25 ноября 2022

Кава, користь чи шкода?

Кава користь чи шкода? Чи відмовлялися ви від кави? Чи помічали позитивні результати? Дослідження різні є, то кава шкідлива то кава корисна, а як воно на справді?
ДваДваВосемь 25 ноября 2022
Кава корисна для продавців кави
Айфон13 25 ноября 2022
шкода. Кава це бізнес, розведена... з собівартістю 2 грн продається за 20 грн.
Не вживаю каву, не підтримую цей лохотрон
Марина-58d4 25 ноября 2022
П´ю дві чашки еспресо без цукру на день. Бачу тільки одну користь 😊
Пез Году Неделя 25 ноября 2022
Я просто люблю кавовий смак, а т.я. в мене нема проблем із здоров´ям, то і відмовляти собі у задоволенні не варто. До того ж,автор, кава, натуральна- це користь, а ось кавовий сурогат- отрута
Незламна Україна 25 ноября 2022
Задоволення
Госпожа Белладонна 25 ноября 2022
не збираюсь відмовлятись, пью 2-3 лате на день.
шкода не від кави, а від солодощів, які до неі ’паркуються’))
Марина-58d4 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
шкода. Кава це бізнес, розведена... з собівартістю 2 грн продається за 20 грн.
Не вживаю каву, не підтримую цей лохотрон
А Ви включили в ці 20 грн вартість доставки, роботу персоналу, рахунки за комунальні послуги, податки, і т.д. ? Каву можна і вдома пити до речі.
Та_шо_ж_таке 25 ноября 2022
Як мене бісять дотошні люди, які вираховують в усьому користь. Наче 200 років планують жити. Чашка кави в день як і не корисна, то великої шкоди не принесе.
Треба жити в задоволення і не бути зайобою
Айфон13 25 ноября 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Як мене бісять дотошні люди, які вираховують в усьому користь. Наче 200 років планують жити. Чашка кави в день як і не корисна, то великої шкоди не принесе.
Треба жити в задоволення і не бути зайобою
живу, краще теплу воду з крана буду пити.
Покращена 25 ноября 2022
Удалено администрацией...
Айфон13 25 ноября 2022
Ответ дляПокращена
Удалено администрацией...
велика шкода. Я як вип´ю чашку кави то серце гупає навіть коли я сиджу на місці. Це наркотик.
Заставляличка 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
шкода. Кава це бізнес, розведена... з собівартістю 2 грн продається за 20 грн.
Не вживаю каву, не підтримую цей лохотрон
Дома пить не срослось?
Пез Году Неделя 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
велика шкода. Я як вип´ю чашку кави то серце гупає навіть коли я сиджу на місці. Це наркотик.
Це хворе серце, ВСД та інше, а не ’кава погана’
LiliaCh 25 ноября 2022
Ответ дляПокращена
Удалено администрацией...
Я на юго-востоке тоже пью кофе с удовольствием, даже в темноте. Зачем вы делите людей?
Айфон13 25 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Дома пить не срослось?
Вдома п´ю воду з крана
Заставляличка 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
Вдома п´ю воду з крана
Ну и отличненько.
Айфон13 25 ноября 2022
Ответ дляПез Году Неделя
Це хворе серце, ВСД та інше, а не ’кава погана’
я 8 кілометрів на день бігаю.
Пез Году Неделя 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
я 8 кілометрів на день бігаю.
І що це змінює? Хвороби нікуди не ділися
Блондинка в Законе 25 ноября 2022
Шкода. Кава нищить судини, я вам як лікар пишу
Айфон13 25 ноября 2022
Ответ дляПез Году Неделя
І що це змінює? Хвороби нікуди не ділися
значить треба мати кобиляче здоров´я шоб її вживати.
жижифреймут 25 ноября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
не збираюсь відмовлятись, пью 2-3 лате на день.
шкода не від кави, а від солодощів, які до неі ’паркуються’))
Латте
жижифреймут 25 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Шкода. Кава нищить судини, я вам як лікар пишу
Пояснiть будь ласка
Пез Году Неделя 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
значить треба мати кобиляче здоров´я шоб її вживати.
Значить треба просто мати здоров´я, а коли його нема то і доводиться відмовитися від кави/ лактози/вишукувати продукти з низьким глікемічним індексом та інше. Бо то не продукти погані,а ваш організм дає збій
Блондинка в Законе 25 ноября 2022
Ответ дляжижифреймут
Пояснiть будь ласка
Що вам пояснити? Кава шкодить судинам, що не зрозуміло?
Бибер-анонимер 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
велика шкода. Я як вип´ю чашку кави то серце гупає навіть коли я сиджу на місці. Це наркотик.
обов´язково пийте тільки сорт арабіка і тахікардії Не буде
Айфон13 25 ноября 2022
Ответ дляПез Году Неделя
Значить треба просто мати здоров´я, а коли його нема то і доводиться відмовитися від кави/ лактози/вишукувати продукти з низьким глікемічним індексом та інше. Бо то не продукти погані,а ваш організм дає збій
організму не треба стимуляторів для норм роботи. А якщо люди як зомбі з ломкою до чашки кави то потрібно задуматись
Айфон13 25 ноября 2022
Ответ дляБибер-анонимер
обов´язково пийте тільки сорт арабіка і тахікардії Не буде
п´ю пів літри теплої води зранку, відновлюється водний баланс, шкіра норм, виглядаю на 2 роки молодшою!.
Не треба мені цього всього.
Пез Году Неделя 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
організму не треба стимуляторів для норм роботи. А якщо люди як зомбі з ломкою до чашки кави то потрібно задуматись
Кава не є стимулятором, а є ритуалом/ приємністю/ відпочинком. А те, що у людини може виникнути так звана залежність, то вона і від їжі може виникнути, розумієте?
Айфон13 25 ноября 2022
Ответ дляПез Году Неделя
Кава не є стимулятором, а є ритуалом/ приємністю/ відпочинком. А те, що у людини може виникнути так звана залежність, то вона і від їжі може виникнути, розумієте?
заберіть в них каву на тиждень і зрозумієте.
Даха-сваха 25 ноября 2022
Кофе желчегонный, в этом плюс.
Я раньше думала, что у меня от кофе желудок болит, а дело было в сахаре - его исключила и пью дальше