Морская свинка• 02 июля 2015

Девочки а есть такие кто делает себе сам шугаринг? Как вы это делаете?

Первоклашка Я• 02 июля 2015
Так є такі, вас цікавить процес поетапно? Не відразу все виходило, але зараз все нормально, можливо треба було сходити перший раз до майстра щоб краще зрозуміти технологію, але вирішила сама навчитись

автор Морская свинка • 02 июля 2015
Ответ дляПервоклашка Я
мені стидно розтавити свої прикраси перед косметологом
ПочтальЁнша• 02 июля 2015
Ответ дляМорская свинка
А що там у Вас?
автор Морская свинка • 02 июля 2015
Ответ дляПочтальЁнша
А що там у Вас?
те що у всіх, але хтось може, а хтось ні.
Первоклашка Я• 02 июля 2015
Ответ дляМорская свинка

ну косметолог це напевно в більшості випадків дуже пафосно сказано, більшість немає спеціальної освіти, переважно курси, доречі як варіант можете на такі сходити - якщо вас не лякають прикраси інших жінок, знаю одну дівчинку яка такі курси проводить, а ще пасту можна варити самій, але це лотерея. я купую готову і проблем менше
ПочтальЁнша• 02 июля 2015
Ответ дляМорская свинка
Спокійно до цього відношусь.Навіть якби шугарингіст був би чоловік.
ПрелестьВин• 02 июля 2015
У меня подруга в прошлом году прошла курсы. Я была ’модель’ делала мне руки. Я тоже купила себе набор большой (в нете) и начала делать себе. Сначала было долго и не очень чисто+руки уставали, начинали потеть и паста просто скатывалась в руках. Но через несколько процедур стало нормально и волос стало меньше и они действительно стали тоньше. Летом хожу к мастеру 1-2 раза. Она делает оочень быстро и хорошо, а уже в домашних условиях ’поддерживаю’. Самое главное практика-в нете полно видео.Даже бикини, но ничто не заменит практику. Так что дерзайте
младокошкина• 02 июля 2015
Себе делать больнее. Больше, чем полгода делала себе сама и пасту сама варила. Теперь только к мастеру хожу.
Плету интриги• 03 июля 2015
Зачем терпеть боль когда есть риванол http://rivanol.com.ua