Українці зможуть здійснювати безвізові поїздки в ще одну державу
Уряд Канади, а також канадські опозиціонери, підтримали пропозицію про скасування короткострокових віз для українців. Зараз влада країни працює над технічними нюансами, і найближчим часом між двома державами буде запроваджено безвізовий режим.
Як повідомили в штабі партій Канади, в України і Канади склалися особливі стосунки, до того ж, на території Канади проживає більше мільйона громадян українського походження, тому питання про скасування візового режиму для коротких подорожей піднімався дуже давно. Майже у всіх канадських партіях виступають за скасування короткострокових віз. Приміром, лідери Зеленої партії говорять про те, що українці, які вирішили приїхати в Канаду тільки для відпочинку і огляду визначних пам´яток, не повинні оформляти візу.
Проте представники правлячої Консервативної партії поки не давали жодних коментарів на цю тему. Вони тільки заявили про те, що готові збільшити можливості для громадян, які хочуть отримати канадське громадянство. За останні дев´ять років статус постійного жителя був привласнений 22 тисячам громадян України. Крім цього, за всі ці роки зросло майже вдвічі число українських студентів.
Через два дні в Канаді пройдуть вибори, і очікується, що правлячою партією стануть ліберали, які виступають за скасування віз і випереджають Консервативну партію на чотири відсотки. Якщо ліберали переможуть на виборах, українці зможуть сміливо розраховувати на безвізовий в´їзд до Канади.
А вы создайте опрос-ради интереса. Отменили визы в Канаду, кто теперь поедет? Посмотрим на результаты))) Думаю проблема была далеко не в визах, а в отсутствии денег.
А вы создайте опрос-ради интереса. Отменили визы в Канаду, кто теперь поедет? Посмотрим на результаты))) Думаю проблема была далеко не в визах, а в отсутствии денег.
Для меня кидстаф не показатель. Тут специфический контингент (мягко говоря)
И что допустим моей семье или десяти семей моих знакомых от этого безвизового режима? Моей зарплаты в 200 баксов едва хватает чтобы питаться и одевать ребенка более-меннее. Поехать отдохнуть в Канаду мне теперь и во сне не приснится...С такой зарплатой только на дачу к маме. Друзья все такие же, еще 2 года назад у нас зарплаты были по 400-500 баксов, многие выбирались за границу, сейчас все это за гранью фантастики...
Автор создала тему думая что все сейчас кинуться рыдать от счастья)))))))) Девушка вы с какой планеты? Большинству украинцев сейчас нужно тупо выжить...Визы эти ...(не хочется выражаться нецензурно)
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff