Все господа присяжные( закон о мобилизации принят....

показать весь текст
lith_oops 12 апреля в 14:37
Ответ дляPole
Просто зрозумійте, що у наших можновладців виправлення демографічної кризи- не в приоритеті. Вони працюють на іншу мету.
Я розумію, що їм чхати на націю. Але ж їм настільки ж чхати на економіку. І з того виникає підозра, що вони вже лижі мастять.
Бо дивіться: пенсіонерів, дітей, інвалідів годують ті, хто працює. Якщо вбити тих, хто працює, або частину з них, годувати інших хто буде? Відмінять соціальні виплати? Відпустять інфляцію? Оголосять дефолт? Просто злиняють по-тихому?
20 1
зорi 12 апреля в 14:37
неужели такая печалька за границей,если плохо,то возвращайтесь.
15 1
зорi 12 апреля в 14:39
Ответ дляlith_oops
Я розумію, що їм чхати на націю. Але ж їм настільки ж чхати на економіку. І з того виникає підозра, що вони вже лижі мастять.
Бо дивіться: пенсіонерів, дітей, інвалідів годують ті, хто працює. Якщо вбити тих, хто працює, або частину з них, годувати інших хто буде? Відмінять соціальні виплати? Відпустять інфляцію? Оголосять дефолт? Просто злиняють по-тихому?
ой не придумывайте себе оправдания за выезд.уехали вы-ну ваше решение.не фантазируйте как все ужасно.что вы нагнетаете.заняться нечем в Европе?
18 4 1
зорi 12 апреля в 14:40
Ответ дляlith_oops
Я розумію, що їм чхати на націю. Але ж їм настільки ж чхати на економіку. І з того виникає підозра, що вони вже лижі мастять.
Бо дивіться: пенсіонерів, дітей, інвалідів годують ті, хто працює. Якщо вбити тих, хто працює, або частину з них, годувати інших хто буде? Відмінять соціальні виплати? Відпустять інфляцію? Оголосять дефолт? Просто злиняють по-тихому?
у нас все нормально.никто не голодает и не на улице.а будет еще лучше.однушки вон по сто тыс дол стоят уже.
lith_oops 12 апреля в 14:41
Ответ длязорi
ого вы еще тут.хоть спите?вы же в другой стране живете.а зачем вы уехали из Киева?вот я дома.это у вас переживания издалека)
Я розумію, що вам потролити, але я відповім.
Життя тут дуже спокійне. Раз на кілька місяців мене перемикає і я йду почитати і написати щось, щоб не розслаблятись. Іду сюди для ковтку адреналіну. От з вами троху поспілкуюсь, згадаю, чому я не хочу назад. Щоб менше бачити й чути таких милих людей.
Адже людина схильна забувати погане - от як пологи. Я забуваю, що в Україні багато таких невихованих, як ви.
24 4 3
lith_oops 12 апреля в 14:43
Ответ длязорi
у нас все нормально.никто не голодает и не на улице.а будет еще лучше.однушки вон по сто тыс дол стоят уже.
Ви особистий бан-лист збираєте? Для того, щоб люди, які вас банять, на вас не скаржились?
Наратив про однушки забудьте. Або купіть мою за сто тисяч. Київ, Березняки (не летить, хіба що поруч), ремонт, чешка. Хоч за вісімдесят купіть. Сімдесят хоч? Серйозно. Приїду за тиждень і оформимо заради такого випадку.
Або мовчіть вже.
20 1
lith_oops 12 апреля в 14:45
Ответ длязорi
ой не придумывайте себе оправдания за выезд.уехали вы-ну ваше решение.не фантазируйте как все ужасно.что вы нагнетаете.заняться нечем в Европе?
А що, заздрощі беруть?
сами знаете кто 12 апреля в 14:47
’Свободолюбивый народ’ (tm) проглотит и это :)
7 6 2 1
lith_oops 12 апреля в 14:49
Ответ дляPole
Вони ж занадто багато на цьому заробляють, на думку зорі))
Слухайте, воно очевидно на зарплаті. І я вже її забанила.
Забембали з однушками по сто тисяч. Я губи порозкотувала, думаю: вау, я ж майже покрию іпотеку тут, треба продавать однушку. А за неї й п´ятдесят не раптом дадуть, як виявилось. (((( Київ, Березняки, чешка, ремонт, стан ідеальний. Ріелтор каже 40-45... Тепер от думаю, чи чекать, поки підросте, чи продавать... Мабуть подивимось, що наші тут наприймають з легалізацією, обіцяли влітку. Як вийде ВНП хоч на пару років, то будем конвертувать потроху.
Але то не просто не сто тисяч, но навіть не п´ятдесят. Очевидно, що суму тій пані сказав роботодавець і дав завдання розганяти.
sua 12 апреля в 14:51
Ответ дляРеверанс
