любименькая• 22 августа 2015
Де купити чай "Альпійські луки"
Купили сьогодні в Ашані. Чай такий я дуже люблю, але 68 грн за 50 грам для нас дуже дорого.
Може десь є такий чай дешевше? особливо цікавить онлайн...
Наперід дякую за інформацію!
Sweety Twitty• 22 августа 2015
Могу ошибаться, но в Сильпо видела его дешевле, точно не по 68 грн. У меня муж этот чай любит)
любименькая
• 22 августа 2015
Ответ дляSweety Twitty
дякую!
В нас сільпо нема близько, тільки фора - а там такого чаю нема(
энциклопУдия• 22 августа 2015
Ответ дляБоевая
дякую!
а метро?
любименькая
• 22 августа 2015
Ответ дляКукусик
вот погуглила...
дякую!
там на сайті нема інформації про доставку - тільки карта магазину (далеко від нас)
любименькая
• 22 августа 2015
Ответ дляptichka_korolyok
дякую!
Буду рада відгукам по магазину.
ptichka_korolyok• 22 августа 2015
Ответ дляБоевая
дякую!
Буду рада відгукам по магазину.
Дуже сподобалася кава, яку заказувала. Менеджери дуже уважні і вічливі. Посилка прийшла досить швидко.
любименькая
• 23 августа 2015
Ответ дляptichka_korolyok
дякую!