Бутербродница• 23 августа 2015

Львов. Порекомендуйте цікаві місця...

Їду відпочити з чоловіком, но яких місцях цікавих побувати???? Підскажіть)))
Ламборджини• 23 августа 2015
Мы только приехали! Ездили девчачей компанией. Идете на площу ринок - там вся тусня. И рестораны и экскурсии.

Люблю Украину• 23 августа 2015
ЛЬВІВ
Люблю Украину• 23 августа 2015
Написали би без помилок - детально розписала б, куди піти і що обов’язково дивитись. А так - гугл на допомогу
Скокмоно - стокнуно• 23 августа 2015
Ответ дляЛюблю Украину

Боже, яка трагедія, то йдіть мимо. Можна було б взагалі нічого і не писати Вам.Прям таки обідили цяцю.
Люблю Украину• 23 августа 2015
Ответ дляСкокмоно - стокнуно

образили не цяцю, а славетне місто. І повз я пройду, коли сама захочу.
НуПогоди!• 23 августа 2015
добрый вечер автор,что конкретно вас интересует?
и не обижайтесь на даму-на самом деле во Львове гораздо больше адекватных людей.