Emerlina• 07 июня 2015

Де зупинитися у Львові і що подивитися?

Запитання до львів´янок та частих гостей Львову.

Хочемо поїхати до Львову на першу річницю нашого подружнього життя.

Де краще зупинитися (бюдежт обмежений) ї що порадите відвідати?
Кто крайний?• 07 июня 2015
обов*язково відвідайте Криївку...
Рыжик-пыжик• 07 июня 2015
Автор, можно я тут отмечусь, чтоб потом почитать)
автор Emerlina • 07 июня 2015
Ответ дляРыжик-пыжик
Да можно))
Вот только, наверное, тему надо будет создавать завтра утром.
Во Львове все уже спят)))
Кто крайний?• 08 июня 2015
я не сплю) але не можу підказати де зупинитись,бо не з самого центру,а ці...більш в курсі)
Накладные мюсли• 08 июня 2015
Мы останавливаемся в отеле ’ Под святым духом’. Прям в центе и очень колоритное месте. Посмотрите их сайт
Касюня1• 08 июня 2015
Якщо бюджетно,винайміть квартиру подобово в центрі. З еконимите час та на транспорті. Дозволите собі прогулянки нічним Львовом. Подивіться заклади LOCAL в інтернеті.У них ходять всі туристи.До переїзду у Львів,зупинялися в ’Шопені’.Дуже гарний готель.Серед інших,цей залишается у спогадах,самим гарним і чистим.Далеко від центру не зупиняйтесь,багато витратите на таксі.Трамвай від вокзалу їде в центр( не пам’ятаю який №),подивитесь зупинка - Площа Ринок.А там вже все довкола вас.
Хомяк с пастой• 08 июня 2015
до ЛьвовА
Я натуралка• 08 июня 2015
Ответ дляКасюня1

А можно у Вас спросить.Тоже собираемся во Львов, смотрим 3 квартиры:
1.пл. Рынок, 29
2.ул. Герцена
3.Соборная площадь
Какая из квартир наиболее удобна по расположению? Спасибо.
Касюня1• 09 июня 2015
Ответ дляЯ натуралка

1.пл. Рынок, 29
2.ул. Герцена
3.Соборная площадь

Все нормально.Но Герцена чуть дальше.На проспект Шевченка всеравно пойдете,там кстати есть ПУЗАТА ХАТА и МАКДОНАЛЬДС