Я не такая• 09 июля 2015

Я замовила товар по післяоплаті вперше

Якщо я замовила в людини товар по післяоплаті укрпоштою(сума невелика 60грн),то скільки я маю заплатити на пошті при отриманні замовлення?Чи можу я відмовитись від замовлення?І як я можу знати чи не прийду на пошту а мені скажуть якусь захмарну суму платити?
А ще цікавить питання зі сторони відправника:якщо відправляю товар нехай на таку ж суму 60грн то як відбувається відправлення посилки,і отримання грошей.
Просто ніколи таким не цікавилась і зіткнулась вперше тому хочеться хоть якось бути вкурсі).
Дякую всім хто відповість)
Синди Кроуфорд• 09 июля 2015
на пошті ви маєте заплатити 60 грн + послуги пошти.
ці гроші повернуться знов поштою до вашого продавця. от і все
куркулиха• 09 июля 2015
Ответ дляСинди Кроуфорд

І за % послуги укрпошти повернення грошей назад
автор Я не такая • 09 июля 2015
Ответ длякуркулиха

До продавця гроші повернуть поштою після того як я отримаю товар і його оплачу?
Ширли-Мырли• 09 июля 2015
Ответ дляЯ не такая

Ну а как по другому?
Синди Кроуфорд• 09 июля 2015
Ответ дляЯ не такая

так
автор Я не такая • 09 июля 2015
Ответ дляСинди Кроуфорд

так
дякую)