Допоможіть будь-ласка порадою, хочу завтра поїхати в цю фірму чи організацію щоб вклеїти фото дитини в закордонний паспорт(дитині 8 років), хто може робив таку процедуру нещодавно, цікавить мене який процес, і звичайно ціна (хотілося б поскоріше щоб вписали)і чи має значення місце проживавання(ми проживаємо в Київській області)
Пишущаяся• 27 марта 2013
Я їздила до них місяць тому, документи не приймають, хоча раніше приймали та видавали, повідомили, що необхідно здавати по місцю проживання.
Здрасьтенька• 27 марта 2013
А ДМС чего не поедете?
Там вклеить фото ребёнка в паспорт 18 гривен стоит.
Здрасьтенька• 28 марта 2013
Ответ дляVILAVITA
а як що я не проживаю в Києві, а в області то можна до них теж звертатись?
ДМС - это не киевский орган. Это Державна Мигрцийна Служба. Бывший ОВИР , ещё называют паспортный.