Вездевлазиющая• 22 мая 2015

Що відповісти?

Вчора гуляли з дітьми в дворі нашого будинку. З одного з під"їздів вийшов чоловік в одних шортах: стояв і чекав на когось (як потім виявилось - чекав сусідку-алкоголічку з іншого під"їзду, яка винесла йому кілька цигарок). Старша дитина (5 років) спитала: мама, а чому дядя без футболки?
Я не знайшла що відповісти. А що б сказали Ви?

Гл@ша• 22 мая 2015
мдя

VIKYSIA• 22 мая 2015
тю
На морозе• 22 мая 2015
Он проиграл в карты... А проиграл в карты потому, что много пил, а много пил потому, что много курил, а много курил потому, что плохо в школе учился.)
Крутышка-Пышка• 22 мая 2015
Дяде холодно, а что ещё можно сказать ребёнку.
фрау Гитта• 22 мая 2015
Скажіть ’То ти, синку, ще тьотю без футболки не бачив’
ronda• 22 мая 2015
А ответить что лето на улице и что жарко нельзя????
автор Вездевлазиющая • 22 мая 2015
Ответ дляКрутышка-Пышка

так чому він не одягнув футболку, якщо холодно?
автор Вездевлазиющая • 22 мая 2015
Ответ дляronda

тоді мені доведеться з дітей зняти футболки - їм теж жарко.
і чому тоді всі інші люди в футболках?
автор Вездевлазиющая • 22 мая 2015
Ответ дляфрау Гитта

в мене дочка, і мене без футболки вона багато разів бачила.

Сиреневая цапля• 22 мая 2015
Ответ дляПервая леди колхоза

потому что жара на улице. Ну и темы пошли, скоро будут бежать на советчицу спрашивать ’ Акак с соседями здороваться нужно, ’здрасте’ или ’доброе утро’ ?’
АнтиТроль• 22 мая 2015
Ответ дляПервая леди колхоза

с вас соберутся вы что е понимаете?. Сколько вам лет?
АнтиТроль• 22 мая 2015
Ответ дляПервая леди колхоза

і чому тоді всі інші люди в футболках?
простите но вы неадекватная, мой ребенок летом может в трусах бегать и что?
mrinka• 22 мая 2015
эм... сейчас вообще то сезон начнется - полно появится без футболок.
вас это шокирует, что ли?
скажите, что дядя идиотос, ибо без футболки не комильфо, но раз дядя безкультурщина - это не значит, что за ним нужно повторять.
автор Вездевлазиющая • 22 мая 2015
Ответ дляmrinka
вас это шокирует, что ли?

я приблизно так і думаю, але дядя стояв близько і мені б не хотілося щоб він це почув.
mrinka• 22 мая 2015
Ответ дляПервая леди колхоза

так потом бы объяснили.
сама не перевариваю такие вот ’картины’ , если мы не на пляже...
особенно в транспорте. фу
Репетиторша• 22 мая 2015
Ще більше і більше маячні на совєтчиці...
автор Вездевлазиющая • 22 мая 2015
Ответ дляАнтиТроль

Мої дуже чутливі до сонця, швидко обгоряють, тому навіть в майці не дозволяю, завжди плечі закриті.
Та і будинок в нас не власний, а на вулиці в нас так не прийнято.
В дитинстві сама все літо в трусах бігала, але то зовсім інша історія.

і дякую за оцінку моєї адекватності.
автор Вездевлазиющая • 22 мая 2015
Ответ дляmrinka

так потом бы объяснили.
особенно в транспорте. фу

хороший варіант, дякую!
Organic• 22 мая 2015
скажите ’дядя вышел ждать тетю алкоголичку чтобы стрельнуть сигарет сынок, курить очень хочется ему - ушки пухнут, футболку некогда было одеть’)

автор Вездевлазиющая • 22 мая 2015
Ответ дляOrganic

коли дитина запитувала, я ще не знала для чого дядя вийшов. Судячи з того як повільно він ішов і скільки чекав, то він і не дуже поспішав. Слів ’алкоголічка’, ’стрельнуть’, ’ушки пухнут’ дитина ще не розуміє.
Organic• 22 мая 2015
Ответ дляПервая леди колхоза

ээ, если что это была ирония.
Нельзя было просто ответить что дядя забыл одеть футболку, вышел на две минутки с дому.
АнтиТроль• 22 мая 2015
Ответ дляOrganic

ээ, если что это была ирония.

Девушка вообще не понимает где ирония где правда ей дают ответ.
автор Вездевлазиющая • 22 мая 2015
Ответ дляOrganic

ээ, если что это была ирония.

забув - теж варіант.
автор Вездевлазиющая • 22 мая 2015
Ответ дляАнтиТроль

натяків на те що відповідь не в тему теж ніхто не розуміє. на жаль.
я створила тему не для того щоб обговорити поведінку дяді і не для того щоб повправлятися в іронії.