20 мая 2015

Дьяченко Евангелина, 5 лет, острый миелобластный лейкоз, ТКМ

Здравствуйте, Уважаемые Советчицы!
Вчера на Kidstaff была создана тема помощи ребенку, маленькой девочке.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-980047

https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...

В ней отписалось всего с десяток человек. Неужели мы стали такими черствыми? В топе у нас темы о маникюре, кавалерах, кто что купил, ссорах с мужем и т.д. Наверное, это важно - я понимаю, что из этих мелочей состоит наша ежедневная жизнь. Но этой жизни, с большими и маленькими радостями, может не быть у маленькой девочки. Знаю, развелось много мошенников и в стране, и у людей не лучшие времена. Здесь ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ребенку нужна помощь. Мы ведь помогали и на очки, и на ДР, и переселенцам и т.д....
ДАВАЙТЕ НЕ ОСТАВАТЬСЯ РАВНОДУШНЫМИ.
БЛАГОДАРЮ.
показать весь текст
автор JK1979 28 мая 2015
Мариночка, спасибо тебе большое!!!
Marynet 28 мая 2015
Ответ дляJK1979
Мариночка, спасибо тебе большое!!!

Юля!
+400 грн. на карту папе от нашего ’золотого’ коллектива
minzarvn 28 мая 2015
Молюсь за девочку. Она умница, такая маленькая, но столько мужества у ребёнка. Поможем чем сможем.
Selena* 28 мая 2015
Ответ дляMarynet

Юля!
+400 грн. на карту папе от нашего ’золотого’ коллектива

Огромное вам спасибо!!! :)

Пожалуйста, отпишитесь ещё в Евиной теме на форуме!
Selena* 28 мая 2015
Ответ дляminzarvn
Молюсь за девочку. Она умница, такая маленькая, но столько мужества у ребёнка. Поможем чем сможем.

Спасибо большое!
Selena* 28 мая 2015
Ответ дляMarynet

Юля!
+400 грн. на карту папе от нашего ’золотого’ коллектива

Извините, я сначала тут отвечаю, а потом на форуме. Поэтому не увидела, что вы там отписались

Поэтому вам двойное спасибо
Marynet 28 мая 2015
Ответ дляSelena*

Извините, я сначала тут отвечаю, а потом на форуме. Поэтому не увидела, что вы там отписались

Поэтому вам двойное спасибо

постараемся еще собрать:)
Selena* 28 мая 2015
Ответ дляMarynet

постараемся еще собрать:)

Спасибо вам всем огромное!
автор JK1979 28 мая 2015
Ответ дляMarynet

Юля!
+400 грн. на карту папе от нашего ’золотого’ коллектива

Девочки, мои любимые, спасибо вам большое!!!!!
автор JK1979 29 мая 2015
Группа помощи Еве Дяченко г.Бровары Украина

З 1 по 8 червня у Києві проходитиме блпгодійна акція на підтримку Євангелінки!
а 7 червня на вас чекає благодійний ярмарок на Хрещатику!
З 1 по 8 червня 2015 року проходить благодійний проект «Я підтримую Єву».
Метою проекту є збір коштів лікування тяжкої хвороби (лейкозу) Єви Дьяченко, 5-річної мешканки м. Бровари.
Проект передбачає реалізацію унікальних блокнотів «Я підтримую Єву». У фіналі проекту відбудеться благодійна ярмарка-фестиваль (7 червня 2015 року з 16:00 до 19:00), де обов’язково будуть виступи митців м. Києва, майстер-класи та лотерея.
Для того, щоб долучитись до проекту кожен бажаючий може зробити кілька легких кроків:

1. Зробіть символічний внесок у розмірі 1 євро (25 грн)(можете дати і більше), натомість отримайте блокнот (забрати можна у Ігоря Щербакова – e-mail: igorpharm@gmail.com, https://www.facebook.com/profile.php?id=1000078487..., ttp://vk.com/id151918090, тел.- 098-96-82-986).
2. Сфотографуйтесь із блокнотом і запостіть в інтернет з приміткою ’Я підтримую Єву’.
3. Разом із друзями відвідайте благодійну ярмарку-фестиваль 7 червня (м. Київ, вул. Хрещатик, 16:00).

