Ще з цiкавого а Вы бы купили тест на беремоность если ) +21 Вопрос по декретным +6 Про що точно варто подумати до пологів? +12 Дівчата , чи реально народити на 38 тижні ? +44 Чи робити епідуралку? Дівчатка, поділіться досвідом +38 Дико і страшно боюсь народжувати.... +20 Вам было скучно в декрете (до родов)? +25 Бачу 2 полоску на тесті +14 Как вы спали в первый месяц жизни малышика? +26 Я считаю надо рожать самим и кесарево это плохо +87
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення5+1385 Как ужин довел до развода 3+693 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+212 ещё
Сейчас читают! Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення5+245 Bagllet bg117, Bagllet bg117 mini. +151 Как ужин довел до развода 3+103 Переїзд на західну Україну8+98 Почему не все любят спорт, даже если это полезно?5+85 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+72 правда что окрошка на украинском будет окрихітка?3+73