05 мая в 22:30

Топовая тема про новый дом

В последнем сообщении опознали автора форумчанку
Кто успел прочитать ник?
показать весь текст
Міняйловна 06 мая в 10:36
Ответ дляЗаставляличка
Це капець!Тут же з вчорашнього дня обсмоктують форумчанку і її будинок.Війна видно десь далеко таки від вас.
Я вже задовбалась писати...
Конретно мені подобається форумчанка Шанелька.
Конретно я, в першій темі побажала ій щастя в новому домі.
Конкретно я в першій темі ій написала, що мене ії дом не тригерить, бо я теж живу в північній Європі.
Особисто мені дуже цікаво було взнати яка то країна. Бо вона дуже знайома по стилю будинків.
Я країну вгадала. І кругла плита, тому зайве підтвердження.
А по особистих фактах про родичей вгадалась ще і форумчанка.

І да!))) в мене зараз вільний час, і немає чим зайнятись
7 2 2
Оченьценная 06 мая в 10:35
Ответ дляГола з конопель
Да, эта живёт тоже за границей. Скучно им видно ужасно
Авторка тої теми ?Видно скучно їй там .Так?
Міняйловна 06 мая в 10:42
От цікаво, чи став би хтось шукати в гуглі будинок Шанельки, як би вона сама не створила ту тему?
Не хочете до себе уваги, не створюйте про себе тем.
13 2 2
Метелики на душі 06 мая в 10:42
Ответ длякураГАЛЯ
Хтось ще сумнівається, що це клон авторки?
От же ржака.
Кто не поддерживает бред с Шанелькой тот её клон?
6 1 1
Хомо_сапиенс 06 мая в 10:43
Ответ дляМіняйловна
Я в Скандинавіі живу : ціну на будинки можуть бути геть різні. І мільйон євро і 50 тис. Той, що за 50 навіть біля моря може бути, просто в якомусь зажопинську, де геть немає ніякої роботи. В Італіі, наприклад, є міста, де за один євро влада будинки продає, бо нікому там жити, всі люди виїжджають.
це де по 1 евро будинок ? я б штук 100 прикупила б.
Оченьценная 06 мая в 10:45
Ответ дляМіняйловна
От цікаво, чи став би хтось шукати в гуглі будинок Шанельки, як би вона сама не створила ту тему?
Не хочете до себе уваги, не створюйте про себе тем.
’не хочу -дайте!!!пустіть -тримайте !!!’.отаке й з тою авторкою .
Міняйловна 06 мая в 10:45
Ответ дляХомо_сапиенс
це де по 1 евро будинок ? я б штук 100 прикупила б.
Хомо_сапиенс 06 мая в 10:46
Ответ дляМіняйловна
дякую. зараз як затарюсь... ух !!!
Міняйловна 06 мая в 10:49
Ответ дляОченьценная
’не хочу -дайте!!!пустіть -тримайте !!!’.отаке й з тою авторкою .
Спочатку
’дивіться який в мене будинок’
Потім
’а чого всі дивляться’
17 1
Хомо_сапиенс 06 мая в 10:52
Ответ дляМіняйловна
прочитала. дешевле просто купить, чем по той программе.
Міняйловна 06 мая в 11:00
Ответ дляХомо_сапиенс
прочитала. дешевле просто купить, чем по той программе.
Там, где дешевле по программе, будет глухомань редкостная)))
Но цена в один евро есть, это факт
барабанщица 06 мая в 11:01
Ответ дляАнонім Секретар
Вона купила будинок? Наче ж винаймають?
Ні, це був як приклад, бо я я я теж тут відома 😂
Бджолина королева 06 мая в 11:01
Мені здається, що це Порадниця - це сайт, де більшість розважається, ділиться порадами, хоче почухати своє «его» за рахунок якихось здобутків, особливо матеріальних. Ну напридумувала, чи не на придумувала!? Тут взагалі складно сказати, де і що правда.
Міняйловна 06 мая в 11:04
Ответ дляБджолина королева
Мені здається, що це Порадниця - це сайт, де більшість розважається, ділиться порадами, хоче почухати своє «его» за рахунок якихось здобутків, особливо матеріальних. Ну напридумувала, чи не на придумувала!? Тут взагалі складно сказати, де і що правда.
Схоже, що не напридумувала.
Ну будинок і будинок.

Просто, вона писала під анонімом і була занадто відверта у відповідь на коментарі.
А іі взнали)))
Бджолина королева 06 мая в 11:05
Ответ дляМіняйловна
Схоже, що не напридумувала.
Ну будинок і будинок.