Долучившись до нашої ініціативи кожен допоможете зібрати вкрай необхідні кошти на лікування Єви Дьяченко та отримає нові знайомства й позитивні емоції від фестивалю. Ми віримо, що разом, нам вдасться зібрати кошти та врятувати Єву!

Додаткова інформація:
На предмет співпраці чи долученості до ярмарки-фестивалю, звертайтесь до координатора проекту: Ігор Щербаков (Київський міський осередок ВМГО «Молодь Демократичного Альяннсу» – e-mail: igorpharm@gmail.com, https://www.facebook.com/profile.php?id=1000078487..., ttp://vk.com/id151918090, тел. – (098)-96-82-986.

Якщо ви не маєте змоги відвідати наш захід – ви можете переказати кошти на рахунок і запросіть друзів на фестиваль:
Карта ПриватБанку: 4731 1856 0510 3586 Дьяченко Максим
Кнопка Liqpay на сайті (знизу): http://evadyachenko.com.ua/
Інші можливості оплати: http://www.photofixation.com.ua/p/blog-page.html
Зібрані кошти: http://evadyachenko.com.ua/spasybo

Інформація в соцмережах:
https://www.facebook.com/evangelinedyachenko - група у Fb;
http://vk.com/evadyachenko – група у Вк;
http://www.photofixation.com.ua/search/label/Ева - головний блог, публікація свіжих новин.

Київський міський та Броварський осередки «Молоді Демократичного Альянсу» та Київський та Броварський осередки ПП «Демократичний Альянс» є ініціаторами та організаторами даної події.
Сподіваємося, що разом з вами нам вдасться врятувати життя дівчинки!
Levskaya 29 мая 2015
поддержу тему, скоро Троица, буду молится за нашу девочку и за Еву.
Щука 29 мая 2015
Немножко помогла. Хочу чтобы девочка - скороскоро поправилась!!
автор JK1979 29 мая 2015
Ответ дляLevskaya
поддержу тему, скоро Троица, буду молится за нашу девочку и за Еву.

Спасибо за вашу отзывчивость и доброе сердце!!!
автор JK1979 29 мая 2015
Ответ дляЩука
Немножко помогла. Хочу чтобы девочка - скороскоро поправилась!!

Спасибо вам большое!!!
Selena* 29 мая 2015
Девочки, спасибо вам всем огромное!

У дочки в классе ещё пару человек сдали деньги.

У нас был последний звонок и листовка А4с Евой висел на доске.

Сумма 90,00грн переведу Максиму,папе Евы, на карточку Приватбанка. Т.к. завтра рано утром уезжаем в село и возможности передать лично не будет.

А вас,мои дорогие, ОЧЕНЬ прошу отписватся в Евиных темках! Что бы не дать им опуститься вниз.
Feidi 29 мая 2015
И от меня небольшой плюсик.
Feidi 29 мая 2015
Скорейшего выздоровления Евочке!
Feidi 29 мая 2015
Пусть все болезни забудутся, как страшный сон. А дальше только радость!
автор JK1979 29 мая 2015
Ответ дляFeidi
Пусть все болезни забудутся, как страшный сон. А дальше только радость!

Спасибо!!! Мы все надеемся на скорое выздоровление.
автор JK1979 29 мая 2015
Девочки, ещё раз БОЛЬШАЯ ПРОСЬБА отписываться в теме про благотворительность
https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...
Это даст возможность быть в топе и может больше людей увидят и захотят помочь.
БЛАГОДАРЮ!
Selena* 29 мая 2015
Ответ дляFeidi
И от меня небольшой плюсик.

