ХдеЯсь?• 23 августа 2015
Ваші наряди на перший День народження донечки
Дівчата,через місяць з маленьким хвостиком у моєї малої її перший ДН,хочу щоб вона була сама красива і тому уже починаю по маленьку підбивати наряд,але нічого не можу вибрати.Покажіть,якщо можете наряди Ваших донечок, може хтось продає.Дякую
Морковна• 23 августа 2015
Ответ дляreka27
Яка красуня,
Та еще.)) Ни минуты спокойствия. Почти на всех фото повязка набекрень.))
Морковна• 23 августа 2015
Ответ дляreka27
Моя зовсім нічого не дозволяє собі одягти на голову,Вам ще повезло.
У нас от настроения зависит.))
Светлана_32• 23 августа 2015
Заказывала на Кидстафе пышную юбку-пачку из фатина (хотите, дам ссылку девочки)+ нарядный бодик. Потом эту юбочку и на Новый год одевали, и еще и на садик хватит)