svr_2008• 09 июля 2015

Вадим Довгорук. АТО. Сбор на реабилитацию и протезы.

Девочки! Прошу прошу помощи для молодого парня которому нужно становится на ноги и начинать жизнь не просто с нуля, а из глубокого минуса! Ему всего 24 года.

Тема на форуме https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...

Историю Вадима Довгорука выдают все поисковики по запросу.

23-летний спецназовец из Кировограда Вадим Довгорук лишился левой руки под Дебальцево в первый день объявленного перемирия, 16 февраля. Четверо суток он пролежал на морозе ожидая помощи. Несмотря на все попытки спасти бойцу отмороженные ступни, киевским врачам пришлось их ампутировать.

Родные Вадима начали сбор на реабилитацию и протезы для сына, сумма более чем в 75000 евро для семьи неподъемная...

Для тех, у кого есть возможность помочь, открыта карта «ПриватБанка» 5168 7420 2080 3460 на имя Вадима Довгорука.
Если перечислять не через кассу банка, фамилия может быть Брюховецкая Наталья Викторовна!
В связи с частыми попытками мошенничества карта заблокирована на снятие, пополнить ее вы можете в обычном режиме выбрав ПРОДОЛЖИТЬ

С мамой бойца Натальей Викторовной можно связаться по телефону (066) 825-44-26.
Можете писать и задавать вопросы и мне, постараюсь ответить!

автор svr_2008 • 17 августа 2015
Ответ дляRoksolana_p
Усім вдалого нового тижня і лише хороших новин
автор svr_2008 • 17 августа 2015
Доброй ночи девчата!
Тихой, мирной ночи
Roksolana_p• 18 августа 2015
Ответ дляsvr_2008

І Вам теж за Ваше добре серце!
EllyM• 18 августа 2015
Герої АТО
10 год. ·
Радіємо за наших мужніх героїв-Вадим Довгорук став на ноги!!!Нагадаємо:http://atoheroes.org/heroes/vadym-dovgoruk23-річни... спецназівець з Кіровограда Вадим Довгорук втратив ліву руку під Дебальцево. Чотири доби він пролежав на морозі, чекаючи на допомогу. Медикам не вдалося врятувати обморожені стопи бійця. Їх ампутували. Родина Вадима почала збирати гроші на реабілітацію та протези для сина.
Бійця третього окремого полку спецназу днями літаком перевезли до столичного опікового центру з Дніпропетровська. Вадим дивом не загинув від втрати крові та больового шоку.
У Вадима постраждали не тільки стопи, але і гомілки, є відмерлі ділянки шкіри. Вадима чекає довге лікування і відновлення. Вадиму найближчим часом будуть вводитись препарати крові. Тому ми просимо всіх небайдужих людей, готових стати донорами, приходити в клініку, яка знаходиться за адресою: Київ, вулиця Краківська, 13.
EllyM• 18 августа 2015
Привіт!
EllyM• 18 августа 2015
Про Вадима ФБ несподівано таку гарну новину показав!
автор svr_2008 • 18 августа 2015
Ответ дляEllyM
Герої АТО
10 год. ·
Класс, рада видеть это фото
автор svr_2008 • 18 августа 2015
Ответ дляEllyM
Супер! Звонила маме 14 числа, отписывалась здесь (пост 336), но ваше фото порадовало меня безумно
Спасибо!
Roksolana_p• 19 августа 2015
Ответ дляEllyM
Герої АТО
10 год. ·

Нехай Господь Бог допоможе Вадиму мужньо пройти весь складний етап лікування. Здоров`я, здоров`я та ще раз здоров`я!
Roksolana_p• 20 августа 2015
Доброї ночі
автор svr_2008 • 20 августа 2015
Всем доброго утра !
Мышонок• 20 августа 2015
Доброе утро. Не знаю можно тут так писать или нет, 300 грн от продажи коляски уйдут на лечение Бойцу https://www.kidstaff.com.ua/tema-13898374.html
Мышонок• 20 августа 2015
Здоровья всем-всем нашим защитникам
Jack_oS• 20 августа 2015
Недавно в ФБ видела объявление о том, что, кажется, в Чернигове делают протезы участникам АТО бесплатно! Просили сообщить всем, кто нуждается.
автор svr_2008 • 20 августа 2015
Ответ дляJack_oS
Спасибо
автор svr_2008 • 20 августа 2015
Ответ дляМышонок
Здоровья всем-всем нашим защитникам
Roksolana_p• 21 августа 2015
Добрих новин від нового дня усім-усім
Roksolana_p• 22 августа 2015
Усім гарних вихідних! Вадиму бажаю впевнено йти до поставленої цілі
автор svr_2008 • 22 августа 2015
Ответ дляRoksolana_p
автор svr_2008 • 22 августа 2015
Ответ дляRoksolana_p
Еще одна публикация от 10,08,15 http://ukr.lb.ua/news/2015/07/10/310516_do_mene_pi...
автор svr_2008 • 22 августа 2015
’До мене підійшов росіянин і каже: ’Кажи, як ви там любите... Слава Україні?!”

