Bezturbotna• 15 мая 2015

Як поступити з таким продавцем????

Замовила браслет каучуковий ,а продавець прислала силіконовий,про що мене не попередила,в назві оголошення було вказано (браслет патриотичный серебро каучук),а тепер назву виправила ,каучук зтерла,і говорить мені що потрібно було уточняти склад,поверненя готова прийняти але доставку маю оплачувати я.
Фото 1 те що я замовляла, фото 2 те що отримала
Результат:
вже голосів: 85
82 (96.47%) оплачує продавець(так як відправила не той браслет)
3 (3.53%) оплачує покупець