Olyna25• 19 июля 2015

Мами маленьких діток (двохрічок - трьохрічок) підскажіть?!

Підскажіть, як вчите своїх дітей захищати себе? А точніше як навчити дитину давати здачу?
Я мама хлопчика, якому 2,5 рочки, сьогодні стала свідком як дві дівчинки зовсім нам не знайомі били мою дитину, а він забившись в куточок нічого не вдіяв. Це все відбувалося на моїх очах і на очах їхніх батьків, які при цьому нічого не робили, а я як здичавівша тигриця накинулася захищати свою дитину кричучи на дівчаток(про що дуже шкодую, адже це діти).
vetka• 19 июля 2015
я не учила давать ребенка сдачу. со временем сам научился защищаться. просто стояла всегда рядом (и сейчас тоже стою) и просто не позволяю другим детям обижать своего. ребенку почти 5 лет.

Kuala• 19 июля 2015
четно пытались учит но не получается
есть девочка на площадке которая дереться (ее мама реагирует моментально), так вот после пару драк ребенок начал понимать, что это не игры и что ей больно.... и до нее начало доходить, что можно дать сдачу....
автор Olyna25 • 19 июля 2015
Ответ дляДама-мадама

Я також поруч, вчу його, що битися і кривдити інших не можна, брати чуже не можна, коли беруть твої іграшки потрібно чекати коли дитина сама віддасть не виривати з рук, а тут сьогодні таке:( його ніколи ніхто не ображав, а тут аке, в мене й досі картинка перед очима стоїть як вони обидві своїми кулачками його б´ють
ksanka_z• 19 июля 2015
Ответ дляДама-мадама

Хороший ответ!
Автор, где Вы были, что увидели, когда ребенка уже били, а он забился в угол?!
автор Olyna25 • 19 июля 2015
Ответ дляKuala
четно пытались учит но не получается

ми зараз підемо до садочка, так от я переймаюсь, що його там ображатимуть а він незможе себе захистити, а мене не буде поруч
vetka• 19 июля 2015
Ответ дляБабка в тапках

просто перехватить руки тех детей и не дать обидеть своего. увести его от этого места. больше ничего сделать вы не можете.
автор Olyna25 • 19 июля 2015
Ответ дляksanka_z

Хороший ответ!

це було на надувному батуті, він будиночком, дітки всередині, а я поруч (ззовні стояла) щойно побачила залетіла туди в дві секунди і почала кричати, що битися не можна, що можна і по дупі за таке отримати
автор Olyna25 • 19 июля 2015
Ответ дляДама-мадама

я відразу забрала його звідти
vetka• 19 июля 2015
Ответ дляБабка в тапках

вы же сами понимаете, что отдавать в сад в 2,5 еще рано. ребенок не может защитить себя сам и рассказать вам все. если вам все таки нужно на работу, то уже как будет. в саду сам научится давать сдачу. выживает сильнейший.

автор Olyna25 • 19 июля 2015
Ответ дляksanka_z

Хороший ответ!

мені дуже соромно, що підняла тон на чужих дітей, та це був захист(це не виправдання) та я ніколи в такій ситуації не була
vetka• 19 июля 2015
Ответ дляБабка в тапках

так вы переживаете, что накричали на тех деток? пускай их родители переживают, что их рядом не было.
автор Olyna25 • 19 июля 2015
Ответ дляДама-мадама

нам три буде взимку а набирають групу зараз в серпні тож і віддаю, щоб з усіма дітками разом йшов
автор Olyna25 • 19 июля 2015
Ответ дляДама-мадама

я просто думала, що більш досвідчені мами знають якусь методику поведінки в таких ситуаціях, думала, хтось поділиться секретом, а все виявляється набагато простіше, все прийде з часом
vetka• 19 июля 2015
Ответ дляБабка в тапках

методики такой нет. дети в таком возрасте еще не умеют строить взаимоотношения друг с другом. им помогают либо воспитатель, либо сами мамы. многие, увы, пускают все на самотек. пускай ребенок сам учится защищаться и набивать шишки на жизненном пути, но я считаю, что это не правильно.
автор Olyna25 • 19 июля 2015
Ответ дляДама-мадама

тоді як діяти? я не завжди буду поруч
vetka• 19 июля 2015
Ответ дляБабка в тапках

тоді як діяти? я не завжди буду поруч
я отдала в сад в 3,8. сейчас до сих пор контролирую их игры, но не всегда могу уследить.
автор Olyna25 • 19 июля 2015
Ответ дляДама-мадама

дякую, Вам за відповіді!