05 мая в 22:30

Топовая тема про новый дом

В последнем сообщении опознали автора форумчанку
Кто успел прочитать ник?
показать весь текст
Міняйловна 06 мая в 08:28
Ответ длябарабанщица
а якщо я я я напишу що купила будинок в США а чоловік у мене африканець, ви про кого подумаєте? 😂
Ні про кого.
Мені все одно до США.
Мені було цікаво вгадати саме ту країну. І я таки вгадала.

І ВАЖЛИВО : якщо людина не хоче щоб розглядали ії життя, то навіщо викладати сюди фото.
Вона створила тему, щоб що???
16 3
Злива інформації 06 мая в 08:28
Ответ длябарабанщица
а якщо я я я напишу що купила будинок в США а чоловік у мене африканець, ви про кого подумаєте? 😂
Не, не так: живу в США, купила 105 квартиру во Львове, муж афроамериканец, а на сдачу в 20 долларов куплена сумка Коач 2010 года))
Злива інформації 06 мая в 08:29
Ответ дляГола з конопель
Удалено администрацией...
Да, кланяйтесь.
4 1 1
Міняйловна 06 мая в 08:29
Ответ длябарабанщица
а якщо я я я напишу що купила будинок в США а чоловік у мене африканець, ви про кого подумаєте? 😂
А це по опису схоже на Love Love Love до речі. Це я з минулої Шанелькіної теми взнала Хтось таке написав
Міняйловна 06 мая в 08:31
Ответ дляЗлива інформації
Не, не так: живу в США, купила 105 квартиру во Львове, муж афроамериканец, а на сдачу в 20 долларов куплена сумка Коач 2010 года))
Ще чоловік пропозицію робив в Парижі
Злива інформації 06 мая в 08:31
Ответ дляМіняйловна
Ні про кого.
Мені все одно до США.
Мені було цікаво вгадати саме ту країну. І я таки вгадала.

І ВАЖЛИВО : якщо людина не хоче щоб розглядали ії життя, то навіщо викладати сюди фото.
Вона створила тему, щоб що???
Минута славы.
барабанщица 06 мая в 08:35
Ответ дляМіняйловна
Ні про кого.
Мені все одно до США.
Мені було цікаво вгадати саме ту країну. І я таки вгадала.

І ВАЖЛИВО : якщо людина не хоче щоб розглядали ії життя, то навіщо викладати сюди фото.
Вона створила тему, щоб що???
Так можливо хтось так разважається, взяв щось із біографії популярної форумчанки і закрутив клубок
барабанщица 06 мая в 08:42
Ответ дляЗлива інформації
Не, не так: живу в США, купила 105 квартиру во Львове, муж афроамериканец, а на сдачу в 20 долларов куплена сумка Коач 2010 года))
Але я я я, це не я я я, і сумки в мене нема 2010 року, і чоловіка африканця, і живу не у америках 😂 а людина прокинеться зараз, а тут вже тема на 20 сторінок про неї
Міняйловна 06 мая в 08:43
Ответ длябарабанщица
Так можливо хтось так разважається, взяв щось із біографії популярної форумчанки і закрутив клубок
Щоб так розважатися, треба бути маніпулятором на рівні ’Бог’
Викласти, в принципі, звичайні фото. Спланувати, що вони викличуть ажіотаж. При цьому в тексті, непримітно вставляти факти з життя про себе і родичей, які сходяться з фактами з тем Шанельки
Ні))) - це не можливо.
Це була вона, а як вгадали, то видалила тему.
Бо без аноніму, вона більш привітна і коректна. Там теж нормальна була, але ій почали писати не гарні речі.
барабанщица 06 мая в 08:50
Ответ дляМіняйловна
Щоб так розважатися, треба бути маніпулятором на рівні ’Бог’
Викласти, в принципі, звичайні фото. Спланувати, що вони викличуть ажіотаж. При цьому в тексті, непримітно вставляти факти з життя про себе і родичей, які сходяться з фактами з тем Шанельки
Ні))) - це не можливо.
Це була вона, а як вгадали, то видалила тему.
Бо без аноніму, вона більш привітна і коректна. Там теж нормальна була, але ій почали писати не гарні речі.
Тут є геніальні маніпулятори, які здатні зі своїми темами з пустого в порожнє, як купівля шапки для дитини, тримати аудиторію на 70 сторінок 😂
3 1
vihola 06 мая в 08:50
Ответ дляМіняйловна
Я читала всю стару тему.
Одразу пишу : АВТОР НЕ НАТВОРИЛА НІЧОГО.
Просто виклала фото, які тут обговорюють і написала щось накшталт
’Нарешті весна. Я так довго цього чекала. І це моє житло’
Далі було купа коментів
’на фіга ви це викладаєте, в країні війна, багато хто без житла, а ви хвастаєтесь’
Хтось написав ’на фіга це тут? - надішліть просто батькам’ Відповідь була ’батьків в мене немає. І брат загинув’
Я, наприклад, просто бажала щастя в новому житлі, були і такі коменти