Просто, вона писала під анонімом і була занадто відверта у відповідь на коментарі.
А іі взнали)))
А яка може бути правда, коли ти не знає що саме нею є? Перший чи 2-й варіант.
Добра всем! 06 мая в 11:06
Ответ дляKusalochka
А почему Вы считаете правдой то, что тут написано?
Часто после таких ответов гуглю картинки, фото
2 1
Сплюшка 06 мая в 11:13
Ответ дляМіняйловна
Може і її.
Тут не в тому справа.
Ій багато почали писати ’на фіга таке викладати, коли у людей в Україні житло розбомблене і жити не має де. На фіга ви хвастаєтесь’
Хоча сам будинок там не дуже видно, тільки балкон, красивий сад з трояндами і краєвид.
Хтось нормально віднісся, щастя бажав (наприклад я)
Автор написала, що в неї чоловік моряк, це країна ЄС, але там не ходить євро, море холодне, ціна будинка 160 тисяч євро.
Далі почали вгадувати хто ж авторка.
Вирішили, що це Данія і автор Шанелька.
Одразу після цього авторка видалила тему.
Все
Тут колись була дівчина білявка, з Київа здається і в неї чоловік моряк. Вона викладала часто свої фото, типу скільки років і тп. Але то давно було, років 6-7 тому. Може то вона і є.
Дева Мария 06 мая в 11:16
Ответ дляСплюшка
Тут колись була дівчина білявка, з Київа здається і в неї чоловік моряк. Вона викладала часто свої фото, типу скільки років і тп. Але то давно було, років 6-7 тому. Може то вона і є.
Ага приплетите еще сюда Инну со Львова ) не выдумывайте , то чего нет . Какая разница чей это дом ?
6 1
Кусюче сонечко 06 мая в 11:21
Да там в той теме троляка с инсты левых фото напихалв и прикалывалась с советчиц
Одна_на_всей_планете 06 мая в 11:24
Ответ дляМіняйловна
Да.
Звісно, вона під анонімом більш відверто писала, чим коли відкрито пише.
Я не думаю, что это Шанелька)) я просто ответила на вопрос о деталях той темы
Одна_на_всей_планете 06 мая в 11:24
Ответ дляЗлива інформації
Masja II коронована на царствие. Фрейлины уже роют землю
Холодцы варят 😂
Ні за холодну воду 06 мая в 11:29
Ответ дляСплюшка
Тут колись була дівчина білявка, з Київа здається і в неї чоловік моряк. Вона викладала часто свої фото, типу скільки років і тп. Але то давно було, років 6-7 тому. Може то вона і є.
То Зефирка, не моряк, а работали в круизах.
Она в Украине сейчас.
Ні за холодну воду 06 мая в 11:30
Ответ дляДева Мария
Ага приплетите еще сюда Инну со Львова ) не выдумывайте , то чего нет . Какая разница чей это дом ?
Во Львове ? Читала, что в Украине.
Но ее нет давно на советчице, ее темы про платья помню.
Ні за холодну воду 06 мая в 11:31
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Холодцы варят 😂
Нинадо. Это группа советчиц прийдет скоро.
Сплюшка 06 мая в 11:48
Ответ дляДева Мария
Ага приплетите еще сюда Инну со Львова ) не выдумывайте , то чего нет . Какая разница чей это дом ?
Мне вообще пофиг чей это дом. Не знаю никакой Инны со Львова
Сплюшка 06 мая в 11:49
Ответ дляНі за холодну воду
То Зефирка, не моряк, а работали в круизах.
Она в Украине сейчас.
Да, наверное , что то было про круизы точно
Ні за холодну воду 06 мая в 11:51
Что вы хотите от советчицы? От женщин, что годами следят тут за какой- то Таней
4 2 1
Дева Мария 06 мая в 11:51
Ответ дляСплюшка
Мне вообще пофиг чей это дом. Не знаю никакой Инны со Львова
Ну вы упоминали блондинку с мужем моряком ? Вы кого имели ввиду ? У нас лет 5 назад была только одна красивая блондинка, которая работала на круизном лайнере с мужем , это Инна и она со Львова и сейчас там .
Одна_на_всей_планете 06 мая в 11:57
Ответ дляМетелики на душі
Эти люди Каменских ребенка заделали, а тут какой то дом
Не говорите 😂😂что это я
Одна_на_всей_планете 06 мая в 11:57
Ответ дляДева Мария
Я не рассматриваю какой советчицы это дом , как то пофиг , интересуюсь только ценами на недвигу , но если уж на то пошло , с чего вы взяли что она там уже живет ?
Я не с чего не взяла. Я логику не понимаю обвинить, потому что что?