05 мая в 22:30

Топовая тема про новый дом

В последнем сообщении опознали автора форумчанку
Кто успел прочитать ник?
показать весь текст
Гола з конопель 06 мая в 09:25
Ответ длякураГАЛЯ
Хтось ще сумнівається, що це клон авторки?
От же ржака.
Откроюсь и вы извинитесь?
3 1
Кривая спроса 06 мая в 09:25
Ответ для vihola
І ціна 160 тисяч на будинок в Данії сходиться?
Тим більше біля моря.

Чомусь досі ніхто не приніс цін на будинки у тому містечку.
Мені достатньо того, що людина написала, що це не вона. Та навіть якби вона.
Автор тієї теми якийсь злочин вчинив?
Удалено администрацией...
Одна_на_всей_планете 06 мая в 09:28
Ответ дляЯкось так і живу
Замінник мадонни чи віки вініровни?
Это ж одно лицо) ставлю на заместителя Маси
Міняйловна 06 мая в 09:30
Ответ дляЗлива інформації
Это всё Дания. Навскидку. Покопаться, ещё на Нордзи найти можно.
+Я про це теж декілька разів вже писала.
Будинки в Європі можуть коштувати і мільйон і 50 тисяч. На ціну впливає багато факторів.
Метелики на душі 06 мая в 09:31
Ответ дляМіняйловна
Так!
Це Данія 100%
Все співпадає
- валюта не євро
- холодне море
- стиль сусідських будинків, схожий на датській
- люк у сусідню країну вести ніхто не буде. Це смішно

Тепер про Шанельку.
Вона теж пише українською мовою, тему видалила, як тільки її вгадали
Если бы я была автор той темы, я б тоже удалилась на моменте предположения про другую советчицу. Она наверное сейчас читает и ржет, что местных Шерлоков так лихо обдурила.
10 2
Одна_на_всей_планете 06 мая в 09:32
Ответ дляМіняйловна
Ні!!!!!
Просто виклала фотки будинка. Балкончик, вдалечині море, сусідні будинки, троянди. Красиво все. І просто написала, що нарешті ось її новий дім.
Все.
Она и цену написала. Но все страну не могла написать. Якобы ее соседей много тут. И писала как донатили, потом перестали вообще всем помогать
Міняйловна 06 мая в 09:33
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Она и цену написала. Но все страну не могла написать. Якобы ее соседей много тут. И писала как донатили, потом перестали вообще всем помогать
Да.
Звісно, вона під анонімом більш відверто писала, чим коли відкрито пише.
Злива інформації 06 мая в 09:34
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Это ж одно лицо) ставлю на заместителя Маси
Masja II коронована на царствие. Фрейлины уже роют землю
Одна_на_всей_планете 06 мая в 09:34
Ответ длякураГАЛЯ
Ви прорахувалися.
Навіть,якщо тема видалена, вона залишається в історії переглядів інших, хто цю тему дивився.
І Ви мигаєте он лайн одночасно з автором тої теми.
До чого тепер брехати і відпиратись ?
Аргументы прям 😂😂😂я не поклонник данного пользователя. Но вы за уши притянули все. Можно хоть весь день моргать зеленым. И не быть здесь. Если не закрыл все вкладки. Я вообще тогда 24/7 тут. Потому что какие-то темы открою и потом почитаю. Но могу висеть зеленым, а не заходить несколько дней
5 3
Муркошечка 06 мая в 09:35
Ответ дляДева Мария
Ну добре . Я ще в тій темі спитала що за країна , де дім за 160 . Просто цікаво тільки цей момент . А чий він ,чи шанельки чи ааленсіаги , мені не цікаво .
за 160 тис. євро спокійно можна купити в Поморському воєводстві. І не називайте цей котеджик з г* і палок домом. В мене вдома літня кухня більша) Вище писала, у мене діти такий купили біля Гданська, ціну вказувала теж. По плануванню там внизу кухонька-студія, санвузол, невеличка вузенька прихожа і котельня-кладовка, наверху. в мансарді, теж 2 кімнатки-шпаківні + санвузол або кладовка, хто вже як собі забажає. І невеличке подвір’ячко з одного боку, бо з другого за відмосткою - огорожа, потім відмоста і котеджик сусідів. Тому не розумію, що так мало не до оргазму доводить порадниць
2 1
Міняйловна 06 мая в 09:35
Ответ дляМетелики на душі
Если бы я была автор той темы, я б тоже удалилась на моменте предположения про другую советчицу. Она наверное сейчас читает и ржет, что местных Шерлоков так лихо обдурила.
До того як вгадати, були неправильні версіі, і вона спокойно писала ’ні, це не правильно’
Видалилась, одразу як вгадали.

А про родичей який збіг. Про батьків і брата. Таких збігів не буває!
Одна_на_всей_планете 06 мая в 09:36
Ответ дляВам телефонограмма
Кто-то создал трольную тему, а виновата Шанелька? Потому что она живёт в доме с похожим газоном?
Хотя не похож газон вообще. И фото тут он нее с волосами, там на заднем фоне печальненький блок какой-то. Притянули за уши ее
Муркошечка 06 мая в 09:37
Ответ дляКошка Мурка
Цена супер, сейчас нет таких цен((( с 22 года пошло в рост
а давайте Ви не будете розказувати мені, бо якраз з 2022 займалась придбанням нерухомості собі і допомагала знайомим, причому з одному з найдорожчих воєвудств Польщі. Є різні ціни, тому не треба тут розказувати , що за 160 тис. євро нічого не можна купити
Злива інформації 06 мая в 09:37
Ответ дляМіняйловна
+Я про це теж декілька разів вже писала.
Будинки в Європі можуть коштувати і мільйон і 50 тисяч. На ціну впливає багато факторів.
Удалено администрацией...
Метелики на душі 06 мая в 09:37
Ответ дляМіняйловна
До того як вгадати, були неправильні версіі, і вона спокойно писала ’ні, це не правильно’
Видалилась, одразу як вгадали.

