Здрасьтенька• 07 августа 2015
прищі на бороді
привіт
є тут лікарі?
я як з´їм шоколадку, чи хліб, чи мучне, чи печево якесь, то мають потім прищі. Найчастіше вилазять на підбородку
порадьте таблетки, щоб на наступний раз коли їла там щось мучне, чи солодке, прищі не вискакували
прищі вискакують грубі, такі типу щось напухло, а всередині білий гній, який випирскується коли їх давити
є тут лікарі?
Здрасьтенька
• 07 августа 2015
Ответ для100pudov
Не їжте.
хочеться зїсти і тортика колись, і шоколадну цукерку)
я взагалі сладкоїжка
120-120-120 (не худею)• 07 августа 2015
Не путайте причину со следствием. Сначала лечите ЖКТ, затем сладкое ежьте. Как у вас с кишечником, желчным?
Совбез• 07 августа 2015
Ответ дляЗдрасьтенька
я взагалі сладкоїжка
значит кушайте и давите прыщи)
120-120-120 (не худею)• 07 августа 2015
Ответ дляЗдрасьтенька
я взагалі сладкоїжка
Ну знаете, как в анекдоте: ...плакали и кололись, но продолжали есть кактус....
Здрасьтенька
• 07 августа 2015
Ответ для120-120-120 (не худею)
це все в нормі
глистів немає.
по здоровю здорова
гормальне тоже все впорядку
Здрасьтенька
• 07 августа 2015
Ответ для120-120-120 (не худею)
саме так))))
відмовитися нереально)
я така що люблю себе побалувати
120-120-120 (не худею)• 07 августа 2015
Ответ дляЗдрасьтенька
це все в нормі
глистів немає.
по здоровю здорова
гормальне тоже все впорядку
Так не бывает. Реакция организма очевидна.
Здрасьтенька
• 07 августа 2015
Ответ для120-120-120 (не худею)
всмислі організм не бажає сприймати в свій кишковий тракт ці продукти?)
120-120-120 (не худею)• 07 августа 2015
Ответ дляЗдрасьтенька
В смысле, нарушена дезинтоксикация в организме (недостаток ферментов, застой желчи, усиленные бродильные процессы в организем, гормональные нарушения и т д) что приводит к тому, что ’токсины’не выводяться, а накапливаются, проявляется вот так, на коже.
Здрасьтенька
• 07 августа 2015
Ответ для120-120-120 (не худею)
ой дякую)
хоч ви внесли ясність)
бо лікарі всі кавжуть що по всім аналізам у мене все добре. відхилення в межах норми
Здрасьтенька
• 07 августа 2015
Ответ для120-120-120 (не худею)
а зодопомогою чогось я можу якось повл\пливати щоб токсини виводилися?