Скорая помощь• 28 июля 2015
Сусід гонить худобу попвд пліт бабусі.худоба топче квіти.чи є чкамь управа?
Бабця простть не гнати корів попід пліт бо посадила квіти попри дорогу.сусідові пофіг.його тато працює в сільраді.сусвд каже що два метри ввд дороги то не е приватне а держ.і йому бацдуже що його клрови топчуть бабині квіти.що робити?
Аноним НаВсеГда• 28 июля 2015
ничего не поняла
если это бабушкина земля, пусть поставит забор и все, если не ее собственность, то чего возмущается, пусть садит цветы на своем участке
Булку Дай• 28 июля 2015
сусід правий, бабця -ні. Це якщо коротко. Але ви ж певно не таку відповідь хочете почути...
Ламборджини• 28 июля 2015
Ответ дляСегодня на диете
млять, украинский язык рулит.
Ви де тут побачили українську мову?
Дую ветер• 28 июля 2015
сосед гонит череду коров? или своих пару буренок???
если череда (стадо), то что он сделает?? отганять от каждой клумбы не будет......эти мумукалки могут крыло авто счесать припаркованного авто....а вы говорите о клумбе.....
ну а ели пару коров и специально гонит под забор....то по шее надавать такому соседу....а еще лучше нагадить под его забор....это же гос.собственность...
Сегодня на диете• 28 июля 2015
Ответ дляЛамборджини
Ви де тут побачили українську мову?
а какая это???
Ламборджини• 28 июля 2015
Ответ дляСегодня на диете
а какая это???
Не знаю. Але не українська точно
Пусин Кукин• 28 июля 2015
Що Ви маєте на увазі по при дорогу? За парканом 2 метри?
Спробуйте мирно вирішити це питання. Нехай Ваша бабуся піде і з ним мирно поговорить або з його батьком.
Якщо ні, то приходите до сусіда і кажете, що працюєте інформатором на військкомат і здаєте усіх, хто з Вашою бабулькою мирно жити не хоче.
Пусин Кукин• 28 июля 2015
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Не ганьби прекрасну українську мову своєю писаниною!!!

Автор, очевидно, швидко набирала текст і сплутала букви. А взагалі текст українською, неважко здогадатись про що йде мова.
Пусин Кукин• 28 июля 2015
Ответ дляСегодня на диете
млять, украинский язык рулит.
- Куме, а яка мова найважча, китайська чи іврит?
- Українська.
- Чого ж це?
- Деякі живучі в Україні 20 років ніяк не можуть її вивчити.
Пусин Кукин• 28 июля 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка
люди ви чого) , це звичайна говірка людей з села на Зах Укр).
Яка говірка. Це просто букви сплутані. Де Ви тут говірку побачили.
Злюка-закусюка• 28 июля 2015
Ответ дляПусин Кукин
’попри пліт’- це в селах так кажуть. я на помилки не зважала)
Пусин Кукин• 28 июля 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка
Є в нас в українській мові колискова ’ ходить сон коло вікон, а дрімота коло плота’- пліт, тин, паркан, огорожа- це все українські слова. Хто в повсякденному житті вживає українську мову і читає українську літературу, то в нього таких непорозумінь не виникає. Яка різниця чи в місті чи в селі вживають такі слова- це українська мова.
Злюка-закусюка• 28 июля 2015
Ответ дляПусин Кукин
Я з вами погоджусь, хоть живу в місті , але теж такі слова вживаю. Але в селах ця мова більш розповсюджена
Мафиозная• 28 июля 2015
Ответ дляПусин Кукин
- Українська.
- Чого ж це?
О, это про мужа моего. Правда, пока 10 лет живет в Украине, но язык никак ему не дается
Сегодня на диете• 28 июля 2015
Ответ дляДую ветер
суржик.
чули про таке?
слышала я суржик, так как сама с Полтавы и тут большинство разгаваривают суржиком.
Сегодня на диете• 28 июля 2015
Ответ дляКашка-маняшка
Блин, чуть моск не сломался, пока читала
это суржик, если что.
Кашка-маняшка• 28 июля 2015
Ответ дляСегодня на диете
это суржик, если что.
Неа, это *лять*издец, такое на ночь глядя
Мне теперь приснится бабця на корове попид плит, хзн, шототакое....
Сегодня на диете• 28 июля 2015
Ответ дляДую ветер
суржик.
чули про таке?
это не суржик однозначно
Скорая помощь
• 28 июля 2015
О боже..
.що ви причепилися до писанини...пишу з моб тел одніею рукою.вншою годую мадого.в баби ісьерика через мальви потоптані.сусід жене дві корови.спеціально попри бабин пліт.і нічого язики і голови ламати.я пиьаю зовсім про інше.
Гл. Амурная• 28 июля 2015
і мої сусіди гонять свою худобу попри мого плота ... нинька яка курвега насрала ми на чорнобривці , то я си думаю , чи то ми піти навалити му під брамов, а чи лупнути му по писку ?