Вся такая растыкая• 06 июня 2015

Почему самые бедные покупатели самые наглые? - дубль 2

Автор тієї темки я багато в чому згідна але ви написали наступне:
а почему за укр почту 15 грн,а не 9 грн и тд позорище блин.

вам автор позор за те що по чеку 9гр а ви здерли 15гр і ще жалієтесь тут що покупці збентежені?
звичайно що накаляє не паро гр різниці а ваше ставленя, якщо заплатити за пересилку то будьте чесні скажіть заплатила стільки ....
у вас немає поваги до покупців, ви получається скандальний продавець.
Женщинас• 07 июня 2015
Задолбали уже! Хотите укрпочтой за 10 , а не новой за 30 так еще и фукаете на продавцов! Я с трехлетнем ребенком езжу спецом и стою в очереди в духотище чтобы вам укрпочтой отправить, трачу на проезд, сама пакую , а не в их упаковку, и вы кипишуете что на 5 гр больше взяла!
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляАнаномчикус
ну в частности я без валокардина эту духоту выдержать не могу,может многие это подразумевают под временем стоянии в очереди...н знаю..отправляла укрпочтой один и последний раз-этот гемор не для меня!
я розумію вас) але ви в обяві пишете відправляю транспортною компанією такою то....тра та та...))))))
і немає претензій кому підходить той купує)
Женщинас• 07 июня 2015
Ответ дляАнаномчикус
а с маленьким ребенком это вообще капец! Слезно просят отправить укр, а потм здесь обсыр..!
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляЖенщинас

ви маєте право сказати укр поштою буде + ....гр вас ніхто не заставляє і необсирає але потім писати ви мені ще за проїзд не заплатили і за мій дорогоціний час то пробачте аж хочеться обісрати...
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляЖенщинас

ви маєте брати стільки як заплатили на укр пошті а не бажаєте відправляти то невідправляйте це вже ваші проблеми!
Просто красавица• 07 июня 2015
Ответ дляВся такая растыкая

тобто за те що ви крутите бізнес і заробляєте гроші на нас покупцях томи повині вам за дорогу платити і за те що ви потратили час і заробили на нас гроші?

Вы с луны свались? Да на кидстафе люди делают бизнес и зарабатывают деньги и да есть накладные расходы, я как покупатель либо покупаю, ели меня все устраивает, либо иду мимо.
Ананомчикус• 07 июня 2015
Ответ дляВся такая растыкая
ну да,четко поставила условие,напряжно и обсирать не будут,если вдруг лишнее возьму,кстати,когда я меньше взяла за отправку,то покупатель даже не заметил в чеке,что сумма дугая и спасибо тоже не сказал.
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляЖенщинас

якщо вам весь цей процес неподобається то займіться чимось іншим наприклад)
а брати футболки за 95гр а продавати 320гр нормально, а от вже як дійшло до укр пошти все вибух , поверніть мені 5гр на проїзд бо ж я на вас їх потратила
Безникая• 07 июня 2015
Согласна, реально неприятно, когда тебе озвучивают сумму 15-20 гривен, озвучивая покупку коробки, а потом приезжает какая-то б.у. коробка непойми от чего и товар в ней, упакованный абы как. Молчу уже про то, что через одного лень нормальные карты оформить и покупателю еще и комиссию за перевод плати. Я плачу, но неприятно и все меньше хочется здесь покупать.
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляПросто красавица

луна задалеко) потрібно платити по накладні) і як я можу піти мимо якщо людина мені вже відправила сказала одну суму а коли забираю посилки то на пошті на бланках інші ціни.
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляБезникая

були випадки що присилали в кульках при тому з запахом а казали щоб + упаковку я врахувала
Шопингмонстр• 07 июня 2015
кстати да, поддерживаю, тут уже был вопрос, продавцы, а почему когда Новой отправляете не дерете деньги за проезд к ней, а только за проезд к укр- это что, новая позиция, поддержи Новую почту?
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляАнаномчикус

ну це вже нахалюга покупець)
Ананомчикус• 07 июня 2015
Ответ дляВся такая растыкая

ну це вже нахалюга покупець)
))та лан,я в принципе и не ожидала ничего...просто с нп без вариантов...а вот эти пару грн на укр ,та ну их)вечно кто-то недоволен)0)удачки!)
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляШопингмонстр

так вони ще тут кажуть окрім упаковки, проїзду , тд тп що вони свій час тратять тому мають право брати більше, я не жадна я ніколи не перекидаю 7 а перекидаю 10 а якщо кажуть 12 то перекидаю 15 тд тп але махлювати щось і обманювати продавця вимагаючи тих дурних 5 гр на проїзд це стидоба для продавців але до них це не донести тому що вони бачите стоять і всіх нюхають на пошті
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляАнаномчикус

і вам) хороших вам покупців
фрау Гитта• 07 июня 2015
Автор я з Вами повністю згідна. Я продаю одяг і біжутерію. Одяг я пакую у пакети, які я придбала за свої гроші, я роблю це для того ,щоб клієнту було зручно забрати і нести свою посилку. Біжутерію пакую у мішечок з органзи ( 1 шт. коштує 3 грн.) + пухирчата плівка, для безпечного транспортування. Я роблю все, для того щоб клієтн, купував в мене іще не один раз. І я вважаю негідним те, що Ви рахуєте гроші за проїзд, за Ваш затрачений час ( як Ви про це можете говорити, Ви вже отримали свій заробіток, на речі яку продали!) І якщо для Вас буде затратним запакувати посилку клієнта за Ваш рахунок, то про це обовязково потрібно повідомити клвєнта, що в сумму доставки врахована послуга пакування. Чи можливо , це смішно і ідеотично звучить, пишіть в описі: ЗА ТЕ, ЩО Я БУДУ ЇХАТИ МАРШРУТКОЮ ЗАПЛАТІТЬ МЕНІ +10 ГРН, ЗА МІЙ ЗАТРАЧЕНИЙ ЧАС +10 ГРН., ЗА УПАКОВКУ +10 ГРН.,Тоді покупці одразу бачитимуть який Ви продавець, і не купуватимуть у Вас нічого
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляфрау Гитта

тож я їм пояснюю а вони мене не розуміють чи нехочуть розуміти...
Просто красавица• 07 июня 2015
Ответ дляВся такая растыкая

На каких бланках, луна точно здалеку)))) на укрпочте платит отправитель, ту сумму которую насчитает укр почта, а на новой платите Вы ту сумму, которая насчитает новая почта, вы точно с луны.
Безникая• 07 июня 2015
Ответ дляВся такая растыкая

О, я свою последнюю посылку не нюхала, и так в расстройстве была. Мало того, что обманули, что нет брака, так даже кулька пожалели, все болталось внутри коробки(
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляфрау Гитта

коли я бажала донести до них свою думку то мене чуть нерозіпяли) тому що в мене лише така була думка а коли вже паро дівчат написали так як я то все тишина всі по кущах, трусішки реально)!
Бабканадвоесказала• 07 июня 2015
автор, вы вообще как, школу хоть закончили? читать невозможно
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляПросто красавица

на укр пошті коли приходить посилки на бланках є оплачена сума якщо незнаходите то запитуєтесь і вас повідомлять)
укр поштою рахують, оплачують і відправляють то покупець неможе знати точно суми поки неприйде посилочка)
що ще?
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляБабканадвоесказала
Нога на ногу• 07 июня 2015
Ответ дляБабканадвоесказала

Женщинас• 07 июня 2015
Ответ дляВся такая растыкая

я не знаю кто там сколько наваривает, я говорю о себе, я чесно пишу сколько вышло, и продаю веще совсем не дорого, после своего ребенка или пролеты не поверите по себестоимости! Не смешивайте всех в одну кучу, а то в объявлении указано что укр нет, а покупатель умоляет , а поом еще обсосет на советчице, понятно что за 10 гривен только в сою тару пакуешь и кстати есть такие отделения где за скотч берут и т.д. если вам нужно почти на халяву то идите на новой почте получать, а если упросили укр то не обсыр продавца может он Бог знает куда ехал ради вашей посылки на укрпочту, города бывают большие!
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляБабканадвоесказала

треба хоч якось самоутвердитись так?)
Бабканадвоесказала• 07 июня 2015
Ответ дляВся такая растыкая

що ще?

не з дієсловами пишеться окремо, запам´ятайте на все життя, ну не можна ж так
фрау Гитта• 07 июня 2015
Ответ дляВся такая растыкая

Та я просто в шоці з тих людей! У мене був такий випадок, що я купила взуття, і мені продавець пише, що до суми за взуття доплатіть 50 грн., бо я буду викликати курєра, щоб він завбрав взуття із дому, бо я не буду в черзі на Пошті стояти. Їй напевне мізки трохи відсохли! Я не стрималась і написала все , що в мені накопичилось! І це я Вам скажу не поодинокі випадки таких унікумів! Бачу тут в темі їх теж вистачає
автор Вся такая растыкая • 07 июня 2015
Ответ дляНога на ногу

коменти закінчились по суті тепер починаємо малюночки,квіточки тд тп вставляти, весело так?()