Далі почали питати де це і скільки коштує.
Автор написала : ціна 160 тисяч євро, але в цій країні гроші не євро, а де це вона не скаже. Бо не хоче щоб біля неї весь форум був. І море там холодне.
І далі народ почав вгадувати. Писали варіанти. Коли було неправильно, автор відповідала, що ні. Наприклад, наисала, що це не Польща.
Я написала, що схоже на Данію. Бо я була в Даніі і по стилю будинки схожі, і море холодне, і гроші не євро.
Ще хтось написав, що схоже на Данію.
Хтось написав, що це Шанелька, яка як раз в Даніі.
І після цього автор миттєво видалила тему.
І ціна 160 тисяч на будинок в Данії сходиться?
Тим більше біля моря.

Чомусь досі ніхто не приніс цін на будинки у тому містечку.
Мені достатньо того, що людина написала, що це не вона. Та навіть якби вона.
Автор тієї теми якийсь злочин вчинив?
6 3
Міняйловна 06 мая в 08:53
Ответ для vihola
І ціна 160 тисяч на будинок в Данії сходиться?
Тим більше біля моря.

Чомусь досі ніхто не приніс цін на будинки у тому містечку.
Мені достатньо того, що людина написала, що це не вона. Та навіть якби вона.
Автор тієї теми якийсь злочин вчинив?
А хто пише про злочин???
Просто вгадували країну по опису:
’валюта не євро, холодне море, не Польща’
Країну вгадали, і так вийшло, що з нею і авторку тему)))
11 1
автор Непереможна 06 мая в 08:53
Ответ для vihola
І ціна 160 тисяч на будинок в Данії сходиться?
Тим більше біля моря.

Чомусь досі ніхто не приніс цін на будинки у тому містечку.
Мені достатньо того, що людина написала, що це не вона. Та навіть якби вона.
Автор тієї теми якийсь злочин вчинив?
Вряд-ли была такая покупка
Скорее всего Шанелька пофоткала дом соседей и создала провокационную тему, чтобы подразнить советчиц
6 2 2
Міняйловна 06 мая в 08:55
Ответ для vihola
І ціна 160 тисяч на будинок в Данії сходиться?
Тим більше біля моря.

