Ось така була подруга, поки жили в Києві спілкувались. Після виїзду закордон нє

Я їй пишу вона на ігнорі
Іноді 2 слова напише
А раніше спілкувались постійно
Зараз як відрізало
37 17 1
НЛОша 28 апреля в 11:11
Значить у вас більше нема спільних інтересів
ТрамвайGirl 28 апреля в 11:12
Бо ви живете у різних вимірах і у вас абсолютно різні інтереси
52 18 1
Та никада в жизни 28 апреля в 11:13
Ви ж думаєте що їй там чудово, а ви бідна нещасна
56 31 6
OlenaMriya 28 апреля в 11:14
Женщины и дружба это разные понятия

Дружба это больше про мужчин

Женщины хитрые подлые существа)
Я такая - жду трамвая 28 апреля в 11:14
Большинство выехавших так себя ведут или ноют что не все так хорошо, как ’со стороны кажется’, но не рассказывают об отвратительном.
Xвостокрутелка 28 апреля в 11:14
Ну, так на відстані все згодом руйнується. Чи ви начитались тут, як сім´ї в розлуці на відстані міцніші стають?) Так і з друзями. В мене теж виїхали , так іноді звонимо, але вже особо і казати нічого. Таке собі. Більше для прілічія. Спілкуюся з тими, хто поруч.
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:14
Я не розумію, чого всі так тримаються за людей яких ви не цікавите?
60 7
Ядвига Юсьлегко 28 апреля в 11:14
Так а кто выехал? Вы или она
Незламна 28 апреля в 11:16
У кожного свої проблеми, нема часу у людини на балачкі, влаштовується в іншій країні, людина може там працює по 12 годин і витрачати вільний час щоб з вами потрендіти не хоче
42 6
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:15
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Большинство выехавших так себя ведут или ноют что не все так хорошо, как ’со стороны кажется’, но не рассказывают об отвратительном.
Як хочуть так і ведуть
11 9
Та никада в жизни 28 апреля в 11:15
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Большинство выехавших так себя ведут или ноют что не все так хорошо, как ’со стороны кажется’, но не рассказывают об отвратительном.
Большинство оставшихся приняли позицию жертвы и решили что им все должны
61 47 5
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:16
Ответ дляТа никада в жизни
Большинство оставшихся приняли позицию жертвы и решили что им все должны
І вважають що у цьому заключається патріотизм
ПироженкА 28 апреля в 11:16
А кто уехал вы или она?
OlenaMriya 28 апреля в 11:17
Ответ дляТа никада в жизни
Большинство оставшихся приняли позицию жертвы и решили что им все должны
Вас сейчас заклюют
10 4 1
Небалувана Галя 28 апреля в 11:21
У мене кума так. Теж саме .. кінець прийшов стосункам коли в дитини будо день народження вона проігнорувала. Завжди раніше вітала дзвонила ,.або писала ,.але ми виїхали раніше до війни і було все добре, спілкувались. Коли війна почалася. Мені чомусь здається що її кавалер настроїв проти мене , хоча нірвщу мене не бачив. Коли війна почалась я хвилювалась за неї дзвонила , вона якось відповідала не охоче. Думала в неї депресія ,.хоча вона могла виїхати в Німеччину . Вона перекладач.. Але мабуть із за того чоловіка тримається.
10 8
Весёлая морковка 28 апреля в 11:18
Ответ дляOlenaMriya
Женщины и дружба это разные понятия

Дружба это больше про мужчин

Женщины хитрые подлые существа)
И что вы так настырно сидите уже который год на женском форуме, бесконечно строчите темы для обсуждения с этими хитрыми, обладающими ужасными сиськами существами?
40 15
Амбасадор щастя 28 апреля в 11:18
Не ищите печаль, там где ее нет
Пусть отсеивается из жизни ненужное
Ваша из-за границы не общается, а тут напротив дом и год не видимся\не слышимся. Ничего, живу радостно своей жизнью и даже не похудела от разлуки
31 1
Додаю напруги 28 апреля в 11:20
у нас теж припинилось спілкування з найближчою подругою. Вона переїхала в Німеччину на початку війни і повертатись не планує.

