Тоска в носках• 08 июня 2015
НВК им. Симоненко, Львов. Кто учится?
Переезжаем во Львов из Днепра. Думаем туда. Нужны отзывы, т.к. в инете не нашла ничего толкового, кроме рейтинга школ по городу.
Апочемучка• 08 июня 2015
брат вчився років 5-6 тому, що памятаю там басейн він ходив на уроки плавання був урок риторики зошити куплялись їхні, піджак, по знаннях нічого не можу сказати можливо він не хотів вчитись, а от фізико математични гімназія це дуже високий рівень, племінник вчиться недалеко в 2 школі нахил англійська теж хвалять я поруч живу але віддам в 2 школу а не в 85, але вирішувати вам точно не 31 школа
Тоска в носках
• 08 июня 2015
Ответ дляАпочемучка
і дві мови німецька і англійська
нам и нужны языки, поэтому присмотрела эту школу.