Исправлялочка• 17 июля 2015
Як дізнатись код підприємства?
При оформленні кредиту необхідний код підприємства в державному реєстрі,на якому працюю.Як і де дізнатись код підприємства?
ХуАнита• 17 июля 2015
Вам выдали справку о зарплате и на штампе должен стоять код предприятия или перезвоните бухгалтеру она его Вам продиктует. Он состоит из 8 цифр. Удачи Вам!
Исправлялочка
• 17 июля 2015
Ответ дляХуАнита
Дякую але я не брала довідку про доходи.
Исправлялочка
• 17 июля 2015
Ответ дляХуАнита
так зачем Вам тогда код предприятия?
Сказали що при отриманні кредиту необхідно,паспор код і код підприємства.