Аноним Завхоз• 27 июня 2015

хазяйка квартири звинувачує що подруга вкрала гроші

Подруга 3 тижні тому переїхала в нову квартиру з хазяйкою. Та каже, що здає вперше,дуже люб´язна, кілька раз їздила на дачу залишала квартиру на подругу. Одного разу просила передати гроші внуку, сказала де лежать гроші, але внук не приїхав. Сьогодні вдень почала питати чи ніхто не приходив до подруги в гості зникли 3000 у.е. Вдень була міліція заява подругу опитували, брали відбитки пальців. Зараз хазяйка знов поїхала на дачу подзвонила, сказала, що типу не підозрює подругу, щоб вона не переживала. Хто знає- може це такий розвод і далі слід чекати неприємностей? Хтось з таким стикався?
Дея Торис• 27 июня 2015
меня бы в этой квартире больше не было.
да ну его нафиг

Дея Торис• 27 июня 2015
и если она не подозревает девушку, то зачем милиция?
{СоJIнТсЕ}• 27 июня 2015
Очень подозрительная ситуация!
автор Аноним Завхоз • 27 июня 2015
Може вона з ріелтером в зговорі? Кожного міс. міняти квартирантів і ділити комісію з ріелтером. А менти підставні, щось таке приходить в голову
неДодекаэдр• 27 июня 2015
Ответ дляАноним Завхоз

Нефиг делать, была в подобной ситуации(((
Грабля• 27 июня 2015
Отпечатки пальцев это уже жесть!
Слабый пол• 28 июня 2015
поговорите с соседями-бабки на лавочке вам и про нее, и про риелторов все расскажут
Сусановна• 28 июня 2015
херня какая-то. пусти я чужого человека в квартиру, деньги бы там точно не держала. развод какой-то мутный. специально же на дачу уезжала, внука приплела...
уносить ноги, пока на счетчик не поставили.