знайшла на сайті балетки симпатичні,читаю описанняю Написано 36,5 - 37 розмір, довжина стельки 24 см. Написано що вони без каблука,виявилося що у них скрита танкетка,яку не видно на фото. Я замовила їх. прийшли вони,дивлюся а вони 38розмір,довжина стельки майже 25 см. Я повідомила продавця,а вона мені відповідає що гроші не поверне,а пропонує мені їх перепродать. Я попросила ще раз повернути гроші,а вона каже що і мене їх не має,я повернуть не можу. https://www.kidstaff.com.ua/user-625539.html . написала повідомлення адмінам,але відчуваю що толку не буде. Вона просто видалиться. Що робити в таких випадках?
Скрін копія розмови не прикріплюється.
Ответ дляNMarinaN
да. верно. я редактировала чтоб внести ясность другим, хотя я его после окончания всего удалю тк планирую продать по месту, больно уж история с ними получилась неприятная(
не обязательно на воду дуть. Просто меряйте правильно, и можете высылать по Украине. Не все покупатели такие.
И кстати, хочу перед вами извиниться за мои слова на начале темы ’наглая и бессовестная особа’.
Ответ дляrhonda
Принято. Я, конечно, тоже погорячилась. Надо было просто сухо отвечать без эпитетов, но образование гуманитарное не позволило.
Ответ дляrhonda
вот и у меня гуманитарное)
нужно было поспорить с покупателем, вернете вы деньги или нет)
да верну, поторговала блин. теперь переплачу прилично за свою наивность. но главное, чтобы Люба отсюда пропала, ато после ее угроз, что справки про меня наводят, немного страшно, что человеку в голову взбредет...
Ответ дляLubaLitvishko
Я зайшла сьогоднs в одне обговорення там де було написано ’обман’, дивлюся всs дsвчатка якs тут коментували ,вже там коментують)))))) Я не спорю що були справжні профілі...але те що сиділи тут тролі -це факт. Бо одні і ті самі профілі не можуть витрачати всій час на коментування чужих тем. Або якщо можуть,значить вони просто не займаються ні собою ні дітьми ні будинком,значить їх коменти не вартують нічого. Бо нормальна людина не може сидіти 48 годин на кідстафі і тільки писати писанину))))
Дівчатка,хараш мене обсуждать))) Якщо люди вважають Продавця нормальним значить вони самі готові так поступать з покупцем. А це не прийнятно в правилах ’покупець-продавець’
Набридло вже пояснювати і виправдовуватися за те що мене намагалися просто обманути але я не так ’попросила повернути гроші’)))
Якщо отримаю кошти,скину фотографію.
Бережіть себе)
Якщо отримаю кошти,скину фотографію.
Бережіть себе)
Ваш бред стыдно читать .
Ответ дляNMarinaN
не берите дурного в голову, вы видите - у нее сейчас так - через полчаса по-другому. На начале плакалась, что ограничена в средствах, живет на одну мужа з/п, а в конце она успешная леди, дома-квартиры-машины...
Ответ дляrhonda
воплощение доброты наше меня уже небось прокляла египетским проклятьем до седьмого колена...
сегодня она молчит, у нее муж отобрал комп наверное. всем спокойной ночи. завтра человек получит свои деньги, ради чего все и затеяно. всем неравнодушным спасибо, очень увлекательный получился роман, достойный Оскара!
Beautiful_Liar• 28 мая 2015
Ответ дляrhonda
Та я думаю, продавец правильно меряла, но неправильно описала. Эта стелька....
Пыталась найти в гугле как мерять стельку в открытой обуви, гугл ничего об этом не знает
Я всегда пишу ’от края до края’, но пару раз меня переспросили про вьетнамки ’а по стельке сколько?’.
У меня ступор был, на вопрос ’уточните, пожалуйста, что конкретно замерить и где во вьетнамках стелька’, ответа не было
Так и не знаю где же она
Ответ дляBeautiful_Liar
Так и не знаю где же она
Приятно видеть здравомыслящего человека !!!
Dimasha2012• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
я вже три чи чотирі рази відправила своє фото. Я не знаю чому його не видно тут.
стандартный 38 р!!!
Dimasha2012• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
ось і рулеткою
рулеткой не правильно! нужно мерять сантиметром
Снежана Денисовна• 28 мая 2015
Ответ дляDimasha2012

хоть один толковый аргумент есть?
Dimasha2012• 28 мая 2015
Ответ дляmagazin-orchideya.com.ua

хоть один толковый аргумент есть?
не собираюсь ничего доказывать!
OLGA686_2010• 28 мая 2015
Ответ дляrhonda
у меня 24 см нога, обувь почти вся 38 размер
у меня стопа 24.4, вся демисезонная обувь 37 р, зимняя 38
Девочки,поки без мене мене хоронили і писали всілякий брез ,я вже зробила купу покупок,отримала замовлення і знову оформила два))) А ви продовжуйте говорити про мене гадості. Продавать треба чесно. Дівчатка,есть сміливці купить ці балетки у продавця? Давайте ,купіть я почекаю вашого ’возврата’))) Я купувала речі і мені приходили ВСІ ті що були на фото,без дефектів)))) Дефекти з погризиними набійками, трухлим дермантином))) Продавець завтра фото виставить,нехай будь-ласка їх сфоткає під бантом з середини))))))
А поки ви тут занімаєтеся обговоренням мого ФЕЙСБУКУ, то я вже по другому кругу купую у людей речі (тих самих продавців)))) Шикарні речі,прерасні люди... Вже і коменти мені залишили)))) А ви продовжуйте писать гидоту)) у вас часу багато))))) ’Собаки лають -караван іде’))))))
Я відповідальна людина і звикла працювать з такими а не лити ваду в ступу. Завтра ,якщо отримаю гроші,закриваю тему)))
Залишайтеся на обговоренні мене ще)))) Мені насправді все рівно що іменно ви думаєте про мене,бо я іменно про вас зовсім не думаю... у мене забот хватає))) У мене в заботах моя сім’я, діти,армія,солдати,поранені , переселенці з мого дому 3 сім’ї (з якими я товаришую і яким я допомагаю вже більше року,бо всі вони прекрасні люди)і ті що потаваришувала на ФЕЙСБУК і збирала для них допомогу... Мені забот ще хватить... а вам навіть ніколи в шкафах прибратися)))))
Да, до речі я ще і вишиваю)))))Картини))) Красиві))))))
Вам бажаю продавців гарних і порядни покупців. Миру вам)))
Ответ дляZhanna1982
У меня мнение такое: если женщина успешна, богата, занимается благотворительностью, у нее замечательные дети, муж, дом, машина, то она не будет покупать б/у обувь за 180 грн в интернете, а купит новое в магазине. И даже купив то, что ей не подошло, подарила бы кому-то нуждающемуся, а не выносила все на обсуждение. Просто могла ведь создать тему и предупредить, что продавец не правильно измеряет и не возвращает деньги. А обсирание (простите) не только продавца, но и всех, кто указывает ей на ее же ошибки, это ни в какие рамки не вписывается
Дєвочка, вони стояли як б\у але вони були під видом нових з лейбою))) А стокові і БУ-це різні речі)))))) Зайка,відкрию секрет,я збираю гроші на будинок МРІЮ)))) Я навіть знаю який він буде))) Бо я знала яка у мене буде квартира і все так і вийшло)))) Так що Мрійте,візуалізуйте і все у вас вийде))))))))))))
Zhanna1982• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
О, проснулися. Ну и к чему этот выпад? Что за бред? Какой дом мечты? Вы о чем вообще?