Хто в Херсоні поставив пекарню з бесплатною випічкою хліба для херсонців,яку так старалися закрити дкпутати від СН не згадаєте?Всього лиш хліб для людей.
Ой слушайте, да не возвеличивайте вы так этого Петю. И не только Петю, но и всех власть имущих. Плевать им на людей. Все, что делается - это часть пиара или чего-то ещё.
Помните, как Ахметова Донбасс в 14 году непрерывно благодарил - ’спаситель наш, если бы не он...’. А я прекрасно помню, как все начиналось и как о нем (Ахметове) писал Тарута - Ахметов не хотел вкладывать свои деньги в гуманитарку, пока его не ’прижали’. Плевать ему было на народ Донбасса.
Снимайте уже розовые очки. Спасание утопающего - дело рук самого утопающего. Вот это про нас, простой народ.
14 1
lith_oops 12 апреля в 14:52
Ответ дляfelin
Десь по середині... але схиляюсь до другого....
Наші хлопці Герої і показали у перші дні війни, що Українці Нація достойна бути тут і зараз!...
Але от світ подумав да ну, нах і ніхто не наважується вирізати добряче по руській морді, а нас можна, ми ж малі і босі до того ж виснаженні 🥺.
Я дуже хочу думати, що то просто ідіоти у владі, може корисні комусь ідіоти... але, чим далі, тим більше здається, що то все ж таки чийсь план...
Я не вірю в масонів, я не вірю в теорії змови, я за вакцинацію, легалізацію зброї так свободу віри та сексуальної орієнтації. Але зараз той момент, коли я розумію, що може ті, кого ми вважали несповна розуму, не такі вже й дурні.... Хтось керує цим цирком, хтось керує геноцидом українців.... Росіянці просто нас знищують килимово, але є хтось, хто хоче знищити саме молодь, саме розумних і активних... І це жахливо.
11 7
Sчастливая 12 апреля в 15:01
Ответ дляМиззери
Ну хз , я вообще думаю все заодно и Америка и раша и наша власть , такой себе договорняк
тоже такие мысли приходили. Это, кстати, многое бы объяснило.
11 1 1
lith_oops 12 апреля в 15:04
Ответ дляОдесситка2007
Ну вот мне теперь не дает спать вопрос о том что даже Парагвайцам вон безвиз везде и open door all inclusive и для жизни и для туризма, а нам не так, ну вот почему Украинский паспорт вот такой? (( Поражает то что даже у стран где как бы это не звучало обидно но хронически были социальные, военные и другие проблемы есть возможности жить и путешествовать свободно, а от нас большинство мира наоборот такое ощущение что уже очень давно открестилось ибо и когда мирное время тут было много где нужна была виза или целая папка документов даже на отдых просто поехать (((
Ну вам вірно написали, якщо в нас залишиться 10% чоловіків, то може й нас будуть пускати. ((( Це звиздець, панове...
8 1
Kusyka 12 апреля в 15:04
Ответ дляЮлия.net
Знаете болезни и состояния людей разные. После онко многим дают 3-ю, хотя люди вроде трудоспособны, но состояние работать не у всех позволяет. И после инсульта дают 3-ю, и с заболеваниями опорно-двигательного аппарата, когда у человека очень ограничена возможность работать. У людей с инвалидностью есть индивидуальная программа реабилитации и там прописаны ограничения в зависимости от заболевания и общего состояния. Не для всех таких людей и работа есть, если честно.
Если прописано долго не ходить потому что у тебя проблема с суставами, это одно, а если серьезнее дела, то редко кто спец. рабочее место будет создавать.
Без щитовидки тоже знаю женщину, которая работает и вообще после оперции и йода еще и детей родила. И плюс знаю мужчин с реальной инвалидностью, оформили ее только после 2022 года, потому что психологически не могли и не хотели иметь такой статус. И да они все успешно работают, но это не показатель, что все так же могут.
Ребенку после онко дали инвалидность . Есть еще и другой диагноз по психике, то оформляла подгруппу А. То там реально пока все пройдешь и оформишь - десять кругов ада, куча справок, врачей, обходов и документов. С обычной инвалидностью просто занесла педиатру и сходила в собез. Здесь как специально сделали чтобы многие срезались в процессе оформления. Выплат еще нет, бумаги для военкома есть(хоть оформляли не для этого).
