Кусачая Я• 29 мая 2015

Какой доставкой из Англии пользуетесь вы?

Хочу заказать для себя товар с Англии, прямой доставки нет, что проще, через поставщика или через Мист экспресс или DHL? Спасибо
Борода• 29 мая 2015
юэ

автор Кусачая Я • 29 мая 2015
Ответ дляБорода
юэ

что за зверь?
Подскажите плиз• 29 мая 2015
Доставка з Великобританії

до м.Київ - $4.5 за кг. (до 01 вересня 2015 року - $3.5 за кг);
усі інші регіони України - $5.0 за кг. (до 01 вересня 2015 року - $4 за кг);
мінімальна вартість доставки - $16 (до 01 вересня 2015 року - $14).
Перевезення електроніки та комплектуючих до неї, електричних приладів та інструментів, біжутерії, косметики, музичних інструментів, спортивної екіпіровки, годинників, окулярів, продуктів харчування, комерційних партій товарів здійснюється із сплатою 10% брокерських послуг (від вартості товару). Але перед придбанням краще проконсультуватись з менеджером.

Такі речі будуть Вам відправлені по ціні за 1кг, яка встановлена в Ваш регіон +10% від вартості речей, які транспортуються.

Зверніть увагу!

Якщо в відправці одна посилка і вона не перевищує вартість мінімальної доставки, ціна такої посилки складе 25дол. + 10% від вартості речей (вартість мінімальної доставки для США + 10% від вартості речей).

Нарахування 10% брокерських послуг здійснюється від суми інвойсу без врахування знижок, дисконтів, дії подарункових сертифікатів тощо. До вартості інвойсу включється доставка по США чи Англії (shipping), податок на продаж (tax), ПДВ (VAT). Якщо клієнтом надано інвойс з заниженою, сумнівною або завідомо недостовірною вартістю, нарахування можуть складати від 20% до 30% від ринкової вартості товару. Звернення та скарги про вартість брокерських послуг не приймаються у випадку, коли інвойс не було прикріплено до трекінг номеру. В такому випадку для нарахувань використовуватиметься ринкова вартість товару.

Тарифи та потребу оплати брокерських послуг на товар, який Вас цікавить, уточнюйте за адресою info@ukraine-express.com
Подскажите плиз• 29 мая 2015
Ответ дляКусачая Я

что за зверь?
Ukraine Express
Бутербродница• 29 мая 2015
послушаю
автор Кусачая Я • 29 мая 2015
Ответ дляПодскажите плиз
Доставка з Великобританії

Зверніть увагу!

как все сложно, посредники-иду к вам...