Что-то не спится• 28 июня 2015

Пришла на ум такая гипотеза.У кого нет детей,тот уже не будет рождаться в

следующей жизни в своих внуках и правнуках,у того окончен цикл перерождений на Земле,тот человек уже очистил и отработал свою карму.
dieforlife• 28 июня 2015
Ответ дляПез Году Неделя

Я читала и Коран, и Библию. Но вопрос был в другом. Почему Вы так нетерпимы к чужому мнению, которое отличается от Вашего и к людям, которые живут не по тем правилам, по которым живите Вы?

Покажите-ка мне пост, где я нетерпима к чужому мнению?

СноваЗдорова• 28 июня 2015
Ответ дляПез Году Неделя

А по-моєму, це і була точна відповідь на Ваше запитання. Суть християнства написано в Біблії, dieforlife є християнкою. Це і є відповідь про причини.
СноваЗдорова• 28 июня 2015
Ответ дляПез Году Неделя

Не скажіть, я тут сперечалася з dieforlife кілька сторінок, але можу впевнено сказати, що особисто у цієї людини немає нетерпимості. Є деяка категоричність по відношенню до своєї віри, але це нормально. Кожен захищає своє і те, у що вірить.
Пез Году Неделя• 28 июня 2015
Ответ дляdieforlife
Цитата:
Я читала и Коран, и Библию. Но вопрос был в другом. Почему Вы так нетерпимы к чужому мнению, которое отличается от Вашего и к людям, которые живут не по тем правилам, по которым живите Вы?[/cit

Перечитайте свой пост 277 еще раз.
автор Что-то не спится • 28 июня 2015
Ответ дляrivara
а что самое интересное?расскажите и нам.если не секрет

Рассказывала о поверьях и обычаях.
rivara• 28 июня 2015
Ответ дляЧто-то не спится

Рассказывала о поверьях и обычаях.
ну расскажите о каких, например, поверьях- интересно ведь
СноваЗдорова• 28 июня 2015
Ответ дляПез Году Неделя

Перечитайте свой пост 277 еще раз.

Перечитайте мій пост, на який була відповідь у тому пості.
Я формулювала деякі постулати християнства, як мені здалося вірним, виходячи з попередніх постів. Людина, яка є християнкою, на це відреагувала емоційно, але по суті був посил, що ці постулати сформульовано невірно. По-моєму, все нормально. Я влізла в сферу, в якій не дуже розуміюся, ну мене, може, не дуже ввічливо відшили. От і все. Категоричність тут виключно в рамках християнства, а не як правильно жити взагалі, і у що вірити взагалі.
Пез Году Неделя• 28 июня 2015
Ответ дляСноваЗдорова

Можно защищать то, во что веришь, но при этом оставаться толерантным по отношению к другим религиям и убеждениям. Резанула фраза ’прочитала Вашу відповідь... Слово ’КАПЕЦЬ’ сюди підходить найбільше’.
dieforlife• 28 июня 2015
Ответ дляПез Году Неделя

Перечитайте свой пост 277 еще раз.

Прочитала, и?
Где я нетерпима к чужому мнению

Если человек верит и в Бога и в Будду, то это невозможно с точки зрения Библии

СноваЗдорова• 28 июня 2015
Ответ дляПез Году Неделя

Я там вище детально про це написала.
Тут можна закинути хіба що деяку неввічливість, це максимум. І то, людина кілька сторінок дуже корректно відповідала, ну трохи не стрималася, бо втомилася вже пояснювати щось, та це не варте того, щоб з цього роздувати велику проблему.
dieforlife• 28 июня 2015
Ответ дляСноваЗдорова

Дякую, що мене зрозуміли

Ну, у християн, є книга по якій вони живуть, і якщо в Біблії так і написано, то чому це категоричність?
бифидобактерияЖоржик• 28 июня 2015
Ответ дляdieforlife
я верю в Бога и не верю в перерождения
Как вы можете верить в Бога с такой аватаркой
dieforlife• 28 июня 2015
Ответ дляСноваЗдорова

Для мене це був повний сумбур... Про яку невічливість і емоційність іде мова?