Чомусь досі ніхто не приніс цін на будинки у тому містечку.
Мені достатньо того, що людина написала, що це не вона. Та навіть якби вона.
Автор тієї теми якийсь злочин вчинив?
Вище писала, я теж живу в північній Європі.
Ціна будинку сильно залежить від місця розташування. Навіть, якщо будинок біля моря (а це не курорт), ціна може бути мала - якщо поряд, наприклад, просто немає роботи.
vihola 06 мая в 08:59
Ответ дляМіняйловна
Вище писала, я теж живу в північній Європі.
Ціна будинку сильно залежить від місця розташування. Навіть, якщо будинок біля моря (а це не курорт), ціна може бути мала - якщо поряд, наприклад, просто немає роботи.
vihola 06 мая в 08:59
Ответ дляМіняйловна
А хто пише про злочин???
Просто вгадували країну по опису:
’валюта не євро, холодне море, не Польща’
Країну вгадали, і так вийшло, що з нею і авторку тему)))
Ви думаєте, що відгадали, а не відгадали.
10 1
Свекруня 06 мая в 09:01
Одиночество, люди сходят с ума.
Помню до войны был каминг-аут Теодорбастард/Прервана в теме про парихмахерскую и разбитую люстру. Автор темы сама с собой вела диалоги, пока не забыла нажать на «анонимно»
Анонім Секретар 06 мая в 09:07
Ответ дляЗ вишневого садка
А в чем проблема с той темой? Что там автор уже натворила?
А как вы эту тему читаете? Читаете и не понимаете о чём речь ?
Анонім Секретар 06 мая в 09:10
Ответ длябарабанщица
а якщо я я я напишу що купила будинок в США а чоловік у мене африканець, ви про кого подумаєте? 😂
Вона купила будинок? Наче ж винаймають?
Міняйловна 06 мая в 09:14
Ответ для vihola
Ви думаєте, що відгадали, а не відгадали.
Відгадала. Я в цьому впевнена.
Навіть без гугла. Просто по стилю будинків. Бо я була в Даніі.
А та кругла плита, виготовлена в Даніі - додатковий доказ.
кураГАЛЯ 06 мая в 09:16
Ответ дляГола з конопель
Удалено администрацией...
То у тебе, Шанелька, на стільки нудне життя, зо приходиш на форум країни, яку ти зневажаєш і починаєш тут хизуватися невідомо чим.
От після такого точно ніхто не сумнівається, яке супер цікаве і щасливе твоє за кордоном життя.
12 3
Дева Мария 06 мая в 09:17
Ответ дляМуркошечка
це захисний покрівельний матеріал для малих будівельних конструкцій. Він може бути використаний будь-де, якщо його закупив девелопер оптом для своїх будов. І його не можна використати інакше, він призначений для захисту малих будівельних конструкцій, типу парапетів або отаких стінок чи огороджень балконів. Повторюсь, я спочатку тут тему читала і смішно було від ’аргументів’ впізнавальників. А тепер ухопились за адресу фірми-виробника декору і намагаються притягнути все під це
Ну добре . Я ще в тій темі спитала що за країна , де дім за 160 . Просто цікаво тільки цей момент . А чий він ,чи шанельки чи ааленсіаги , мені не цікаво .
СкиниУскачи! 06 мая в 09:18
Ответ длякураГАЛЯ
То у тебе, Шанелька, на стільки нудне життя, зо приходиш на форум країни, яку ти зневажаєш і починаєш тут хизуватися невідомо чим.
От після такого точно ніхто не сумнівається, яке супер цікаве і щасливе твоє за кордоном життя.
Кстати сейчас ни автора той темы ни шанельки нет в сети. Такие совпадения ))))
5 2 1
кураГАЛЯ 06 мая в 09:18
Ответ дляГола з конопель
Я не колупаюсь. Такой гнусной темы давно не видела. Стая овчарок ищут чей то дом был с лупой
Хтось ще сумнівається, що це клон авторки?
От же ржака.
5 3
Злива інформації 06 мая в 09:19
Ответ длякураГАЛЯ
Хтось ще сумнівається, що це клон авторки?
От же ржака.
Ого, с таким хабальским лексиконом? А как же имидж ’светлого человечка’?
Ух яка ж Я 06 мая в 09:19
Ответ длякураГАЛЯ
Хтось ще сумнівається, що це клон авторки?
От же ржака.
Думаете это писала Шанелька, только с галочкой анонима?
3 1
Злива інформації 06 мая в 09:21
Ответ дляДева Мария
Ну добре . Я ще в тій темі спитала що за країна , де дім за 160 . Просто цікаво тільки цей момент . А чий він ,чи шанельки чи ааленсіаги , мені не цікаво .
Это всё Дания. Навскидку. Покопаться, ещё на Нордзи найти можно.
Гола з конопель 06 мая в 09:21
Ответ длякураГАЛЯ
То у тебе, Шанелька, на стільки нудне життя, зо приходиш на форум країни, яку ти зневажаєш і починаєш тут хизуватися невідомо чим.
От після такого точно ніхто не сумнівається, яке супер цікаве і щасливе твоє за кордоном життя.
Я не Шанелька
6 1
Кривая спроса 06 мая в 09:24
Ответ дляГола з конопель
Удалено администрацией...
Ні, тепер весь форум знає,хто тут головна невдаха.
А стільки поетів
Що ж вам, дівки , на заграничних форумах не сидиться? Ви ж всіх українок зневажаєте, але вперто сюди йдете .
То танька з мікро брюлем обламається, то Шанелька з хатою .
Хто наступний ?
11 3 2
Одна_на_всей_планете 06 мая в 09:24
Ответ дляТрейдер кріпти
Форумчанка известная, пишет без анонима. Любит чтоб её хвалили, какая она красивая, какие волосы красивые, какая она стильная и прочее
Новая мася есть на форуме?