Іринka• 15 апреля 2013

Он маленький, но сильный. Ваше доброта так нужна Женечке Юрченко

Женечка Юрченко – этому милому беззащитному человечку всего 4 месяца.
Малыш обещал родиться совершенно здоровым, но… врачебная халатность привела к тяжелейшим родовым травмам, в результате которых жизнь ребенка полна боли и невыносимых страданий. У Жени гипоксическое поражение ЦНС, гигрома, подвывих позвонка шейного отдела с деформацией, симптоматическая эпилепсия, дистонические атаки с поворотом головы и глаз вправо...

Тем не менее, у Жени ЕСТЬ ШАНС НА ЗДОРОВОЕ И СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО!!!
Благодаря усилиям многих неравнодушных людей была собрана сумма на обследование в Немецкой клинике Элизабет-Кранкенхаус (г.Эссен).
23 апреля Женечка летит в Германию.
По результатам обследования будет назначена операция на шейном позвонке,
стоимость которой составит примерно 20 000 евро.

Документы и больше информации о Женечке:
тема на форуме – https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...
группа ВКонтакте – http://vk.com/club50574537

РЕКВИЗИТЫ для оказания помощи:

ПРИВАТБАНК
Карта Приват Банка: 4405 8858 2100 5680
получатель Юрченко Елена Юрьевна (мама Жени).
!!! Карта активна для перевода через терминал или отделение банка.
Приват24 не работает для этого номера !!!

Для перевода с других банков Украины на карту Приватбанка:
МФО 305299
ОКПО 14360570
р/с 29244825509100
Назначение платежа: для пополнения карты № 4405 8858 2100 5680 Юрченко Елена Юрьевна

Чтобы перевести деньги на карту, Вам не нужно идти в банк – достаточно иметь под рукой телефон и карту Приватбанка:

Отправьте СМС-сообщение на номер 10060 следующего содержания:
SEND50UAH+1111+ 4405 8858 2100 5680
где 50 сумма перевода, может быть любой
UAH - гривны, можно также USD, EUR, RUR
1111 - последние четыре цифры карты, с которой будет осуществлен перевод

Стоимость услуги — всего 0,50 грн.
Стоимость отправки SMS — согласно тарифам Вашего мобильного оператора.

Ограничения на проведение операций:
Общая сумма платежей за один день не может превышать 15 000 грн (для карт в другой валюте – эквивалент этой суммы);
Общее количество платежей за один день с помощью команды SEND не может превышать 4 операций.

Liqpay – самый простой способ перечислить деньги, не выходя из дома.
Регистрация не нужна!
номер +380509643738
Перевести деньги можно по ссылке:
https://liqpay.com/?do=pages&p=pretransferphone

