Морковна• 28 июля 2015
Об"явився мій покупець- тема так, поплакатись...
Доброго дня, дівчата. Об"явився мій покупець.
темка тут, щоб наново не описувать.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1068822
Вчора ввечері я не витримала її мовчанки, відписала, що все розумію, але зважаючи на її мовчанку після прочитання мого повідомлення вважаю ситуацію закритою.
Написала вона мені сьогодні в обід. При чому - хоче повернути,типу не була на сайті й нічого не читала (там же видно коли прочитано!) скинула мені фото де повитягувала нитки з нашивної лейби на речі, річ вим"ята... отак от.
ясно, що повернення вже не розглядаю. на душі так гадко, що не передати. такої "удачної" продажі в мене ще небуло.
темка тут, щоб наново не описувать.
Отчебучкина• 28 июля 2015
Вы что?никакого возврата.Не вижу проблемы.Достали неадекватные люди.Я имею ввиду не только покупателей,и продавцы бывают.
Морковна
• 28 июля 2015
так що дівчата, майте на увазі - люди бувають різні(((
сподіваюсь комусь темка стане корисною і убереже від дурниці.
найголовніше в спілкуванні спочатку - мила адекватна жіночка.
Гореотума• 28 июля 2015
Я купила лосины, новые с этикеткой. На почте не смотрела. Дома после примерки рассмотрела что там где этикетка - образовывается дырочка. Я так и не поняла, то ли я при примерке дернула как-то так что образовалась дырка, то ли до меня кто-то. Но факт остался фактом - лосины после пару одеваний и стирки - нужно будет штопать. Продавцу думала написать и фото кинуть, но не писала - нужно было рассмотреть ДО примерки, тогда бы и создавала здесь темку