Нерадистка Кэт• 06 мая 2015
Дівчатка, хто з Тернополя?Вам нестрашно?
Такі громи і блискавки((( я вже давно таких нечула...
Бабушка Бетман• 07 мая 2015
коротше, в таку погоду я ніби ’заряджаюсь’ сама)
і хочеться несамовитого сексу - до шальонства!!! саме в грім і блискавицю
Crazy_Squirrel• 07 мая 2015
Ответ дляБабушка Бетман
ну, невже нікого так не ковбасить??
вже ні-ми щойно відковбасились

Бабушка Бетман• 07 мая 2015
Ответ дляCrazy_Squirrel
вже ні-ми щойно відковбасились

...до шальонства?? тоді заздрю))
Бабушка Бетман• 07 мая 2015
Ответ дляCrazy_Squirrel
вже ні-ми щойно відковбасились

ой, а я ось під час грози якраз на Вашу аватарку схожа))) просто 1-в-1
Crazy_Squirrel• 07 мая 2015
Ответ дляБабушка Бетман
...до шальонства?? тоді заздрю))
ага))саме так)))
Настя Снежок Воля• 07 мая 2015
і я встигла відковбаситись.....ну наскільки шалено вийшло...ееех.....
пс 20 км від Тернополя,ще гримить і блискає,вже і дощ почався
Crazy_Squirrel• 07 мая 2015
Ответ дляНастя Снежок Воля
а Ви звідки?)
до речі.дівчата-відкривайтеся-цікавор скільки нас тернопільських тут)
Любимка-анонимка• 07 мая 2015
Ответ дляCrazy_Squirrel
а Ви звідки?)
Я из Киева, можно к вам?))Тернополь люблю и много знакомых и родственников))))
Любимка-анонимка• 07 мая 2015
Ответ дляНастя Снежок Воля
откуда Вы именно?)))
Crazy_Squirrel• 07 мая 2015
Ответ для_Lynette_Scavo_
а чом би й ні-місця вистаче усім))
Crazy_Squirrel• 07 мая 2015
Ответ дляMushtarda
:)
у нас теж так називають ту, що не дуже пекуча) лагідна))
прижилося
в польщі є така вже купу років-ще моя бабця їй 70років їла її і недавно ми їй купували по її спецзамовленні)))хочаомусь... на смак мені не сподобалася ч
Crazy_Squirrel• 07 мая 2015
Ответ дляMushtarda
ну, я теж досить їдка
нє-нє.не кажіть такого))не їдка а з почуттям власної гідності шолі))))
Crazy_Squirrel• 07 мая 2015
Ответ дляНастя Снежок Воля
Хто???може я знаю,але я тут не корінна,людей знаю мало.
ну їй вже 27-28років живе в Тернополі давно закінчувала медичний наш фармфак)не хочу писати прізвище))
Любимка-анонимка• 07 мая 2015
Девочки, слышала в Тернополе на Лучаківського крыша провалилась в доме?
Бутылка Кифира• 07 мая 2015
Львів,вже відгриміли))Я обожнюю таку погоду,коли грім,блискавка,злива сидіти десь на дачі або на балконі,головне щоб з верху було накриття-з сексом це не повязувала ніколі))
Любимка-анонимка• 07 мая 2015
Ответ дляБутылка Кифира
в такую погодку всегда хотела посидеть на подоконнике, в наушниках с приятной музыкой...
одна, помечтать....ммммм
ОхиИВздохи• 07 мая 2015
Ответ длябарабанщица
’Не’ з дієсловами пишеться ОКРЕМО! чи блискавка так подіяла?

Старшно це не дієслово!!!!
хотели посмеяться над другими!!!!