)
Я теж дуже люблю вболівати за наших спортсменів. А якщо вони виграють медалі, то у нас дома завжди купа радості :))) Мені найбільше подобається біатлон
А так, то слідкую за змаганнями з легкої атлетики, плавання, фігурного катання... Як проходять Олімпіади - це взагалі свято для душі
)
Живуть тут недалеко від мене
Вона ще в школі була дуже розумною і настирливою дівчинкою. А тепер з роками добилась бажаного результату. Дуже хочеться, щоб наступного року (він буде олімпійським) вона добилась ще кращих висот