Печенюшка• 05 июня 2015

Я сьогодні втікла з солярію, боюсь замкнутого простору!

Вирішила трохи засмагнути, щоб надати трохи тон шкірі. Зайшла в кабінку, коли включила, в мене паніка почалась, дихання заперло, серце калатає, істерика і я вибігла звідти. Я коли мрт робила, те саме, три рази заїзджала, не могла. Як цього позбутись, може в когось також таке бувало, і я не одна така.
Скромняшка• 05 июня 2015
ви не одна. У мене часто ті ж самі відчуття.

Вечно недо...• 05 июня 2015
У мене таке тільки в горизонтальному солярії. Відчуття, як в гробу лежиш. А у вертикальному все нормально.
Сорока-ворона• 05 июня 2015
лучше бы вы меланомы боялись и поэтому сбежали. (
извините, не удержалась. запретила бы все солярии, как класс.
Престидижитатор• 05 июня 2015
Вы еще на мрт не были
автор Печенюшка • 05 июня 2015
Ответ дляПрестидижитатор
Вы еще на мрт не были

була я на мрт, три рази завозили, думала розрив серця получу.
автор Печенюшка • 05 июня 2015
Ответ дляСорока-ворона

Я також довго про це думала, та ввагалась, та це краще як загорати годинами, мене погано загар береться. А після того, як мій тато помер від раку, я зрозуміла, що неможливо вгадати від чого рак виникає. У кожного своя доля.
Сорока-ворона• 05 июня 2015
Ответ дляПеченюшка

да, невозможно угадать, от чего он возникает. но зачем провоцировать просто так?
тем более, что у вас предрасположенность.
я сама посещала солярий в юности (дура!), но меня остановило то, что родинка стала расти. еще и знакомая умерла от меланомы. ну его, эту ’красоту’ непонятную.
конечно, это личное дело каждого.
godimond• 06 июня 2015
Меланома самый опасный, быстро прогрессирующий вид онкологии. И чаще всего появляется после солярия. Это Вас Бог уберег от такого вредного загара)))