Кондуктор троллейбуса• 01 июля 2015
Як замовити елктронний квиток на поїзд з Новоолексіївки в Рівне?
Коли вибираю пункт призначення Рівне, то пише, що не має такого поїзда. А коли вказую Новоолексіївка-Ковель, то є такий поїзд. Але мені потрібно до Рівного, я не хочу пеплачувати аж до Ковеля. Поможіть, будь-ласка
Кондуктор троллейбуса
• 01 июля 2015
Ответ дляКолхозница
Через приват 24 заказывайте билет.
Пробувала, там не мають реквізитів для оплати.
Alena_Gordiychuk• 01 июля 2015
12:45
09:27 20:42. у меня все выдает. на сайте узгов.юа новоалексеевка-ровно 201 грн плацкарт