Федорино Горе• 21 июня 2015
Шахраї !!!
Можливо хтось знає а хтось ні - дублюю!
Все по порядку )
Виклала на продаж iPad на OlX - через 2 хвилини написали з цього емейлу !!! odun.ayo@o2.pl !!! Що хочуть купити, що потрібно відправити його DHL і прямо зараз потрібно скинути дані свого рахунку (і т.д) вони перекинуть 50% від вартості і комісію та за відправку! Круто так?
Все б нічого - коли я запитала що далі (не відправила дані) сказали іти до банкомату та підтвердити платіж який буде іти від них іноземного порядку ?! - тут я і зрозуміла що це ...
Написано було з помилками та Гугл перекладача ... Мабуть і іноземні шахраї пішли чи як ?
Все по порядку )
Федорино Горе
• 21 июня 2015
Ответ дляУкуси меня
Скорее всего это наши выдумщики
Все можливо
Мамаша в бигудях• 21 июня 2015
Нет, это цыгане или просто мошенники, которые изображают из себя иностранцев.
Сландо просит жаловаться на сообщения или объявления, написанные на ломаном русском. Жалуйтесь.