Я супер-пупер• 09 августа 2015

температура на зуби. скільки днів

Скільки може триматися темперптура на зуби у грудноі дитини. Нам 10 міс, зубів ще не має. Позавчорапісля обіду я помітила в неі температуру 37,6. Сьогодні тем.ще єі діосить висока 38,5, далі я збиваю. Чи можуть бути це зуби?
Сметчица• 09 августа 2015
Вряд ли, скорее ОРВИ

Сегодня я не я• 09 августа 2015
якщ на зубки то емпература не спаде доки зубчик не покажеться
сЛАдКОежКА• 09 августа 2015
нет такого понятия ’температура на зубы’,просто когда лезут зубки-ослаблен иммунитет и ребенок без проблем может подхватить что угодно!
автор Я супер-пупер • 09 августа 2015
Ответ дляСметчица
Вряд ли, скорее ОРВИ

Не має жодних симптомів: кашлю, нежитю, легені також чисті
автор Я супер-пупер • 09 августа 2015
Ответ дляСегодня я не я

А через скільки він може показатися? День, два, тиждень?
автор Я супер-пупер • 09 августа 2015
Ответ длясЛАдКОежКА

Тобто я маю відповідно шукати причину температури( звідси одразу питання як?) і починати лікування??
Машка-замарашка• 09 августа 2015
Ответ дляЯ супер-пупер

Десна не подпухшие?
сЛАдКОежКА• 09 августа 2015
Ответ дляЯ супер-пупер

вы писали,что нет никаких симптомов-горло какое?
ВундерКИНГ• 09 августа 2015
Ответ длясЛАдКОежКА
может быть и при прорезывании зубов температура. не всегда вирус присоединяется.

автор Я супер-пупер • 09 августа 2015
Ответ длясЛАдКОежКА

Нормальне. Були вчора у лікаря. Горнт норм, хрипів не має
автор Я супер-пупер • 09 августа 2015
Ответ дляМашка-замарашка
Десна не подпухшие?

Вони як на мене вже пару місяців напухші)
ЛиВан• 09 августа 2015
Ответ дляЯ супер-пупер

я тоже в темпер на зубы не верю!!! Вы как минимум должны сделать анализ крови общий и анализ мочи. Поите обильно. Проверте ацетон в моче. Удачи. Пы.сы. у нас 5 суток была темпа сдавала анализы и врач их контролировала был вирус..
автор Я супер-пупер • 10 августа 2015
Ответ дляЛиВан

Загальний аналіз крові в нормі. Лейкоцити 6,3. А от мочу ми не додумалися здати( а з приводу вірусу, то організм має вчитися сам з ним боротися
Сеточка• 05 сентября 2015
Удалено администрацией...