Но сама система построена довольно странно во многом, довольно тяжелая процедура оформить и доказать что не верблюд, даже если реально ты болен
2 1
lith_oops 12 апреля в 15:10
Ответ дляОдесситка2007
Никто не завидует просто это реально загадка, к нам реально не такое отношения при любых временах, от было у нас тут хорошо и выгодно все равно во многие страны даже на неделю отпуска визы недопросишся хоть на коленях стой, и щас ну дали временную защиту но обьяснили что это всё ненадолго потом от вас снова закроемся, а мы одни получается со всеми дружить и сотрудничать хотим? (( обидно даже немного (((
Навіть до Палестини краще відносяться, хоча очевидно, що в Палестині терористи змалечку. Так, вони не винні, бо вся система така. Я розумію, якщо людину вирощувати терористом, то вона їм і стане. Але ж наші нормальні, адекватні, не терористи - чому до Палестини в світі ставляться краще? В них навіть місій більше.
Для мене тут було шоком, скільки гуманітарних організацій працює в Європі. В Україні такого немає і не було. В Кошицях, де ми живемо, 250 тисяч населення. Тут на постійній основі працює Харіта церковна, Марена (адаптація іноземців), ІОМ (теж), Юнісеф, Червоний хрест, звісно.... це ті, що точно були до війни.
Ще тут є Ліга задушевного здравія, якесь ІРіско (то я не знаю, при кому), і ще кілька організацій - про ці тільки після війни чула, але може й до були.
І всі ці організації надають допомогу не тільки українцям, а всім, хто потребує тої допомоги. Вони вчать, вони розважають, вони домовляються щодо лікування, щодо юридичних консультацій, в усіх є психолог, в усіх є семінари інформаційні - про роботу, навчання, лікування, просто про життя в країні.
А в Україні того немає. Я не знаю, чому. ))) Чи може їх виганяє влада, чи може не співпрацюють наші... Я не знаю.
11 2 1
Полковой раввин Изя 12 апреля в 15:34
Ответ дляlith_oops
Навіть до Палестини краще відносяться, хоча очевидно, що в Палестині терористи змалечку. Так, вони не винні, бо вся система така. Я розумію, якщо людину вирощувати терористом, то вона їм і стане. Але ж наші нормальні, адекватні, не терористи - чому до Палестини в світі ставляться краще? В них навіть місій більше.
Для мене тут було шоком, скільки гуманітарних організацій працює в Європі. В Україні такого немає і не було. В Кошицях, де ми живемо, 250 тисяч населення. Тут на постійній основі працює Харіта церковна, Марена (адаптація іноземців), ІОМ (теж), Юнісеф, Червоний хрест, звісно.... це ті, що точно були до війни.
Ще тут є Ліга задушевного здравія, якесь ІРіско (то я не знаю, при кому), і ще кілька організацій - про ці тільки після війни чула, але може й до були.
І всі ці організації надають допомогу не тільки українцям, а всім, хто потребує тої допомоги. Вони вчать, вони розважають, вони домовляються щодо лікування, щодо юридичних консультацій, в усіх є психолог, в усіх є семінари інформаційні - про роботу, навчання, лікування, просто про життя в країні.
А в Україні того немає. Я не знаю, чому. ))) Чи може їх виганяє влада, чи може не співпрацюють наші... Я не знаю.
А я знаю. Приходит моя подруга и коллега в декабре к одному украинскому замминистра, с которым она хорошо знакома, и говорит (приблизительно, не дословно):
- У нас есть идея проекта, который не требует вложения денег, только популяризации, но который мог бы значительно упростить жизнь инвалидов. Во всем мире используется определенный стандарт, без выполнения которого в США не работает ни одно государственное агенство или частная компания, в Европе развито немного меньше, но к тому идут, и даже в РФ приняли ГОСТ на основании этого стандарта. Нам нужна от вас вот такая помощь (дальше неббольшой список, не финансирование).
А он ей отвечает:
- Это сейчас неактуально. Вот если бы под этот проект нам дали грант США или Канада, то мы бы начали этим заниматься, а вас бы назначили директором на волонтерских началах.

