Лорка-хлорка• 01 апреля 2013

Укр. мова

Девочки плиз помогите нам сыну задали сделать по мове такое задание,а мы не знаем(В книге искала ничего не нашла...Желательно готовые предложения.Если конечно можно.Я не мовник и понятия не имею.В тетраде написано так.
!)Відокремлене означеня:Наше життя-це своерідний храм.(Ну я так пнимаю нужно сделать відокремлене означеняя да?.)
2)Відокремлена прикладка:Імя Валерія Лобоновського...відоме сьогодні всій Україні.
3)Відокремленій додаток:В інтернеті представлено безліч сайтів...
4)Відокремленою обставиною:Наша дорога вела просто на південь.
Заранее всех благодарю за любой ответ!!!!
lisenok_8282• 01 апреля 2013
капец! это ж какой класс???

автор Лорка-хлорка • 01 апреля 2013
Ответ дляlisenok_8282
капец! это ж какой класс???
8.А что?
Гороховая• 01 апреля 2013
ВІДОКРЕМЛЕНА ПРИКЛАДКА. Прикладка відокремлюється кома-ми, якщо вона:
1) стосується особового займенника:
Йому, досвідченому конструкторові, таке завдання було не нове,
2) поширена і стоїть після означуваного іменника (часто власного): “Кажуть, Проліс, такий парубійко лісовий, ходить полісу»
(М. Івченко).
Якщо прикладка поширена і стоїть у кінці речення, то вона часто відокремлюється за допомогою тире:
“Дивлячись на людей, усміхався і мій батько — великий добрий чоловік” (О. Довженко);
3) має обставинний характер:
“Вірний син трудової поневоленої Укра їни, Шевченко став най-глибшим виразником народних дум і надій» (О. Гончар);
4) використовується разом із словами на ім’я, на імення, ро¬дом, так званий:
“За шофера ми поставили тракториста Серьогу, на прізви¬ще Півень» (Ю. Яновський
Грушки-яблочки• 01 апреля 2013
А разве в учебнике нет теоретического раздела, который мог бы объяснить, как сделать задание? Когда я училась в школе, то именно так было: теория, а потом практика.
А сейчас частенько встречаю на советичце просьбы о помощи в выполении домашнего задания для ребёнка.. Не понимаю.
SexyKitten• 01 апреля 2013
Здесь прочтите- http://scool23.ucoz.ru/8_klas_mova_/public_html/pa...
там в самом низу написаны именно эти предложения. Как я понимаю, нужно вместо ... написать слова и их разделить запятыми.
автор Лорка-хлорка • 01 апреля 2013
Ответ дляSexyKitten
Если честно прочла уже все раз по 30 и все равно до меня ничего не дошло(
SexyKitten• 01 апреля 2013
Ответ дляЛорка-хлорка
Да, и я уже свои школьные годы не помню) А когда училась языки шли на ура!
SexyKitten• 01 апреля 2013
Наше життя — це своєрідний храм, побудований нами.

первое вроде правильное, пошла дальше думать)
автор Лорка-хлорка • 01 апреля 2013
Ответ дляSexyKitten

Спасибо вам большое))))))))

SexyKitten• 01 апреля 2013
Ім´я Валерія Лобановського, радянського футболіста і тренера, відоме сьогодні всій Україні.
Кусочек Сыра• 01 апреля 2013
Ім’я Валерія Лобановського, видатного футбольного тренера, відоме сьогодні всій Україні. (відокремлена прикладка, поширена, виражена іменником із залежними словами).
SexyKitten• 01 апреля 2013
В Інтернеті представлено безліч сайтів, зокрема Вікіпедія, Яндекс, тематичні форуми тощо.
SexyKitten• 01 апреля 2013
Наша дорога вела просто на південь, без всяких напрямків на захід і схід.

Вот и все) Разобралась наконец-то! Удачи Вам!!!
автор Лорка-хлорка • 01 апреля 2013
Ответ дляSexyKitten

Спасибо Вам большое!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))