Кудряшка Сью• 20 августа 2015
Сорбіфер Дурулес - побічна дія?!
Вагітність 30 тижнів, мій гемоглобін понизився до 100, від сьогодні мені призначили пити залізо - Сорбіфер Дурулес 1т.х 2 рази в день. Почитавши в інтернеті про них відгуки, насторожилась, оскільки в багатьох жінок виявлялась побічна дія. Чи була у Вас від них побічна дія? Підняти гемоглобін за допомогою продуктів харчування у мене вже не виходить.
inysik1986• 20 августа 2015
Я пила,все хорошо.Только принимала по 1таблетке раз в день,а при первой беременности пила тотема
любименькая• 20 августа 2015
Пила по 1 таблетке 2 раза в день, гемоглобин с 90 поднялся до 134, все прекрасно, с туалетом проблем не было)