Проработник• 09 мая 2015
Що думаєте про аератори для економії води? Дурниця чи справді діє?
Бачу, що зараз відкрилося чимало СП для збору насадок на крани, дущ з метою економії води. Хтось таке уже має? Поділіться досвідом.
Звоночек• 09 мая 2015
мой бабушке дед сделал что-то подобное на заводе еще в советские времена, накручивалась эта штука на кран .... ой как вспомню брызги во все стороны, а с посуды жир не смоешь !!!! :)))))
но возможно ’новая версия’ реально круче
Смешнюча• 10 мая 2015
Автор,якщо надумаєте купляти,то ще кранів тоді нових прикупіть,бо будуть ламатися від такої штукенції
Проработник
• 10 мая 2015
Ответ дляСмешнюча
А чому???
Проработник
• 10 мая 2015
Ответ дляСпайдерВумен
СП говорите
И почем это чудо в СП?
Та ціни є різні. Від 50 і вище. Максимум за 300 бачила. Але чи воно реально працює, чи черговий лохотрон?
Проработник
• 10 мая 2015
Ответ дляVIKYSIA
Фигня две шт заказали, так же течёт
развели нас как лохов
А які замовляли?
Смешнюча• 10 мая 2015
Ответ дляПроработник
А чому???
Я дослівно не зможу пояснити,як чоловік мені,але приблизно так:ця штука буде стримувати напір води,але ж та вода все рівно буде поступати,тому вона буде якби розпирати змішувач і він швидко поламається.Чоловік розбирається,навіть на пальцях,можна так сказати,пояснював.Єдине,що він зробив,то скрутив сам напір води там внизу,де краник,виходить навіть якщо включити на повну,то все рівно буде струйка води текти така,на скільки скручено.Так теж можна економити воду
СпайдерВумен• 10 мая 2015
Ответ дляПроработник
за шо??????? Трандец, народ сума сошел ему 1.30 доллара цена на Али их валом. Насчет работает или нет, возможно работает но не ждите чуда. Просто вода идет не сплошным потоком а мелкими струями. Я не думаю что вы заметите существенную разницу.
Проработник
• 10 мая 2015
Ответ дляСмешнюча
Дякую!
Банан-барабан• 10 мая 2015
Ответ дляСмешнюча
вот когда внизу вентиль перекрывают, то напор становится меньше, многим не нравится мыть так посуду (и я такая, мне нужен хороший напор). Вот хорошие насадки из слабого напора в системе делают хороший на выходе. так вода экономится, но посуда моется хорошо. но я сейчас о дорогих насадках, они уже на кранах продаются, в сп такие не собирают.
Смешнюча• 10 мая 2015
Ответ дляБанан-барабан
Мне нормально с таким напором
Апочемучка• 10 мая 2015
Зарааз нові нормальні крани вже йдуть з такими насадками. Вода дійсно економиться. Чи окремо насадки, які продають мають таку ж функцію-хз.