Кратко для понимания:
- Постепенное улучшение жизни инвалидов и вовлечение их в работу, учебу и общественную жизни - неактуально.
- Добивайтесь сами грантов, приносите деньги нам - тогда мы вам поможем на все эти деньги.

Вот вам и ответ по поводу благотворительных организаций.
17 6
Takamaka 12 апреля в 15:55
Ответ дляInanna
Она шавка, которая сначала лает, озвучивая политику партии, а потом уже и в жизнь эти идеи приводятся
Озвучивает планы ОП. Я вот именно поэтому и следу за ее «творчеством». Просто воспринимаю как предупреждения. Запас по времени можно использовать для корректировки личных планов и прогнозов.
О_Юми 12 апреля в 16:02
Ответ дляTakamaka
Озвучивает планы ОП. Я вот именно поэтому и следу за ее «творчеством». Просто воспринимаю как предупреждения. Запас по времени можно использовать для корректировки личных планов и прогнозов.
100%
Takamaka 12 апреля в 16:22
Ответ дляJimson
Валерий Федорович - умный, дальновидный и прагматичный человек, имеющий доступ к информации. Он прекрасно осознавал, что ’Маршалом Победы’ стать никак не получится. Сделал правильные, продуманные выводы.

Александр Станиславович безусловно, мечтает о победе над нашими северными соседями, чтоб, значицца, по-взрослому, с фрагментаций и вероятной гражданской войной. Очень уж ему хочется оставить родителей без пенсии, а брата без работы.

В целом же, самому влиятельному человеку во Вселенной стоило бы прислушаться хоть к своим словам (не, ну хоть кого-то же он должен воспринимать, как равного)

’Будет как в Израиле’ - это ж его фраза. Так вот, может ли выходец из Саудовской Аравии, семья которого проживает, скажем, в условном Эр-Рияде, возглавить IDF?
#каквизраиле по-любому не будет. По известному всем ряду причин.
автор Isa Dora 12 апреля в 16:24
Ответ дляlith_oops
Я розумію, що їм чхати на націю. Але ж їм настільки ж чхати на економіку. І з того виникає підозра, що вони вже лижі мастять.
Бо дивіться: пенсіонерів, дітей, інвалідів годують ті, хто працює. Якщо вбити тих, хто працює, або частину з них, годувати інших хто буде? Відмінять соціальні виплати? Відпустять інфляцію? Оголосять дефолт? Просто злиняють по-тихому?
Долар вас сегодня поддерживает...уже подорожал на 15 коп за день
Takamaka 12 апреля в 16:33
Ответ дляA no name
А Франція в курсі, що вона ’закупає’? Я не знаю з якою метою робляться такі вкиди. Газ є натуральний, що йде по трубам, і GNL, який перевозиться човнами. GNL дійсно збільшилися поставки від початку війни, але натуральний при цьому Франція купує у інших держав, частка росії зовсім незначна. І сумарно споживання газу зменшено на 20%, що багато. Парадокс знаєте в чому? Французи знизили норму температури в житлових приміщеннях, взимку вони централізовано підтримують температуру градусів 18 у квартирах. Це щоб зменшити споживання російського газу, в тому числі. Нагадайте, будь ласка, яка температура була в українських квартирах цієї зими, де було опалення? Знову Африка? Вас не турбує питання, що Україна робить? Вам всі повинні?
Ну як би ось свіжа стаття, перша, що випала в гуглі.

