Я вся ваша• 17 июня 2015
а какие клатчи сейчас супермодные?
Чучело-Мяучело• 17 июня 2015
а зараз можно бути блондінкою чи брюнеткою? в 160см чи в 180см )?
а модніше в капелюшку ходити чи в окулярах? чи воопще без них????
автор у вас має бути своя точка зору на всі життєві ситуації і ніколи непідстроюйтесь під інших, якщо вам скажуть модно ходити в мішку з під картоплі ви побіжите це робити???