haiku• 17 мая 2015

Прошу допомоги - продали протермінований тональний, гроші повертати не хочуть.

Власне, продали як зі строком зберігання ще 6 місяців - я як дурна, повіривши, нанесла оте (Sleek New Skin Revive Foundation, 980 Oyster) на лице... Тональний підійшов , різниця пів-тона, проте пудрою виправилось, наступного дня лишила хороший відгук..І вчора тут була тема про парфуми, нагадали мені про checkcosmetics, я перевірила коди і похолола..Власне - купила ще там же рум"яна, для сестри(і мені підійшли) - хотіла її втішити, батько її хлопця того дня раптово помер..Теж протерміновані, втішила...Їй на те зараз байдуже, проте мені -200 гривень за протермінований (вироблений у 2011 р) тональний..
Продавець аргументує, що строк відмір"яється тільки від дати відкриття...Як так взагалі люди можуть думати?...Звинувачує мене, що ніби тон не підійшов, тому претензії..
Зараз будуть скріни.
anna-marykay• 17 мая 2015
Ответ дляkokakok121
ну она ж не знала наверное
так автор пишет что в коллекцию уже сама заведомо просроченные купила

MANGO_1982• 17 мая 2015
Я бы на вашем месте возвращала назад. тем более 200 грн. за просроченный товар это много.
автор haiku • 17 мая 2015
Ответ дляpolanna11
автор, скажите, а зачем тени просроченные покупать? неужели нельзя купить не просроченные ?
До колекції. Такі вже не випускають.
Зізнаюсь, також купила протермінований залишок рум’ян - мені треба футляр до запаски пудри, їх витягну та також до колекції)
автор haiku • 17 мая 2015
Ответ дляНатали_5
Явный обман со стороны продавца. Полная чушь , что срок считается с момента открытия. Открывайте продавца.
Продавець ніби сама не розібралася з тим, зараз їй пояснюю, не думаю, що обман.
автор haiku • 17 мая 2015
Ответ дляpolanna11
Так, раз спробувала і лежать на поличці. Lumene, 35 гривень.
anna-marykay• 17 мая 2015
Ответ дляhaiku
у меня как то от просроченных теней на глазу вылезло 2 как бы ячменя-гнойника, хирург вскрывал... не рискуйте вы так, пусть даже и любимые тени. сейчас настолько много производителей, теней и столько оттенков... при желании всегда можно найти альтернативу.
автор haiku • 17 мая 2015
Ответ дляKristal2013
дико извиняюсь, но огласите нам продавца ’умного’. это че за придуманная ею херня? это можно годами хранить не открываемое косметическое средство, а сроки использования отсчитывать от дня открытия?
Продавця не оголошуватиму - її саму з ним обдурив постачальник. Скрінів також тоді не дам - Linux, нема пейнту, щоб затерти ім’я.
автор haiku • 17 мая 2015
Ответ дляpolanna11
О шляк, дуже Вам дякую за попередження, тепер на них тільки дивитимусь.
автор haiku • 17 мая 2015
Виявилось, продавця обдурила постачальник, і про батч-коди вона не знала. Ми врегулювали повернення, тому тему закриваю.
Усім дякую за відповіді.

anna-marykay• 17 мая 2015
Ответ дляhaiku
лучше просто смотрите, и сроки годности не просто так придумали, вы ж не будете умеренно черствый хлеб покупать, не рискуйте)