Добре, дівчата, піду, бо не виходить у нас діалог.
автор Что-то не спится • 28 июня 2015
Ответ дляrivara

Банальные поверья,которые все знают,ничего нового.Я только для себя одно там открыла(в гостях у бабушки), что на свете есть ведьмы,с которыми лучше не пересекаться.
СноваЗдорова• 28 июня 2015
Ответ дляdieforlife

Дякую, що мене зрозуміли

Про всяк випадок уточню (бо мені здається, тут трошки плутанина вийшла), що це не я стверджувала, що можна вірити одночасно в Бога та реінкарнацію.
Я взагалі не маю щодо цього якоїсь визначеної думки. Але погоджусь з Вами, що якщо ми говоримо про дещо конкретне, а саме про християнство, і якщо вважаємо Біблію головною книгою для християн, і якщо в Біблії про реінкарнацію нічого немає (не будемо зараз чіпати тему, наскільки щось з часом там виправляли, бо я тут взагалі не спеціаліст), то дивно одночасно вважати себе християнином та вірити в реінкарнацію.
dieforlife• 28 июня 2015
Ответ длябифидобактерияЖоржик

а що з аватаркою не так?
СноваЗдорова• 28 июня 2015
Ответ дляdieforlife

Так це я з натяжкою так, про Ваше слово ’капец’. Все нормально.
Просто всі вже заплуталися в якихось розшифровках понять, хто що під чим розуміє.
rivara• 28 июня 2015
Ответ дляЧто-то не спится

после какой истории?что Вас напугало?
dieforlife• 28 июня 2015
Ответ дляСноваЗдорова

’капець’ - це погане слово?

тоді вибачайте, не знала

СноваЗдорова• 28 июня 2015
Ответ дляdieforlife

’капець’ - це погане слово?

тоді вибачайте, не знала

Можливо, я помиляюсь, але це такий типу опристойнений варіант іншого слова, дуже негарного, але яке співзвучне з цим і починається на п... Ну матюкатися ж не завжди можна, от і з´явилися такі слова-паразити. Ще туди відносяться ’блін’, ’фігово’, ’йо майо’, ну і так далі. Моє слово-паразит з таких - це ’фігня’, ніяк не позбудуся.
автор Что-то не спится • 28 июня 2015
Ответ дляrivara
после какой истории?что Вас напугало?

Ведьмой была соседка бабушки.Она так сделала одной женщине,что та бросила своих детей и куда-то ушла из дома.Другая ведьма могла принимать образ дерева или елки.
dieforlife• 28 июня 2015
Ответ дляСноваЗдорова

Хіба ’капець’ - слово-паразит? Воно ж є навіть у словнику
СноваЗдорова• 28 июня 2015
Ответ дляdieforlife

У якому словнику?
dieforlife• 28 июня 2015
Ответ дляСноваЗдорова

У якому словнику?

у Грінченка, наприклад
СноваЗдорова• 28 июня 2015
Ответ дляdieforlife

у Грінченка, наприклад

Я вже й сама знайшла.
І ще отаке знайшла: http://ukr-zhargon.wikidot.com/synonimy
Отакої, вік живи - вік учись, мені там у тому списку про ’капець’ половина слів здаються майже матюкливими.
Виходить, нічого неввічливого навіть з натяжкою у Вашому пості не було, прошу вибачення.

Ой, щось я тут офтоп взагалі розвела, треба припиняти.
Пез Году Неделя• 28 июня 2015
Ответ дляdieforlife

у Грінченка, наприклад

)))) Пошла почитала, что пишет Гринченко по этому поводу. Если при использовании слова ’капец’, Вы имели ввиду, цитирую: ’Кожаная обувь безъ голенищъ, опорки, туфли. Від злого давця бери й капця’ или’Родъ суконныхъ шитыхъ носковъ’, то тогда приношу свои извинения.
СноваЗдорова• 28 июня 2015
Ответ дляПез Году Неделя

http://hrinchenko.com/slovar/znachenie-slova/22132...
дивіться п.3
dieforlife• 28 июня 2015
Ответ дляПез Году Неделя

повчіться у СноваЗдорова
rivara• 28 июня 2015
Ответ дляЧто-то не спится

’бросила своих детей ’говорите,.интересно..,чаще всего нам запоминается больше то,что сказано с эмоциями.а как у бабушки складывались отношения с соседкой?а помните ли Вы ту соседку
Пез Году Неделя• 28 июня 2015
Ответ дляСноваЗдорова

дивіться п.3

Я видела. Но понадеялась, что все же dieforlife не это имела ввиду))