Скорая помощь• 28 июля 2015

Сусід гонить худобу попвд пліт бабусі.худоба топче квіти.чи є чкамь управа?

Бабця простть не гнати корів попід пліт бо посадила квіти попри дорогу.сусідові пофіг.його тато працює в сільраді.сусвд каже що два метри ввд дороги то не е приватне а держ.і йому бацдуже що його клрови топчуть бабині квіти.що робити?
Кашка-маняшка• 28 июля 2015
Тетки, вы сделали мой вечер, он перестал быть томным

Дую ветер• 28 июля 2015
Ответ дляГл. Амурная
і мої сусіди гонять свою худобу попри мого плота ... нинька яка курвега насрала ми на чорнобривці , то я си думаю , чи то ми піти навалити му під брамов, а чи лупнути му по писку ?
Пусин Кукин• 28 июля 2015
Ответ дляСкорая помощь
О боже..
.що ви причепилися до писанини...пишу з моб тел одніею рукою.вншою годую мадого.в баби ісьерика через мальви потоптані.сусід жене дві корови.спеціально попри бабин пліт.і нічого язики і голови ламати.я пиьаю зовсім про інше.

напишіть, будь ласка, чи Ви розмовляєте на суржику? Намагайтесь вживати слово ’ паркан’ або ’огорожа’ а то слова ’ пліт’ тут не розуміють.
Дую ветер• 28 июля 2015
Ответ дляСкорая помощь
О боже..
1) у клумбу капкан для тварин...(мов бабця на чупокабру полює)
2) сусіду під калиткою відвалити купу
Пусин Кукин• 28 июля 2015
Ответ дляСегодня на диете
это не суржик однозначно

https://uk.wikipedia.org/wiki/Пліт_(%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%B0)
Сегодня на диете• 28 июля 2015
WHAT IS пліт?
Пусин Кукин• 28 июля 2015
Ответ дляСегодня на диете
WHAT IS пліт?

Українське слово «пліт» (дав.-рус. «плотъ») походить від «плести». Споріднене з південнорос. «плот» («тин, огорожа»), серб. і хорв. «плот», словен. «рlоt», «рlоtа», «plot», чеськ. і словац. «рlоt», польськ. «роt», в.-луж. «pót», н.-луж. «роt». Споріднені слова в інших індоєвропейських мовах: грецьк. «», «» («коса»), «» («плетена мережа»), вестфальськ. «flahte» («бічна дошка візка»), гот. «flahta» («коса»)[1].

У сучасній українській мові також поширена інша назва подібних огорож — тин. У давньоруській слово «тынъ» значило «огорожа, частокіл». Вважається давнім (до ІІ ст. н. е.) запозиченням з германських мов, порівнюється з давньоісландським «tún» («садиба, двір, сад»), англосаксонським і давньосаксонським «tún» («огорожа»), давньоверхньонімецьким «zûn» (так само)
40каградусная• 28 июля 2015
Ответ дляСкорая помощь
О боже..

мужики в семье есть? В бубен раз дайте и будет в обход гнать коров
Дую ветер• 28 июля 2015
Ответ дляСегодня на диете
WHAT IS пліт?
https://yandex.ua/images/search?text=%D0%BF%D0%BB%...

Пусин Кукин• 28 июля 2015
Ответ дляСегодня на диете
WHAT IS пліт?

щось схоже на це
http://img21.olx.ua/images_slandocomua/226819816_2...
На Тка• 28 июля 2015
Ответ дляГл. Амурная
без слів)))
Не против• 28 июля 2015
Ответ дляПусин Кукин

Ні, це не суржик!)))
Пусин Кукин• 28 июля 2015
Ответ дляЧумачечая_
з а б о р

Молодець.
Челюскина• 28 июля 2015
Ответ дляГл. Амурная

Все, не хватает оливье, чтобы упасть в салат и уснуть после сказанного. Вы лучшая!
Аль_де_Барановна• 28 июля 2015
Автор ,бабушку жалко но она не права. Все что за забором общественное.
Пусть выходит когда гонят скотину и отгоняет корову или сделает небольшой заборчик вокруг клумбы.
Иначе ни как.
Пусин Кукин• 28 июля 2015
Урок української мови закінчено.
Ви справжні молодці, дівчатка, сьогодні попрацювали на славу.
Автор йде бити сусіда.
Гл. Амурная - була в ролі підставної, аби тут всім мозок закипів.
А всі інші йдуть читати українську літературу.
’Під плотом москаль чатує, а в хаті жид грабує, якому рагуль допомагає добро за крихти виносити’.
Булку Дай• 28 июля 2015
Ответ дляПусин Кукин

