Морковна• 28 июля 2015

Об"явився мій покупець- тема так, поплакатись...

Доброго дня, дівчата. Об"явився мій покупець.
темка тут, щоб наново не описувать.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1068822

Вчора ввечері я не витримала її мовчанки, відписала, що все розумію, але зважаючи на її мовчанку після прочитання мого повідомлення вважаю ситуацію закритою.
Написала вона мені сьогодні в обід. При чому - хоче повернути,типу не була на сайті й нічого не читала (там же видно коли прочитано!) скинула мені фото де повитягувала нитки з нашивної лейби на речі, річ вим"ята... отак от.
ясно, що повернення вже не розглядаю. на душі так гадко, що не передати. такої "удачної" продажі в мене ще небуло.
Я_поехала• 28 июля 2015
пощастило, що досі не було. Гадаю що вашу річ покупець вже юзала
Любящая болтать• 28 июля 2015
покажите фото
Отчебучкина• 28 июля 2015
Вы что?никакого возврата.Не вижу проблемы.Достали неадекватные люди.Я имею ввиду не только покупателей,и продавцы бывают.
Отчебучкина• 28 июля 2015
Напишите,что уже возврат неактуален!
автор Морковна • 28 июля 2015
так що дівчата, майте на увазі - люди бувають різні(((
сподіваюсь комусь темка стане корисною і убереже від дурниці.
найголовніше в спілкуванні спочатку - мила адекватна жіночка.
Гореотума• 28 июля 2015
Я купила лосины, новые с этикеткой. На почте не смотрела. Дома после примерки рассмотрела что там где этикетка - образовывается дырочка. Я так и не поняла, то ли я при примерке дернула как-то так что образовалась дырка, то ли до меня кто-то. Но факт остался фактом - лосины после пару одеваний и стирки - нужно будет штопать. Продавцу думала написать и фото кинуть, но не писала - нужно было рассмотреть ДО примерки, тогда бы и создавала здесь темку