Тасюня• 16 апреля 2013
Ответ дляRoksolana_p
Любиш футбол? За кого вболіваєш?
Ти знаєш, я взагалі спорт люблю. З задоволенням працювала у спортивних новинах, шкода, що закрили - нема спонсора. На даний час уболіваю за харківський ’Металіст’, бо поважаю його тренера - Мирона Маркевича. А взагалі дуже приємно, коли перемагають українські спортсмени - незалежно від виду спорту.
автор Іринka • 16 апреля 2013
О, я теж колись була активною футбольною уболівальницею. Востаннє, коли була в Києві, то ходила на матч ’Динамо-Металіст’. На стадіоні зовсім інші відчуття, ніж перед екраном телевізора.
Зараз, на жаль, за спортивними новинами не слідкую (та й за новинами взагалі, бо телевізора вдома не маю )
Roksolana_p• 16 апреля 2013
Ответ дляТасюня
Ми з тобою на одній хвилі Я теж дуже люблю вболівати за наших спортсменів. А якщо вони виграють медалі, то у нас дома завжди купа радості :))) Мені найбільше подобається біатлон А так, то слідкую за змаганнями з легкої атлетики, плавання, фігурного катання... Як проходять Олімпіади - це взагалі свято для душі
Тасюня• 16 апреля 2013
Ответ дляRoksolana_p
Роксоланко, біатлон - і мій найулюбленіший вид спорту! А виступ наших дівчат на останньому чемпіонаті світу - то взагалі бальзам на душу!
автор Іринka • 16 апреля 2013
У нас така теплінь сьогодні (+17), а я дитину в демі-комбез запакувала. Мені стало її шкода, тому вернулась додому. Піду на пошту під вечір:)
Roksolana_p• 16 апреля 2013
Ответ дляІринka
Так, на стадіоні панує особлива атмосфера. Я футбол любила, коли ще вчилась в школі
Roksolana_p• 16 апреля 2013
Ответ дляТасюня
Ой, і не кажи! До речі, Олена Підгрушна вчилась у тій школі, що і я. Її сестра - це моя однокласниця Живуть тут недалеко від мене
Roksolana_p• 16 апреля 2013
Ответ дляІринka
І у нас теж потепліло. Сонечко світить, пташки співають - краса!
Тасюня• 16 апреля 2013
Ответ дляRoksolana_p
О, то ви не просто землячки! Вона велика молодчинка! Я так кричала, коли вона виграла золото, думала, сусіди стукатимуть у стіну!
Тасюня• 16 апреля 2013
Ответ дляІринka
А ти вже хотіла в шортики і футболочку вдягнути?
Roksolana_p• 16 апреля 2013
Ответ дляТасюня
Можеш собі уявити, що робилось тут у нас Вона ще в школі була дуже розумною і настирливою дівчинкою. А тепер з роками добилась бажаного результату. Дуже хочеться, щоб наступного року (він буде олімпійським) вона добилась ще кращих висот
автор Іринka • 16 апреля 2013
Ответ дляТасюня
Ну, не шортики... В джинсики вдягну і флісову курточку поверх тоненького реглана.
А то запхала дитя у комбез з утеплювачем. Хай тоненький той синтепон, але ж все одно дитина запарилась. І дітей зазвичай одягаю так, як себе. Якщо мені комфортно, то їм теж
Тасюня• 16 апреля 2013
Ответ дляRoksolana_p
Триматиму за неї кулачки! Вона така трудівничка і про неї схвально відгукуються зарубіжні спортсменки, та ж Тура Бергер. Усе, більше не пишу. Про спорт я можу говорити дуже довго.
Тасюня• 16 апреля 2013
Ответ дляІринka
Добре, що сказала. Буду знати, як малого одягати на прогулянку, а то б теж упакувала б.
Basto4ka• 16 апреля 2013
Семья! У нас есть для вас не радостная новость. По правилам сайта ВКонтакте на ведение сбора необходим документ, подтверждающий сумму данного сбора . Но на руках у нас только счет на обследование , счет на операцию будет выставлен только в результате полного обследования. Поэтому администрация группы
приняла решение ВРЕМЕННО приостановить сбор, до появления счёта. Стена будет закрыта. На стеночке мы будем размещать посты на группы помощи других деток и, конечно же, новости о нашем маленьком Женечке. Надеемся на ваше понимание и очень просим вас всех не покидать группу, так как помощь Женюле ещё понадобиться. Мы будем делать все возможное,чтобы документ официально подтверждающий стоимость операции, появился как можно быстрее .
С уважением администрация группы
автор Іринka • 16 апреля 2013
Ну от, власне, те, про про що постійно наголошувала Наталя (Sjuzy) - без наявного рахунку збір вести не можна.
Basto4ka• 16 апреля 2013
Ответ дляІринka
девочки неофициально будут скидывать денюшку по желанию
Тасюня• 16 апреля 2013
Ответ дляІринka
Але ми ж вели збір на обстеження, коли ще навіть клініку не вибрали і була орієнтовна сума в шапці. Тут теж є орієнтовна сума. Операція потрібна. В чому різниця? Не розумію.
автор Іринka • 16 апреля 2013
Ответ дляТасюня
Тоді вівся збір на рахунок, виставлений ізраільською клінікою, на 30 000. Одночасно розглядались варіанти лікування в інших країнах. Зупинились на Німеччині і тоді сума збору зменшилась із 30 до 18 тис.дол. Наразі цей збір закрито, а новий нема підстав відкривати, бо нема ще рахунку на лікування.
Тобто логічно, чисто по-людьськи, підстави є, бо ж лікування і операція все одно будуть. Але формально - нема документа, нема збору.
автор Іринka • 16 апреля 2013
Ответ дляBasto4ka
Як можна неофіційно скидати..?
А звіти? Якщо збір закритий, то звіти не будуть викладатись. Як знати, що гроші зайшли на рахунок..?
Basto4ka• 16 апреля 2013
Ответ дляІринka
Як можна неофіційно скидати..?
думаю будут только не на стену а http://vk.com/topic-50574537_27877611
автор Іринka • 16 апреля 2013
Ответ дляТасюня
На обстеження була не орієнтовна сума. Є рахунок з Ессена.
Операція потрібна - це ми там вважаємо. А документів, що це підтверджують, нема.
Чисто теоретично, лікарі можуть прийняти рішення, що операція з тих чи інших причин неможлива, або ... не хочу писати про другий варіант, але всяке буває. Тобто є ймовірність, що очікуваного рахунку на операцію не буде, а отже збираються гроші невідомо на що.
Basto4ka• 16 апреля 2013
Ответ дляІринka
операция 100% нужна на шейных позвонках, так как они влияют на приступы
автор Іринka • 16 апреля 2013
Ответ дляBasto4ka
Яка різниця - на стіну чи в темі? Вони не будуть робити звітів, щоб не нарватись на блокування групи. Бо звіти в темі - це, по суті, той же відкритий збір.
Basto4ka• 16 апреля 2013
из ВК
Наталия Дживаго
’Уважаемые’ доброжелатели, которые поспособствовали приостановлению сбора средств для Женечки!!! Я ХОЧУ ПОМОГАТЬ ЭТОМУ МАЛЫШУ И БУДУ ДЕЛАТЬ ЭТО С ОТКРЫТЫМ ИЛИ ЗАКРЫТЫМ СБОРОМ!!! МНЕ БЕЗ РАЗНИЦЫ!!! + 100 РУБЛЕЙ НА ЯНДЕКС ДЕНЬГИ! ЗДОРОВЬЯ ТЕБЕ, МАЛЫШ!!!
автор Іринka • 16 апреля 2013
Ответ дляBasto4ka
Аню, це розумію я і ви, і всі, хто підтримує Женю, але документального підтвердження ж нема!
Щось не виходить в мене донести до вас свою думку...
Тасюня• 16 апреля 2013
Ответ дляІринka
Іринко, в шапці, коли ми починали марафон, стояла сума 30 тисяч доларів, Ізраїль. Моя думка така - 23 квітня Женя вилітає в Німеччину. Залишився усього тиждень. Максимум через 2 усе буде зрозуміло. Закривати зараз і відкривати через 2 тижні - нема сенсу. Якщо буде другий варіант - перекажемо іншій дитині. Якщо не погоджуєтеся з цим варіантом, я озвучу ще один - третій.
Basto4ka• 16 апреля 2013
О открыли стеночку, пошел дальше сбор
Basto4ka• 16 апреля 2013
Девочки МЫ БУДЕМ ему помогать, а там кто как захочет
Тасюня• 16 апреля 2013
Ответ дляBasto4ka
О открыли стеночку, пошел дальше сбор
Ура!