29 марта в 06:49

Не подобаються матюки з людськими органами

Типу «дати пизди», послати чи зробити статевий акт як погроза. Що з цим світом не так?
3 1
НеВРотик 29 марта в 06:58
А что есть какие-то не с органами?
5 1
3@йk@ 29 марта в 06:59
Кажіть ,,дати звизди, буде з астрономією повязано.
14 3
Барвіночка 29 марта в 06:59
Вивчайте українську лайку
Вона заснована на абсолютно інших принципах
12 3 1
Инфотуфелька 29 марта в 07:12
Я інколи сама матюкаюся
Агент Пинкертона 29 марта в 07:13
Ответ дляБарвіночка
Вивчайте українську лайку
Вона заснована на абсолютно інших принципах
Плюсую.
Москалі такі....з такими словечками

А краще викиньте такі думки з голови і думайте про позитив)
Ло Шарик 29 марта в 07:16
Матюкайтесь на английском или немецком. Почему-то у человека которого не тянет к матюкам таких вопросов не возникает.
Куда ж без меня 29 марта в 07:34
Ответ дляИнфотуфелька
Я інколи сама матюкаюся
Я так матюкаюсь - алкаши и мужики на стройке в шоке ! А потому что интелегентно выгляжу !
3 2
Куда ж без меня 29 марта в 07:37
Ответ для3@йk@
Кажіть ,,дати звизди, буде з астрономією повязано.
Вот вчера , вижу с балкона как мужик сцыть возле дерева и ору
Эй ты ,г..н , сейчас спущусь и б...т, тебе твой х ...оторву и выкину к е....м.
3 1
3@йk@ 29 марта в 07:38
Ответ дляКуда ж без меня
Вот вчера , вижу с балкона как мужик сцыть возле дерева и ору
Эй ты ,г..н , сейчас спущусь и б...т, тебе твой х ...оторву и выкину к е....м.
От срака-мотика
Вилами по Воде 29 марта в 07:38
Я коли матюкаюсь то на українській мові. Типу:Шо б тебе жаби взяли
А так в Африку посилаю .
Непозбувна Бентега 29 марта в 07:42
Ответ дляВилами по Воде
Я коли матюкаюсь то на українській мові. Типу:Шо б тебе жаби взяли
А так в Африку посилаю .
’Ішак тебе нюхав’
’Срав пес мамі твоїй’
Так моя бабця лаялася😁
мимАпроходила 29 марта в 07:47
Ответ дляКуда ж без меня
Вот вчера , вижу с балкона как мужик сцыть возле дерева и ору
Эй ты ,г..н , сейчас спущусь и б...т, тебе твой х ...оторву и выкину к е....м.
Мне тоже на таких везёт . Вечно посмотрю просто так и вижу, то в носу ковыряют, то под деревом .. Конечно, про органы вспомнишь
1 1 1
автор Завжди з рушником 29 марта в 07:51
Ответ дляБарвіночка
Вивчайте українську лайку
Вона заснована на абсолютно інших принципах
Лях би тебе трафив?
Я намагаюся взагалі не матюкатися. А от чути про органи дуже неприємно.
автор Завжди з рушником 29 марта в 07:52
Ответ дляАгент Пинкертона
Плюсую.
Москалі такі....з такими словечками

А краще викиньте такі думки з голови і думайте про позитив)
При чому тут… а в англійській? Теж все через фак
автор Завжди з рушником 29 марта в 07:52
Ответ дляЛо Шарик
Матюкайтесь на английском или немецком. Почему-то у человека которого не тянет к матюкам таких вопросов не возникает.
Мені не треба, мені чути подібне дико.
автор Завжди з рушником 29 марта в 08:03
Ответ дляБарвіночка
Вивчайте українську лайку
Вона заснована на абсолютно інших принципах
«Ми вас відфайдолимо! — україномовна паралель щодо російської фрази, що позначає залякування статевим актом.»
Ну?
ИМХОля 29 марта в 08:06
Теж тієї лайки не розумію. Все можна виразити нормальними словами. Така відраза, як чую.
Слава Українi 29 марта в 08:32
Такие все белопальтовые. А я матерюсь, когда взрывы рядом, или когда дом дрожит, или свет из-за обстрелов вырубается. Матерю русню на чем свет стоит. Трехэтажным. Хотя интеллигентка, которая когда-то от мата в обморок падала , работник культуры. Это мне близкие обычно напоминают, у них шок такое от меня слышать. Но оно как-то само вылетает, неконтролируемо.
Барвіночка 29 марта в 08:59
Ответ дляЗавжди з рушником
«Ми вас відфайдолимо! — україномовна паралель щодо російської фрази, що позначає залякування статевим актом.»
Ну?
Для чого вам кальки і паралелі?
Чому не використати просте-дамо тирки?
Барвіночка 29 марта в 09:06
Ответ дляЗавжди з рушником
Лях би тебе трафив?
Я намагаюся взагалі не матюкатися. А от чути про органи дуже неприємно.
Шляк би його трафив
(Удар, Інсульт вхопив)
автор Завжди з рушником 29 марта в 09:41
Ответ дляБарвіночка
Для чого вам кальки і паралелі?
Чому не використати просте-дамо тирки?
Мені не треба. Я чую часто про сексуальне домінування, про статеві послання, які я не розумію. Чому забруднють секс і органи?
автор Завжди з рушником 29 марта в 09:42
Ответ дляБарвіночка
Шляк би його трафив
(Удар, Інсульт вхопив)
А… не лях, а шлях 😅
автор Завжди з рушником 29 марта в 09:43
Ответ дляСлава Українi
Такие все белопальтовые. А я матерюсь, когда взрывы рядом, или когда дом дрожит, или свет из-за обстрелов вырубается. Матерю русню на чем свет стоит. Трехэтажным. Хотя интеллигентка, которая когда-то от мата в обморок падала , работник культуры. Это мне близкие обычно напоминают, у них шок такое от меня слышать. Но оно как-то само вылетает, неконтролируемо.
Ну то на здоровбля! Тільки не псуйте органи словами.
Барвіночка 29 марта в 09:43
Ответ дляЗавжди з рушником
А… не лях, а шлях 😅
Ні.
ШЛЯК.
Шлях то дорога.
автор Завжди з рушником 29 марта в 09:45
Ответ дляБарвіночка
Ні.
ШЛЯК.
Шлях то дорога.
😯
Дуже незвично. Дякую
Карпатський грибар 29 марта в 11:06
Мій тато з полтавського села. Там, між іншим, був любительський театр. Він розповідав, що у селі не матюкалися, чорта не можна було поминати. За це запросто могли вигнати з села. Матюки принесли москалі.
автор Завжди з рушником 29 марта в 12:18
Ответ дляКарпатський грибар
Мій тато з полтавського села. Там, між іншим, був любительський театр. Він розповідав, що у селі не матюкалися, чорта не можна було поминати. За це запросто могли вигнати з села. Матюки принесли москалі.
Мабудь прокльони були?