Ніхто в цій ситуації не є поганим, просто вас стало поєднувати все менше спільних інтересів, ось і все. А формальне чергове спілкування ’Ти як? Як діти’ - це пару повідомлень, які нікому не треба.

Теж саме про це вчора думала.
ПироженкА 28 апреля в 11:19
Ответ дляLove_Love_Love_
І вважають що у цьому заключається патріотизм
А в чем патриотизм по вашему?
Сидеть в Европе и США, с мужем и детьми, раздавать ЦУ и воевать чужими руками?
Щедрик ведрик 28 апреля в 11:19
І що? Чи всі зі всіма назавжди?
OlenaMriya 28 апреля в 11:19
Ответ дляВесёлая морковка
И что вы так настырно сидите уже который год на женском форуме, бесконечно строчите темы для обсуждения с этими хитрыми, обладающими ужасными сиськами существами?
Наблюдаю за рыбками в аквариуме
19 4
Королева краси 28 апреля в 11:19
2 близькі подруги. Одна закордоном, друга довго була закордоном, зараз поруч живе. Дружимо всі багато років
У людини можуть бути зараз переживання, проблеми і навіть депресія. Тож автор, зараз їй не до всіх інших може бути. Дайте їй час.
15 1
Додаю напруги 28 апреля в 11:20
Ответ дляТа никада в жизни
Большинство оставшихся приняли позицию жертвы и решили что им все должны
та ні, все якраз навпаки було) принаймі на початку війни.
А зараз кожен живе своїм життям.
Королева краси 28 апреля в 11:20
Ответ дляOlenaMriya
Наблюдаю за рыбками в аквариуме
Сидячи в акваріумі?
11 6
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:21
Ответ дляПироженкА
А в чем патриотизм по вашему?
Сидеть в Европе и США, с мужем и детьми, раздавать ЦУ и воевать чужими руками?
Нести відповідальність за себе, свої дії, свою країну, робити поступки які допоможуть собі, людям, своєму народу боротись, відновлюватись. Не кидатись зі злістю на співвітчизників, не судити і не мішати нікого з гімном
33 18
Воздух в банке 28 апреля в 11:21
Ответ дляТа никада в жизни
Большинство оставшихся приняли позицию жертвы и решили что им все должны
Який брєд
35 9
НЛОша 28 апреля в 11:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Нести відповідальність за себе, свої дії, свою країну, робити поступки які допоможуть собі, людям, своєму народу боротись, відновлюватись. Не кидатись зі злістю на співвітчизників, не судити і не мішати нікого з гімном
Взагалі то люди давно живуть своїм життям і зрідка читають основні новини
13 5
Весёлая морковка 28 апреля в 11:22
Ответ дляНебалувана Галя
У мене кума так. Теж саме .. кінець прийшов стосункам коли в дитини будо день народження вона проігнорувала. Завжди раніше вітала дзвонила ,.або писала ,.але ми виїхали раніше до війни і було все добре, спілкувались. Коли війна почалася. Мені чомусь здається що її кавалер настроїв проти мене , хоча нірвщу мене не бачив. Коли війна почалась я хвилювалась за неї дзвонила , вона якось відповідала не охоче. Думала в неї депресія ,.хоча вона могла виїхати в Німеччину . Вона перекладач.. Але мабуть із за того чоловіка тримається.
Ото проблеми в людей, не поздоровила з ДН.
Я й про ДН рідних зараз можу забути, що вже казати про похресників.
12 1
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:22
Ответ дляНЛОша
Взагалі то люди давно живуть своїм життям і зрідка читають основні новини
Які люди?
So_so 28 апреля в 11:22
Значит Вы и не были подругами. Мои тоже выехали, мы общаемся каждый день.