Снегопадка• 29 июня 2015
Бювет на Княжем Затоне 17-Б работает? Хорошая вода?
Мира всем• 29 июня 2015
Залиште її на ніч у посуді, а потім уранці проведіть пальцем по стінках - відчуєте нехилий наліт - усе це потрапляє в організм разом з водою
Снегопадка
• 29 июня 2015
Ответ дляМира всем
Видели бы Вы, что у нас из крана течет... :(
Для питья покупаем бутылированную, а вот готовить думала на бюветной.
Мира всем• 29 июня 2015
Ответ дляСнегопадка
про воду з-під крана й мови нема. Купуйте очищену у відповідних пунктах або ставте дорогий якісний фільтр удома. Ну не з бювету