Гербалайф и Ко• 17 июня 2015

Податкова - підприємці або бухгалтери, загляньте, будь-ласка.

Нарахували штрафні санкції - незаконно. куди можна звернутись, щоб спробувати вийти з ситуації полюбовно, якісь гарячі лінії, навіть не знаю.
Дівчат, будь-ласка, порадьте, хто стикався.
Прячусь от Всех• 17 июня 2015
суд

СиренаФеоктистовна• 17 июня 2015
чому незаконно?
у них є податкова міліція - а там має бути відділ внутрішньої безпеки - туди жалійтеся.
Некомильфо• 17 июня 2015
большой штраф? уверены, что незаконно?
автор Гербалайф и Ко • 17 июня 2015
Ответ дляСиренаФеоктистовна
чому незаконно?

незаконно - бо було отримане додаткове благо фізичною особою, що має документальне підтвердження - а вони оподаткували, як дохід підприємця ( навіть не оподаткували, а надали недостовірну інформацію про терміни погашення податку, і так як порахували за дохід підприємця - нарахували штрафні санкції за невчасне погашення).
автор Гербалайф и Ко • 17 июня 2015
Ответ дляНекомильфо
большой штраф? уверены, что незаконно?

ну як сказати - 5 тис грн((
не законно точно - оскільки вже ми не перші ( про це самі працівники нам кажуть) і є люди, які вже суди по аналогічних ситуаціях виграли.
СиренаФеоктистовна• 17 июня 2015
Ответ дляГербалайф и Ко

а надати документи і подати заяву на керівника податкової? Звідки податкова знає про додатковий дохід? І який саме дохід був отриманий?
Морковку дай• 17 июня 2015
вы из какого города?

автор Гербалайф и Ко • 17 июня 2015
Ответ дляМорковку дай
вы из какого города?

Рівне
chok• 17 июня 2015
Пишите заяву-скаргу на имя начальника налоговой,приложив копии доказательств Вашей правоты.
автор Гербалайф и Ко • 17 июня 2015
Ответ дляСиренаФеоктистовна

дохід був отриманий, як списання частини кредиту фіз особі, про що зрозуміло є підтвердження, і банк інформує податкову. але крім того на особа мала на той момент ПП, який якраз закривала. і виходить вони порахували як дохід пп, і нарахували сплату в квітні ( чи травні, точно зараз не скажу) зг. закону, а для фіз. особи сплата в червні - от ми прийшли платити - а нам - +20 процентів за несвоєчасну оплату. при чому самі ж вони консультували по термінах
Кому там слова не давали• 17 июня 2015
Ответ дляГербалайф и Ко

ну як сказати - 5 тис грн((
Изначально пишете заявление начальнику,в течении 10 дней должен прийти ответ, если результат не удовлетворил Вас пишите в областное управление налоговой службы, буде произведена проверка, если результата 0, через суд. Мы судились с налоговой, тоже из-за 5 тыс грн, штраф списали из-за срока давности рассмотрения.
Морковку дай• 17 июня 2015
попробуйте, может помогут или подскажут http://sfs.gov.ua/others/puls-
автор Гербалайф и Ко • 17 июня 2015
Ответ дляchok

дякую
автор Гербалайф и Ко • 17 июня 2015
Ответ дляКому там слова не давали

дякую.
Некомильфо• 17 июня 2015
Ответ дляГербалайф и Ко

ну як сказати - 5 тис грн((

5 тис. прилично, пишите жалобу, сначала на начальника налоговой, они должны обязательно Вам ответить писменно, может юриста подключите
Кому там слова не давали• 17 июня 2015
Ответ дляГербалайф и Ко

дякую.
Не за что, боритесь, потому что они в край обнаглели.Мне вот тоже насчитали штраф за несвоевременную оплату единого налога, хотя я всегда плачу 19-20 числа, а потом сказали написать заявление , что я прошу применить ко мне штрафную санкцию. я рассмеялась и ушла, наглости их нет предела, опять придется жаловаться начальнику.