Всім добрий вечір!! Дівчата, хто мав чи має таку проблему. Малий страшно мучиться поки все перецвіте. Лікарі лікують тільки симптоми і то гормонами. На ціле літо змінити клімат немає можливості. Може хтось має якись методи, дякую)))
Я Главная• 25 марта 2013
Жаль что не можете выехать , очень помогает морской воздух,еще помогает лечение алергенами только нужно начинать с декабря в больничке и до начала цветений ездить уколы делать
Я Главная• 25 марта 2013
Ответ дляvika_vika
Так мені лікар про це раніше не сказала , я сама пришла в березні , і вона каже що на цей сезон вже пізно. А я ж не знала що таке є. Того року в нас такого лікування ще не було. Тепер думаю , хоч якось помогти дитині(((
Соляные шахты вам не предлагали походить?
Я Главная• 25 марта 2013
Можна подобрать гомеопатию как раз до цветений упеть хотябы недельки 3 попить
Я Главная• 25 марта 2013
Я на уколы походила 2 зимы намного лучше стало и стараюсь июнь- начало июля на море ехать недели на 3