15 января в 21:00

Як вибрати авокадо?

Підкажіть,який сорт краще брати...бо є зелені ,є коричневі якісь...я недавно взяла,перший раз, зелений і він був твердий дуже
Як вибрати,щоб був стиглий і смачний?
Зупка_цем 15 января в 21:02
Я взяла перший раз
22 грн штучка
І зʼїла відразу вдома з яйцем перепелиним
Отак на обум
Тепер так і купую )
Сирожено_пирожено 15 января в 21:02
это приходит только с опытом, я прежде чем научилась вбирать по подсказкам и как пишут в нете было 30 невкусных
всем нравится больше хаас, с ним тяжелее прогадать, почти всегда идеальный вкус и не пропавший
1 1 2
Like-995b 15 января в 21:03
Я беру только хаас, темные.
2 1
Люблю пиво 15 января в 21:03
Хаас, як натискаєте легенько, маєте відчувати що трохи піддається, але не каша. Там де попка, де зрізано, має бути свіжий вигляд, якщо відковирнути її, там буде свіже зелене.
Кундалина 15 января в 21:04
Беру только хаас сорт
Дома поспевают за 2-3 дня, часть храню в холодильнике и часть выкладываю на дозрев.
1 1
Сумка з негодою 15 января в 21:05
Твердий і зелений покладіть в пакет з яблуками в темне місце, він стане м´яким
ИМХОля 15 января в 21:16
Авокадо маэ бути м´яким, м´якоть продавлюватися під пальцем. .але такі рідко продають. Купуєте тверде.кладете в темне місце . 3 дні чи 4 івоно стигле. Роблютак завжди.в цьому році від жовтня в Сільпо на авокадо скидки. На хаас стиглий. Вже наїлися. Щоранку їм .смакота.
наКоблучках 15 января в 21:25
Темні смачніші, мають бути злегка м´які
Сижуревувшоке 15 января в 21:28
Ответ дляЛюблю пиво
Хаас, як натискаєте легенько, маєте відчувати що трохи піддається, але не каша. Там де попка, де зрізано, має бути свіжий вигляд, якщо відковирнути її, там буде свіже зелене.
+100
Пользуюсь этим методом, почти не бывает промахов
JulJul07 15 января в 21:28
Хаас попадалися лише погані(
Брала їх і м´якими (, одразу з чорним) і твердими (через декілька днів - м´яке, але знову-таки з чорним)
Белая котичка 15 января в 21:49
Обязательно с хвостиком! мелкий такой... как пуговка... и дома дозреет!