Источник: http://ukr.lb.ua/news/2015/07/10/310516_do_mene_pi...
автор svr_2008 • 22 августа 2015
Третій поверх опікового центру Київської міської лікарні №2 обклеєний дитячими малюнками. Написи про українських військових-героїв підтверджують, що в лікарні перебувають бійці АТО.

’Ви до Вадима Довгорука? По коридору зліва’, - пояснює нам чергова медсестра, побачивши камеру фотографа.
автор svr_2008 • 22 августа 2015
Вадим Довгорук - 24-річний боєць славнозвісної ’трійки’ - 3-го полку спецпризначення — уже чотири місяці перебуває в київській лікарні. 16 лютого під Дебальцевим БТР, у якому перебував Вадим і двоє його побратимів, потрапив у засідку. Вибухом снаряда хлопцеві відірвало руку. Аби врятуватися від обстрілу, він відповз у лісосмугу, де пролежав чотири дні на 20-градусному морозі. Потрапив у полон ЛНР. Після переговорів луганських афганців з бойовиками його вивезли з окупованої території. Спочатку в Дніпропетровськ, а потім у Київ. Столичні лікарі змушені були ампутувати йому обидві ноги після обмороження. Тож із кінцівок у нього лишилася лише одна рука – права.
автор svr_2008 • 22 августа 2015
У палаті Вадима багато дитячих малюнків, аплікацій і сувенірів. Каже, частину ’колекції’ мама забрала в рідний Кіровоград. На столику біля нього з-поміж медикаментів — банка з водою, в якій плаває недопалок. У палаті Вадим лежить один. На сусідньому ліжку — складені камуфляжні штани і тільник. ’Це єдине, що залишилось від війни’, - каже спецназівець.
автор svr_2008 • 22 августа 2015
Біля ліжка Вадима — електровізок, подарований волонтерами. Посміхаючись, він скупо додає, що ’ганяє’ на ньому аж до Дарниці. У кутку кімнати стоїть так званий пробний протез, на який Вадим уже ставав. ’Як воно?.. Високо’, - жартує він.
автор svr_2008 • 22 августа 2015
Ответ дляSiriadna
Вы скажите много ли еще нужно?
Сьогодні боєць чекає на протезування в харківському ’Укрпротезі’ і хоче вивчитися на психолога. Далі - його пряма мова.
автор svr_2008 • 22 августа 2015
’Страх там відчувається завжди. Але починаєш вірити в долю’
автор svr_2008 • 22 августа 2015
Ответ дляgolyachenko
А почему же он на морозе так долго лежал? Почему его не спасали, не согрели? Извините если мой вопрос покажется Вам глупым.
З 18 років я служив в армії. Сам попросився, щоб мене оформили в військову частину в Кіровограді. Там готували спецназівців. Чотири роки прослужив за контрактом. І тут — війна. У вересні (минулого року — ред.) нас відправили в Донецький аеропорт. Тоді ще нікого не називали “кіборгами”. Хоча ми й давали перцю сєпарам. В них починалась паніка, як тільки чули, що їде ’тройка’ (посміхається). Коли 26 травня був перший штурм аеропорта, наших було десь 60, з них четверо — поранені. А з тої сторони — від 350 до 450 ’двохсотих’. Ми бачили багато трупів, та й розвідка наша підтвердила ці цифри.
автор svr_2008 • 22 августа 2015
В аеропорту я отримав перше поранення. Пуля увійшла в грудну клітку ось тут (показує) — зліва, трошки нижче ключиці. Госпіталізували в Дніпропетровськ. Правда, пролежав там всього два дні (сміється) і поїхав в Кіровоград. Поранення було не серйозне, так... один шов... Вирішив, що перев´язки роботи можу і вдома, щоб не займати окреме місце в палаті. В лікарню тоді привозили дуже багато поранених, це якраз був період Ілловайська.
автор svr_2008 • 22 августа 2015
Місяць був вдома, ще кілька тижнів ходив в наряди у військовій частині, а взимку (в лютому — ред.) поїхав в район Дебальцевого.