А про родичей який збіг. Про батьків і брата. Таких збігів не буває!
Збігів може і не буває, а ось коли брешеш, то все можливо).
Метелики на душі 06 мая в 09:40
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Хотя не похож газон вообще. И фото тут он нее с волосами, там на заднем фоне печальненький блок какой-то. Притянули за уши ее
Эти люди Каменских ребенка заделали, а тут какой то дом
Міняйловна 06 мая в 09:44
Ответ дляМетелики на душі
Збігів може і не буває, а ось коли брешеш, то все можливо).
Брехати, що батьки вже померли і брат загинув. Із розрахунку, щоб цим самим бути схожею на Шанельку.... Ну таке.
Це була саме Шанелька і писала про себе. Вона не розраховувала, що люди підуть аж так шукати про неї.
Дева Мария 06 мая в 09:43
Ответ дляМуркошечка
за 160 тис. євро спокійно можна купити в Поморському воєводстві. І не називайте цей котеджик з г* і палок домом. В мене вдома літня кухня більша) Вище писала, у мене діти такий купили біля Гданська, ціну вказувала теж. По плануванню там внизу кухонька-студія, санвузол, невеличка вузенька прихожа і котельня-кладовка, наверху. в мансарді, теж 2 кімнатки-шпаківні + санвузол або кладовка, хто вже як собі забажає. І невеличке подвір’ячко з одного боку, бо з другого за відмосткою - огорожа, потім відмоста і котеджик сусідів. Тому не розумію, що так мало не до оргазму доводить порадниць
Я не розглядаю Польщу для інвестиції нерухомості , не дуже цікавилась . А так по Європі ціни мені більш менш тільки в Іспанії , Чорногорії . Всі інші країни дуже дорого ( наприклад Словаччина від 300 )
Дева Мария 06 мая в 09:48
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Хотя не похож газон вообще. И фото тут он нее с волосами, там на заднем фоне печальненький блок какой-то. Притянули за уши ее
Я не рассматриваю какой советчицы это дом , как то пофиг , интересуюсь только ценами на недвигу , но если уж на то пошло , с чего вы взяли что она там уже живет ?
4 2
Анонім Секретар 06 мая в 09:52
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Аргументы прям 😂😂😂я не поклонник данного пользователя. Но вы за уши притянули все. Можно хоть весь день моргать зеленым. И не быть здесь. Если не закрыл все вкладки. Я вообще тогда 24/7 тут. Потому что какие-то темы открою и потом почитаю. Но могу висеть зеленым, а не заходить несколько дней
Ви плохо знакомы с функционалом сайта. Вкладки могут открыты быть сколько угодно, но если пользователь не на сайте, то мигать перестает через несколько минут.
7 1
Оченьценная 06 мая в 09:53
Ответ дляГола з конопель
Я дом ничей не ищу и скрины не делаю из других тем
Ну ви обзиваєте незнайомих людей.Чии ви краще?
4 1
Анонім Секретар 06 мая в 09:55
Ответ длякураГАЛЯ
Ви прорахувалися.
Навіть,якщо тема видалена, вона залишається в історії переглядів інших, хто цю тему дивився.
І Ви мигаєте он лайн одночасно з автором тої теми.
До чого тепер брехати і відпиратись ?
Ще й придумувати якусь маячню про незакриті вкладки. Вкладки можуть бути і не закриті, але якщо користувача нема на сайті, то мигати перестає через декілька хвилин, не обов´язково для цього закривати вкладку, або виходити з акаунту. Теж мені айтішниці - знавці :))
6 1
Губной рояль 06 мая в 09:56
Ответ дляГола з конопель
Я не колупаюсь. Такой гнусной темы давно не видела. Стая овчарок ищут чей то дом был с лупой
А потом рассказывают какая плохая была Мася, что всех обсудила.
vihola 06 мая в 09:59
Хоч один варіант будинку за 160 тисяч з сайту нерухомості Данії, в доглянутому стані, придатному до життя, з садом і видом на море, хтось принесе?
2 2
Гола з конопель 06 мая в 09:59
Ответ дляОченьценная
Ну ви обзиваєте незнайомих людей.Чии ви краще?
Удалено администрацией...
Гола з конопель 06 мая в 10:00
Ответ длякураГАЛЯ
Хтось ще сумнівається, що це клон авторки?
От же ржака.
Так что, извинитесь?
Оченьценная 06 мая в 10:00
Ответ дляГола з конопель
Удалено администрацией...
А ви що робите зараз ?
Гола з конопель 06 мая в 10:01
Ответ дляОченьценная
А ви що робите зараз ?
Удалено администрацией...
Оченьценная 06 мая в 10:01
Ответ дляГола з конопель
Удалено администрацией...
А вас про це хтось просив ?
дамаБезСобачки 06 мая в 10:02
Ответ для vihola
Хіба там було про матеріальні втрати?
Читала не дуже прискіпливо, скринів нема, тому категорично наполягати не буду.
Може хтось ще читав, спростує або підтвердить.
Але не згодна, коли Шанельку до автора тієї теми приплітають.
Зазвичай, фантазії совєтчиць не має меж.
Самі вигадують, самі у це вірять.
Так писала