Страхованная• 11 июня 2015
Ангіна завжди супроводжується високою температурою?
І всі її види супроводжуються високою температурою? Болить горло, температури немає, але начиталася інформації про це захворювання і аж розхвилювалася). Точніше вчора в ночі був озноб і температура 37, сьогодні вже без температури.
ОхиИВздохи• 11 июня 2015
у Вас вирусное.
а не катаральная ангина ;)
лечение симптоматическое. много теплого питья и не напрягайтесь ближайшие 3 дня минимум.
а не катаральная ангина ;)
Страхованная
• 11 июня 2015
Ответ дляОхиИВздохи
у Вас вирусное.
а не катаральная ангина ;)
ой дякую Вам!)
Страхованная
• 11 июня 2015
Ответ дляВеселуха Муха
А с чего ви решили,что у вас ангина?
Та я і не вирішила ще пока нічого, тому і запитую
Слоник-тоник• 11 июня 2015
если это острая гнойная ангина, то да, практически в 100% случаев. если обострение хронического тонзиллита или вирусный тонзиллит, то по-разному бывает.