29 марта в 03:01

У кого знайомі, рідні на війні, ви викладаєте своє життя в соц мережах?

Не то щоб там яхти , шампанське, море ... А просто якісь дрібні радощі типу прогулянки в парку і тд?
Чи то вірно відчувати сором чи то в мене їде дах ? Звісно за умови , що ви і до війни вели соцмережі
Перша скрипка 29 марта в 03:03
Стараюся не викладати взагалі нічого. Для кого ця інформація?
Латвийские_Номера 29 марта в 03:04
У мене тільки по роботі чи про війну. Особисте на війні(
4 2
Кофр для ноги 29 марта в 03:06
Я не веду соцмереж взагалі особистих. Ще в 2014 повидаляла всі фото. Отакий собі мережевий фантом і все.
к.Буланова 29 марта в 03:13
а навіщо мені інформація, що хтось десь гуляє в парку? навіть, якщо родичка.. дійсно, не розумію, нащо це в загальний доступ викладати...для лайків? можливо, правда, з ними легше, відчуваєш, що не один..
бифидобактерияЖоржик 29 марта в 03:28
Я вообще считаю ,что люди,кто выставляет свою жизнь напоказ ,очень одинок и закомплексован .И те кто просматривает )))Это насколько нечем заняться людям,такой фигней страдать .
23 11 1
Латвийские_Номера 29 марта в 03:37
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я вообще считаю ,что люди,кто выставляет свою жизнь напоказ ,очень одинок и закомплексован .И те кто просматривает )))Это насколько нечем заняться людям,такой фигней страдать .
Частина людей на цьому заробляють гроші.
автор Зайканалужайке 29 марта в 03:39
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я вообще считаю ,что люди,кто выставляет свою жизнь напоказ ,очень одинок и закомплексован .И те кто просматривает )))Это насколько нечем заняться людям,такой фигней страдать .
Ну, в мене хоббі макрозйомка , і інколи я можу ’проскочити’ на фото .
Підписників не багато , до 6 тисяч
Удачная 29 марта в 03:40
Ответ дляк.Буланова
а навіщо мені інформація, що хтось десь гуляє в парку? навіть, якщо родичка.. дійсно, не розумію, нащо це в загальний доступ викладати...для лайків? можливо, правда, з ними легше, відчуваєш, що не один..
меня например прогулки в ленте мотивирует и самой вылезти. или посетить какое-то новое место в городе
к.Буланова 29 марта в 03:40
Ответ дляУдачная
меня например прогулки в ленте мотивирует и самой вылезти. или посетить какое-то новое место в городе
ну... может быть, каждому свое)
Наполеон Бонапарт 29 марта в 04:08
Ніколи нічого не виставляю. Вважаю тих що виставляють-дурними. Навіщо те виставляння? Для кого? От є та прогулянка в парку? Кому вона цікава? Щоб всі бачили що ви вдома не сидите?
6 5
Почемучка 29 марта в 04:10
Ответ дляКофр для ноги
Я не веду соцмереж взагалі особистих. Ще в 2014 повидаляла всі фото. Отакий собі мережевий фантом і все.
І я, не розумію тих виставлянь 100 фото. Не цікаво хто що ів з цитатами про мудре.
Почемучка 29 марта в 04:14
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ніколи нічого не виставляю. Вважаю тих що виставляють-дурними. Навіщо те виставляння? Для кого? От є та прогулянка в парку? Кому вона цікава? Щоб всі бачили що ви вдома не сидите?
Квіти від коханого. Кава в улюбленій чашці. Час для себе. Діти - наше все. І фотки, фотки. Або мій однокурсник з 5 дівчиною і всіх називає одинаково - моя рідна та єдина
Наполеон Бонапарт 29 марта в 04:16
Ответ дляПочемучка
Квіти від коханого. Кава в улюбленій чашці. Час для себе. Діти - наше все. І фотки, фотки. Або мій однокурсник з 5 дівчиною і всіх називає одинаково - моя рідна та єдина
Фотки як зранку на унітазі сидять теж.....
Кофр для ноги 29 марта в 04:37
В мене знайома придумала ідею на мілліон! Виставила в тік-тоці, як танцює з двохрічною донькою і трясе їх як грушу. Через декілька днів до неї навідались працівники соцслужби)))
Патика-мотика 29 марта в 05:30
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ніколи нічого не виставляю. Вважаю тих що виставляють-дурними. Навіщо те виставляння? Для кого? От є та прогулянка в парку? Кому вона цікава? Щоб всі бачили що ви вдома не сидите?
Аналогично
Король дивана 29 марта в 07:20
Делайте так как вам хочеться
очки_ннадо 29 марта в 08:33
Нет. Но в фейсбуке можно выложить фото, чтоб видели только вы, если хотите сохранить воспоминание о каком то дне
MRS.LJ 29 марта в 09:01
Якось не зовсім зрозуміло, який стосунок знайомі і рідні на війні мають до соцмереж та фото. Я взагалі фотками та відео не ділюсь, бо мені то не цікаво. Але рідним обов´язково показую все, що відбувається в нас. Особливо, що стосується дитини. Вони там всім складом переглядають та діляться таким, щоб хоч якось відволіктися і не поїхати мізками. Більше того, багато хто, коли не на позиції скролять ті самі соц. мережі.
Мастер Пис 29 марта в 09:53
я раніше активно вела соц мережі, з 24 лютого 2022 в мене там інформація тільки про важливі збори для моїх хлопців. В мене всі чоловіки з родини на війні. Майже всі друзі теж. Після загибелі брата я взагалі не можу нічого радісного постити, навіть якщо воно в моєму житті трапляється. Тому що розумію, що це нікому не цікаво, коли так багато людей переживають те ж, що і я щодня... Зараз я допомагаю робити ремонт колишньому чоловіку, слідкую за всим, вибираю (ми в гарних стосунках і поки він нас захищає, я допомагаю чим можу), відправляю йому відео робіт. Так вони там всім підрозділом мені радять,ю що треба далі робити )) для них це розрада якась теж.
Анютины ласки 29 марта в 10:54
Цікаво подивитися гарні місця,чому б і ні