Цитую:

«Such grumbling is percolating across Europe as new data reveals France quietly ramping up gas payments to Russia just as President Emmanuel Macron loudly positions himself as one of Ukraine’s staunchest defenders.

In the first three months of this year, Russian liquefied natural gas deliveries to France grew more than to any other country in the EU compared to last year, according to data analyzed by the Centre for Research on Energy and Clean Air (CREA) think tank for POLITICO.

In all, Paris has paid over €600 million to the Kremlin for gas supplies since the start of the year, the data showed — leading to calls for France to clamp down on its rising purchases.»

https://www.politico.eu/article/france-talk-tough-...
Falcon82 12 апреля в 16:36
Прям як про деяких)
20 2 1
lith_oops 12 апреля в 16:40
Ответ дляПолковой раввин Изя
А я знаю. Приходит моя подруга и коллега в декабре к одному украинскому замминистра, с которым она хорошо знакома, и говорит (приблизительно, не дословно):
- У нас есть идея проекта, который не требует вложения денег, только популяризации, но который мог бы значительно упростить жизнь инвалидов. Во всем мире используется определенный стандарт, без выполнения которого в США не работает ни одно государственное агенство или частная компания, в Европе развито немного меньше, но к тому идут, и даже в РФ приняли ГОСТ на основании этого стандарта. Нам нужна от вас вот такая помощь (дальше неббольшой список, не финансирование).
А он ей отвечает:
- Это сейчас неактуально. Вот если бы под этот проект нам дали грант США или Канада, то мы бы начали этим заниматься, а вас бы назначили директором на волонтерских началах.

Кратко для понимания:
- Постепенное улучшение жизни инвалидов и вовлечение их в работу, учебу и общественную жизни - неактуально.
- Добивайтесь сами грантов, приносите деньги нам - тогда мы вам поможем на все эти деньги.