у в українській і польскій мові є дитяча співаночка де подібні слова:

Вліз котик на плотик і мружа (ну тобто котик сидить на ’заборе’ и ’прищуривается-подмигивает’)
Ладна та пісенька й не довга
Не довга, й не коротка, а сам раз
Заспівай котечку ще хоч раз

(польскій варіант подібний)
Сегодня на диете• 28 июля 2015
Ответ дляПусин Кукин
Урок української мови закінчено.
Автор йде бити сусіда.
Пуки-куки• 28 июля 2015
Ответ длягражданинГрубиян
что это за язык то такой.нифига не понятно
Удалено администрацией...

Не против• 28 июля 2015
Ответ дляБулку Дай

Ладна та пісенька й не довга
Не довга, й не коротка, а сам раз
Заспівай котечку ще хоч раз

(польскій варіант подібний)
...яка ж вона гарна...українська мова... Справді,гарнішої та мелодійнішої не зустрічала!
Булку Дай• 28 июля 2015
Ответ дляНе против
а ще приємно, що коли укрїнську знаєш, то ну майже автоматично розумієш польську, білоруську, хорватську, сербську (на рівні загального змісту)
гражданинГрубиян• 28 июля 2015
Ответ дляПуки-куки
Удалено администрацией...

вы че тут тупите
КтоЕслиНеЯ• 28 июля 2015
Ответ дляПуки-куки
Удалено администрацией...

абсолютно с Вами согласна, еще имеют наглость указывать остальным на их ошибки...то им суржик ухо режет, то ошибки начнут исправлять...вон в России в глубинке еще не такой суржик-диалект услышишь, но, главное, русский же
Не против• 28 июля 2015
Ответ дляБулку Дай
Точно!) і словатську!)
Сегодня на диете• 28 июля 2015
Ответ длягражданинГрубиян

вы че тут тупите
ОНА НЕДАЛЕКАЯ!
Не против• 28 июля 2015
А ще от мені цікаво... чому я можу розмовляти на російській мові так,що хто її від мене чує не вірить що взагалі-то я українською зазвичай розмовляю, а от російськомовна людина розмовляє на українській мові так,що вуха в*януть...
Це якийсь феномен,так?)))
автор Скорая помощь • 28 июля 2015
Ой дівчата.ще коли Крим був наш.за царя Гороха.то я спеціально спвлкувалася виключно російською.і коли кр мчани і взагалі ве ь аідпочиваючиц російськомовний народ чув що я з Зх.Укр.то не вірили.
П.С.якщо потрібно-розмовляю і пишу чистою укр.мовою.але я зараз ге в держусьанові та не пишу оф.листа.тому не вишукуйте помилок.за собою дивіться краще.
автор Скорая помощь • 28 июля 2015
Повторю ще раз:я не просила оцінювати чи коме нтувати опечатки та стиль написаного.ч питалась чк допомогти бабці справитися з цим малолітнім хамлом.
Булку Дай• 28 июля 2015
Ответ дляНе против
Це якийсь феномен,так?)))

Ну по перше - Україна велика і українська мова навіть фонетично відрізняється у різних регіонах. Тобто те що у вас вуха в´януть - зовсім не значить що людина не україномовна. Вимова + усталені виразі різні у різних регіонах. (так само і із російськомвними дречі)
По дурге дуже важливе оточуюче мовне середовище - якщо всі говорять ’ляда’ та ’льохи’ - то теж так будеш казати ,а не ’горище’ та ’підвал’.
Як на мене саме це свідчить про живу українську мову (тобто мовою розмовляють постійно).
А ось коли людина розмовляю дуже літературною, ідеальною мовою, то як на мене, це свідчить що людина не має укрїнську мову за рідну (ну тобто я не вірю в розмовну ідеально-літературну українську мову біз певних діалектичних сообливостей).
Накрыло-не отпускает• 28 июля 2015
Ответ дляПусин Кукин

Автор, очевидно, швидко набирала текст і сплутала букви. А взагалі текст українською, неважко здогадатись про що йде мова.
сусід ’гонить’ - це українською??!
Довідка: гнати, АЛЕ
я жену,
він жене
вони женуть