Борец за справедливость• 01 августа 2015
Безвідповідальність на Новій пошті!
Очікувала посилку на Новій пошті,на сайті за номером декларації посилка вже знаходиться в місті(хоча орієнтовна дата прибуття вказувалась 3.08)Але так як так як у ній знаходились дуже необхідні нам речі) я поїхала на склад Новою пошти щоб її забрати.Коли я приїхала на склад мені сказали що машина приїде через пів години,коли ми приїхали через пів години знову і приїхала машина нам сказали що посилки не видадуть бо вони вже за пів години не встигнуть розгрузити,хоча у відділенні було лише 3 людей і більше 5 працівників а посилок приїхало небагато.Хіба так важко знайти 2 посилки за пів години щоб люди даремно не витрачали свій час і ще раз не їхали на Нову пошту?12 гривень я вже сьогодні проїхала і ще прийдеться 6 проїхати у понаділок бо працівникам важко встати і знайти коробку.У підтримці клієнтів сказали що вам у понеділок її видадуть.Ну та зрозуміло що собі не залишать але не зрозуміло кого клієнтська підтримка підтримує клієнтів чи лінивих працівників очевидно з їхньої поведінки.З таким ставлення очевидно,що якщо пропаде осилка то вони ще клієнта винним зроблять,судячи з їхньої поведінки.
Опля Картопля• 01 августа 2015
Ответ дляБорец за справедливость
3 дні це я як приклад написала може прийти і на 3 дні раніше і за 5.Я не рахувала від конкретної дати,а навела приклад що не завжди орієнтовна дата збігається з датою прибуття,тому вона не є точним показником.
Боже, не дай Бог быть вашим мужем!
Вы мозг чайной ложечкой любому выедите.
Принцепесочка• 01 августа 2015
Ответ дляОпля Картопля
Пообещала мама, но мама там по жизни не виновна всегда, поэтому в том что пообещала мама виноваты сотрудники нп.
у автора похоже вектор жизни такой.
в любой ситуации виноваты все,кроме нее.
Опля Картопля• 01 августа 2015
Ответ дляБорец за справедливость
Где приходит нп на 5 дней раньше?! Не говорите глупости, такое недалекое пишите уже что вообще! Нп вообще 5 дней нигде не идет, не то что РАНЬШЕ на 5 дней приходит.
Опля Картопля• 01 августа 2015
Ответ дляПринцепесочка
у автора похоже вектор жизни такой.
Вот я о том же.
Борец за справедливость
• 01 августа 2015
Ответ дляРусская Богатырша
’Дуже необхідні речі’ в посылке-я подумала жизненно необходимые лекарства!А оказывается игрушки...Капец просто.Автор,уймитесь.Отвлеките ребенка чем-то полезным,а не занимайте время никому ненужными разборками.Лето на дворе!
Там були не лише іграшки а і речі які нам необхідні на завтра.Далеко нам до Європи!Я завжди відношусь до людей відповідально і з розумінням і ніколи б не дозволила собі сказати людині приїжджайте через годину знаючи що через годину результату не буде!
Борец за справедливость
• 01 августа 2015
Ответ дляОпля Картопля
Зимою бувають різні ситуації може і 7-8 днів їхати.Але суть не в кількості днів а в ставленні до клієнтів.
Борец за справедливость
• 01 августа 2015
Ответ дляneoba
Сама придумала - сама обиделась. В упор не вижу вины НП. В следующий раз езжайте после получения смс, либо сообщения на сайте, что товар уже в отделении, а не в городе
Ну та на сайті було вказано що він знаходиться у відділенні,я вже це не перший раз повторюю.
Борец за справедливость
• 01 августа 2015
Ответ дляОпля Картопля
Ваша дитина плаче не з-за новоі пошти, а тому що мама в неі
пообіцяла, що іграшки будуть сьогодні, а іх нема.
Я їй нічого не обіцяла,вона їздила разом зі мною 2 рази,бо не мала її з ким вдома залишити.
Опля Картопля• 01 августа 2015
Ответ дляБорец за справедливость
Проблем в отношении к клиенту в данной ситуации нет, есть просто проблемный клиент сам по себе.
Антонина матушка• 01 августа 2015
Ответ дляБорец за справедливость
Если машина в отделение не приехала ещё,то никак не может быть указано что в отделении)))
После того,как выгрузят и отсканируют! Только так...
Признайтесь уже в собственной глупости и не позорьтесь.
Тему закройте.
черная мамба• 01 августа 2015
Если груз прибыл на нужное отделение, и такой статус появился для вашей посылки на сайте НП, то посылку можно забирать. Даже если она приехала раньше ориентировочной даты прибытия. Без лишних вопросов и дискуссий с сотрудниками.
Но, если груз только на терминале, и вы ждете на отделении, когда привезут и разгрузят, чтобы сразу забрать, тут исключительно человеческий фактор, захочет ли кто найти вашу посылку и выдать ее... поэтому ругаться на сотрудников НП нет повода. Я в таких случаях могу стимулировать дело шоколадкой ;)
Золотая орда• 01 августа 2015
Нет, вы таки Таня...Вам ВСЕ сказали что вины НП нет, а вы гнете свое
Борец за справедливость
• 01 августа 2015
Така організація як Нова пошта,яка цінує своїх клієнтів нехай для початку налагодить систему де точно вказується коли саме прибула посилка на склад включаючи години і хвилини,а не реєструвати коли посилка заїхала в місто в область і т.д Клієнтів цікавить кінцевий пункт прибуття а не по якій дорозі вона зараз їде,чи в´їхала в місто і чи невідомо чи доїде сьогодні до складу взагалі.По-друге переглянути тарифи які змінюються щодня і доволі завишені і доречі різні на різних складах.По-третє підбирати привітний пресонал,а не такий який відноситься так наче ми прийшли до них додому і роблять нам величезну послугу що видають на наші посилки.Люди які оплачують послуги не повинні дивитись на обличчя вічно невдоволених і ледачих працівників,які одну декларацію можуть по пів години друкувати.На фоні Новою пошти хочу похвалити Делівері-це справді служба яка забагато років жодного разу не підвела,персонал ввічливий і люб´язний і тарифи набагато нижчі ніж в ’хамської’ Нової пошти.Жаль що не усі інтернет магазини співпрацюють з цим перевізником!Висловлюю їм свою вдячнсть!

Языката Хвеська• 01 августа 2015
Ответ дляБорец за справедливость
Їм прото було ліньки було її реєструвати сидять без роботи і чекають кінця робочого дня.А те що люди їдуть з інших кінців міста і витрачають свій час це звісно не проблема НП.
на новой почте всегда есть работа, у вас дата доставки 3.08, зачем приехали 1.08? Есть горячая линия новой почты - увидели посылка в городе - это на главном складе, не на отделении, понимаете разницу? У работников новой почты работы много - знаю, знакомая там работала, работа ответственная. Удивляюсь с таких как вы.