Вот вам и ответ по поводу благотворительных организаций.
Це жахливо, просто жахливо. Адже вони справді не просять грошей, чому б не допомагати людям? (((((
Але я ніколи не думала, що в світі стільки благодійних організацій, що допомагають людям. От тільки зараз я вивчаю безкоштовно не тільки словацьку (Червоний хрест) а й англійську у дуже класного викладача (Харіта). І це по мінімуму.... Червоний хрест навіть документи про прихисток не просить, просто що ти такий-то і тобі допомогли....
От зараз лист прийшов від ІОМ, пропонують допомогу в пошуку сімейного лікаря, бо я в анкеті зазначала, що не можу сама знайти. А чоловіку вони юридичну консультацію надавали.
Тобто навіть не потрібно бути жебраком чи мати якісь суттєві фінансові проблеми, багато організацій, що просто допомагають адаптуватися, якщо ти не знаєш куди йти і з чого починати. Інваліди - то взагалі окрема історія, про них дуже піклуються....
lith_oops 12 апреля в 16:41
Ответ дляIsa Dora
Долар вас сегодня поддерживает...уже подорожал на 15 коп за день
Я не думаю, що справжній курс долара в нас. Аби був справжній, можна було б купляти валюту без обмежень і переводити на закордонні рахунки не по сто і не по триста.....
Полковой раввин Изя 12 апреля в 16:46
Ответ дляlith_oops
Це жахливо, просто жахливо. Адже вони справді не просять грошей, чому б не допомагати людям? (((((
Але я ніколи не думала, що в світі стільки благодійних організацій, що допомагають людям. От тільки зараз я вивчаю безкоштовно не тільки словацьку (Червоний хрест) а й англійську у дуже класного викладача (Харіта). І це по мінімуму.... Червоний хрест навіть документи про прихисток не просить, просто що ти такий-то і тобі допомогли....
От зараз лист прийшов від ІОМ, пропонують допомогу в пошуку сімейного лікаря, бо я в анкеті зазначала, що не можу сама знайти. А чоловіку вони юридичну консультацію надавали.
Тобто навіть не потрібно бути жебраком чи мати якісь суттєві фінансові проблеми, багато організацій, що просто допомагають адаптуватися, якщо ти не знаєш куди йти і з чого починати. Інваліди - то взагалі окрема історія, про них дуже піклуються....
Я понимаю, о чем вы. А у нас ’неначаси’.
5 1
lith_oops 12 апреля в 17:22
Ответ дляОдесситка2007
не готовы конечно но я посмотрела там не только с Парагваем такая история, большинство латиноамериканских стран имеют такие крутые дипломатические привилегии что нам и не снились в нашем страшном положении и можно сказать что у нас теперь тут в несколько раз хуже чем где либо ещё в мире но вот в плане дипломатических отношений всё так же неймоверно сложно, если раньше успокаивали тем что у нас же тут всё хорошо потому с нами многие страны не видят надобности что-то решать в этом плане, то что сейчас за причина такого отношения к нам? я не нагнетаю просто почитала комментарии других девочек и реально это оказалась правда (((
Я - дуже маленька людина, з олігархами не спілкуюсь. Але вже зараз, виходячи зі свого скромного досвіду, можу припустити, що ми дійсно повні довбики в дипломатії. Ведемо себе як діти. (((( Пам´ятаєте той анекдот - коли дипломат каже ’ні’, - то це не дипломат.
Ми не вміємо спілкуватись ані на рівні держави, ані на рівні людей. Ми вважаємо людей в Європі і Америці лицемірними, а вони нас вважають дикунами. І ми дійсно як дикуни себе ведемо. Навіть отеє про ’страшні європейки’ виглядає як з якогось дикого племені людина опиняється в цивілізованому світі і кричить, що всі навколо некрасиві, бо в них в носа і у вуха кістки не вставлені. ((((( Оце про наші губи, брови і всю ’красу’ первісних племен...
Ми невиховані, ми не дипломатичні. (((( В нас вистачає вистачає нахабства топати ніжками і кричати, що нам всі винні. Взагалі ні. Вони винні собі і своїм країнам - не нам. Нам винна наша влада, яка чхати на нас хотіла. Але то не проблема світу - то наша проблема....
От ця відмова в наданні консульських послуг - ну це ж дикунство. Цей закон створить тисячі, може навіть сотні тисяч нелегалів в усьому світі. Які будуть проблемою інших країн. Зрозуміло же, що ніхто не повернеться, це просто якусь капость вчинити всьому світу, отеє ’щоб усі боялись, щоб не насміхались’. Білорусь вже таке зробила, то невже ми хочемо бути як вони?
Дитячий садочок, ще й не випускна група. На всіх образились, пішли спільні іграшки ламати...
11 3
Jhenya_Sh 12 апреля в 17:27
Ответ дляОксана-1939
Ніяких переговорів до кінця
Прямо интересно было бы увидеть в прошлых войнах, как обороняющаяся сторона потужно так говорит противнику: ’Выходи!’.
И противник отвечает: ’Да, конечно,выхожу’. И выводит войска с поникшей головой
Irina-5d24 12 апреля в 17:31
Ответ дляFalcon82
Прям як про деяких)
Коза драная. А муж у нее украинец. Что он делает в Англии? Почему воевать не идет? Фу, какой жалкий
Allka- skakalka 12 апреля в 17:32
Ответ дляfelin
Десь по середині... але схиляюсь до другого....
Наші хлопці Герої і показали у перші дні війни, що Українці Нація достойна бути тут і зараз!...
Але от світ подумав да ну, нах і ніхто не наважується вирізати добряче по руській морді, а нас можна, ми ж малі і босі до того ж виснаженні 🥺.
Извините ,мы дороги делаем ,у нас вчера бордюры красили ( Харьковская обл ,на минуточку ) ,в прошлом году клали асфальт и тротуары ,вместо закупки тех же дронов и снарядов .
Нам никто не обязан ,всё вопросы к нашим казнокрадам ,а не к світу .
Ну ,логично же !
5 2 1
Реверанс 12 апреля в 17:40
Ответ дляlith_oops
Я вмовляю себе прийняти європейський склад думок, коли потрібно з повагою ставитись до чужих закидонів. Але моє терпіння закінчується, коли хтось вирішує за мене, що я маю робити.
Най би пані Безугла сама в окопі посиділа, тоді я буду з повагою ставитись до її точки зору.
Після законопроекту Безуглої про право розстрілу без суду командирами,вона як людина для мене померла.+ ванергейт + наскоки на Залужного,який відмовився їй показувати плани наступу.