Спасибо вам большое!
Selena* 29 мая 2015
ДЕВОЧКИ, У НАС СНОГШИБАТЕЛЬНЫЕ НОВОСТИ!!!

Мы собрали деньги на операцию для ЕВЫ!

Сбор закрыт

СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ!!!
Marynet 30 мая 2015
Ответ дляSelena*
ДЕВОЧКИ, У НАС СНОГШИБАТЕЛЬНЫЕ НОВОСТИ!!!

Мы собрали деньги на операцию для ЕВЫ!

Сбор закрыт

СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ!!!

молодцы:)
все будет хорошо, верю!
Feidi 30 мая 2015
Ответ дляSelena*
ДЕВОЧКИ, У НАС СНОГШИБАТЕЛЬНЫЕ НОВОСТИ!!!

Мы собрали деньги на операцию для ЕВЫ!

Сбор закрыт

СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ!!!

Отлично)))
Верю, что у Евочки всё будет хорошо!
Selena* 30 мая 2015
Спасибо дорогие мои девочки!
автор JK1979 30 мая 2015
Ответ дляSelena*
ДЕВОЧКИ, У НАС СНОГШИБАТЕЛЬНЫЕ НОВОСТИ!!!

Мы собрали деньги на операцию для ЕВЫ!

Сбор закрыт

СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ!!!

Леночка, это такая РАДОСТЬ!!!
автор JK1979 30 мая 2015
Разговаривала с мамой Евы по телефону, она передает всем БОЛЬШУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ И НИЗКИЙ ПОКЛОН, что не остались равнодушными и помогли, кто словом, кто делом.
Selena* 01 июня 2015
Это написал папа Евы, в своём блоге, сегодня.

Завдяки нашим з вами спільним зусиллям та вражаючій небайдужості людей сума, необхідна для проведення трансплантації, зібрана. Станом на сьогодні на рахунках благодійних фондів, які погодились допомогти Єві, на картках ’Приват’ та ’Універсал’, та закордонних ресурсах (через які ми проводили збір на лікування), сумарно перебуває 138 400 євро. Тепер розпочинається непростий процес перерахування цих коштів з різних джерел в клініку в Іспанії, а також оформлення документів для отримання медичної візи та вирішення інших організаційних питань.
Вся наша родина дуже вдячна кожному, хто допоміг та підтримав нас, хто молився за нас. Всім волонтерам, активістам, підприємцям, друзям, близьким, колегам та просто незнайомим людям, які відгукнулись й не пройшли повз нашу біду.
Це було надзвичайно вражаюче - наскільки люди, попри складну ситуацію в країні, виявились небайдужими та готовими підтримати у складний момент. Більше того, допомога продовжує надходити, адже тисячі плакатів і листівок розлетілись по Броварах та інших містах України, як і тисячі перепостів в соціальних мережах.
За всі отримані пожертви ми обов´язково відзвітуємо, адже крім вартості операції, передбачається ще чимало витрат:на переїзд, на перебування в Іспанії під час проведення операції та реабілітації.
Попереду у нас - найголовніше випробування. І зараз нам з новою силою потрібні ваші молитви та побажання нашій Євангелінці якнайскорішого одужання.
Ще раз дякуємо вам за підтримку і небайдужість. Побажайте нам успіху й перемоги над хворобою! Разом ми сила!
Бусинка_Оля 05 июня 2015
Ответ дляSelena*
ДЕВОЧКИ, У НАС СНОГШИБАТЕЛЬНЫЕ НОВОСТИ!!!

Мы собрали деньги на операцию для ЕВЫ!

Сбор закрыт

СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ!!!
Замечательно!!! пусть солнышко скорей выздоравливает
Selena* 05 июня 2015
Ответ дляБусинка_Оля
Замечательно!!! пусть солнышко скорей выздоравливает

Спасибо!